SportsDirect - 8

  • 53 080
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Аз също не съм особено съгласна с анкетата направена по този начин  Naughty Първо аз както всички други заспали прочетох че се слага положителен глас а то се слагало отрицателен. Още повече знаете колко големи родове има които по цял ден това ще правят и накрая ще стане много по голямо напрежение. Когато аз бях недоволна от някого си изказах мнението. И както каза titi1981 който не е доволен от някого просто спира да поръчва при него . А до тук от анкетата мога да кажа само едно, чоколина има 3 отрицателни гласа а това е АБСУРД да са сложени от недоволни хора. Та тя е толкова точна и коректна , че немога да повярвам че някой може да е недоволен. Аз също имам 3 гласа, че аз имам една поръчка и тя тепърва дойде ( вчера следобед ) , така че няма как да ми ги е поставил някой недоволен . Така че направете си изводите сами  Peace

Аз от сега нататък ще пиша само за да дам отзив за нещо или ако ще пускам поръчка. Повече в излишни спорове няма да участвам  Peace

ВЕсело посрещане на новата година  Hug Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 108
И аз мисля така VK. Четох, четох и накрая реших и аз да изразя мнение по въпроса: щом сте решили да има анкета, добре , лошо няма, но според мен има недоволен и недоволен- мисля , че най-добрия вариант за оценка е като тази в продавалника- който поръчва при някое от момичетата нека да постави оценка с коментар, от какво е доволен и от какво не, по този начин мисля ще е най-справедливо, защото, според мен, не може да си на 100% недоволен от всичко - или някъде ще куца само комуникацията, а всичко останало ще е ок, и подобни от този род.Както някой сподели в предната тема има характери и характери, така че неможе да има угода на всички, просто всеки си пуска при който е доволен, ако нещо го дразни-просто си избира друг посредник и това е...Весело посрещане на Новата Година и нека тя ни донесе повече здраве, любов, усмивки ... и безпроблемни поръчки, разбира се! Hug
И аз не съм гласувала в анкетата, досега съм поръчвала при sun flower и desita1234 и не съм имала никакъв проблем...

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 13:36 от Алекс 2007

# 17
  • Мнения: 667
моми4ета и аз се обьрках доволна-недоволна.явно вси4ки спим.дадох за monka84-а аз сьм много доволна от нея.изклю4ително коректна е.
monka84 извиняваи  bouquet
весела нова година на вси4ки

# 18
  • Мнения: 685
Сайтът определено ми харесва и благодаря на момичето, което ме "светна" за него и за темата във форума, ама честно казано в ЛаРедутската е по-уютно Wink ... и искахте акнкета, спретнаха ви анкета, сега авторката и ще излезе виновна, че я има Wink Верно и според мен трябва да бъде положителен вота, ама....  newsm78 то гласове да дават хора с по 5-10 поръчки, аз с 2-3 какво да дам, получила ли съм си нещата - получила съм ги, налага ли се да плащам доставка от Б-я до Б-я, така де от друг до моя град - налага се, колкото и да не ми харесва, освен да почна сама да си правя поръчки тук, че за Асеновград никой не прави  Laughing

Най-добре да си казваме в темата кой каквото има като доволство и недоволство, пък на когото му се чете да чете.

И да питам по принцип за размерите, че нещо се омотах в последните дни, като чета.
16 на 46 ли отговаря или на 44 или на нещо му/ 44и46  newsm78

С една дума, ако нося яке от Ларедутците 46, то тук би трябвало да си взема 16 и блузи ако ми стават 42/44, то трябва да си поръчам 14?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
и искахте акнкета, спретнаха ви анкета, сега авторката и ще излезе виновна, че я има Wink

anny_, анкетата я предложи aleksova1, не се сещам някой друг да я е искал.  Rolling Eyes Аз дадох предложение как да се оформи, така, както е пусната, аз също не бях прочела внимателно и, преди да прочета поста на DeСиТа, си мислех, че гласуването е положително. Rolling Eyes Сега ми е супер криво, че има трима човека, които са поръчвали при мен и не са останали доволни - ще се радвам да споделят (може и на ЛС) какво ги е разочаровало. Освен ако не са хора, на които не им изнасят постовете ми от последната тема, защото всеки може да си гласува за всеки. Thinking

Както и да е, темата стана ужасно неприятна, смятам да не влизам в нея в следващите дни, а може и повече.
Обещах на няколко човека, че след Нова година ще пусна обща поръчка и ще го направя, за да си спазя обещанието, но след това най-вероятно ще си поръчвам само за себе си, така, както го правех в продължение на 8-9 месеца.

# 20
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75

И да питам по принцип за размерите, че нещо се омотах в последните дни, като чета.
16 на 46 ли отговаря или на 44 или на нещо му/ 44и46  newsm78

С една дума, ако нося яке от Ларедутците 46, то тук би трябвало да си взема 16 и блузи ако ми стават 42/44, то трябва да си поръчам 14?
Аз съм със същите мерки, от Ларедута нося блузи 42/44 и от тук 14-ти размер  ми е идеален. За яке макс. 16.

Искам да попитам тези маратонки на Пума дали си отговарят и ако има някой UK4 да ми измери стелката http://www.sportsdirect.com/puma-speed-cat-kiss-wns-272113

# 21
  • Мнения: 46
Някой искаше снимки на сака на Умбро, не ми се търси в старата тема да видя кой е . Ето ги снимките

Искам да попитам тези маратонки на Пума дали си отговарят и ако има някой UK4 да ми измери стелката http://www.sportsdirect.com/puma-speed-cat-kiss-wns-272113
Ако искаш на 5.5 кажи  Peace

# 22
  • Мнения: 4 204
anny_ , като си избереш даден артикул,отстрани до размера има едно въпросително значе, което отваря таблица с размерите.Много ми е  трудно да преценя за дрехи за мен,а за децата взимам по-голям размер за всеки случай. Да не говорим, че Умбро имат уголемени модели.Най-добре е според мен да пуснеш линк на харесания артикул и ако някой има същата дреха в твоя размер да ти измери.Но се съмнявам честно казано в този разгорещен диспут някой да реагира.

Относно анкетата-не съм гласувала. Ели, постоянно ми прави услуги, за което съм и супер Благодарна.Десита също ми взе някои неща,още не съм ги видяла, но кореспонденцията ни досега е перфектна. Имала съм веднъж поръчка и недоразумение с потребителка,но  според мен не е достатъчно да гласувам против. Въобще си мисля, че тази анкета евентуално би се взела под внимание от нов потребител. Старите си поръчваме и имаме вече изградено мнение и ако ще и 10гласа против някой да се съберат , аз ако съм доволна от него пак ще си поръчвам.

Относно това дали някой печели и го прави с цел търговия мисля, че пишещите и четящите тук сме си изградили мнение вече. Както писах по-горе,аз проблем с организаторите на поръчките нямам, напротив,аз съм тази, която е облагодетелствувана.

# 23
  • Мнения: 4 204
Докато съм писала са ме преварили.Петлото ти е отговорила, браво.

# 24
  • Мнения: 685
За оразмеряването благодаря на Петлето и Герка  Hug , значи нещо такова каквото си мислих ще да е, верно че трябва да се опита първо и да, ще пиша, ако набележа нещо, но за сега по принцип все питам (абе с тия мерки ме е яд да си поръчам нещо, ама това за някой друг форум  Crazy ).

38/40 пък вземате 10, нали?

# 25
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75

Искам да попитам тези маратонки на Пума дали си отговарят и ако има някой UK4 да ми измери стелката http://www.sportsdirect.com/puma-speed-cat-kiss-wns-272113
Ако искаш на 5.5 кажи  Peace
Да, ще съм ти вечно задължена.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
Имам един проблем с доставката от SportsDirect и той е следният:
На 28.12.09г. получих последната си поръчка,но се оказа че ми липсва едно яке на Пума в доставката.Якето е платено и фигурира във фактурата,която дойде с поръчката.Писах емайл дотам и ги известих за проблема,а днес те ми отговориха сигурна ли съм че пакета е дошъл при мен неотварян или неповреден.За мен кашона не беше отварян (лично прерязах товарителницата на DHL,която беше залепена точно по средата на кашона.А тя много трудно се отлепя.) Как да процедирам оттук нататък?Помогнете ми моля!
На някоя мама да й е липсвало нещо при доставката,а да е платено и да фигурира в фактурата?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 178

38/40 пък вземате 10, нали?
Ани,за да те ориентирам донякъде,от Ла Редут винаги взимам 38/40 ,а от тук са ми идеални 12,но суитчери и анцузи,блузи още не съм взимала.Долнища взимам 8-ца и са ми точно,по другата номерация съм 36.
За анкетата-хубаво е да има,но когато е анонимна,малко или много се изопачават резултатите.Ако се направи с положително гласуване и се сравнят двете,ще има разминаване.Почти съм сигурна,че същите хора,които събраха най-много отрицателни гласове,ще съберат и най-много положителни  Wink

# 28
  • Мнения: 4 204
някой ще пуска ли днес-утре?Може и да не е от София, защото ще взема леки дрешки и може по пощата после да си ги получа.

# 29
  • Мнения: 1
Благодаря за темата!Весело посрещане на нова година. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт