SportsDirect - 8

  • 53 082
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Ехееее,момичета.Не съм искала никой да се чувства неудобно от анкетата.Все пак празници идват/по весело.Просто предложих да се сложи,защото за това пишем и обсъждаме кой какво .Има опция от която без да се гласува може да се видят резултатите/направих го нарочно.А защо я сложих/защото съм сигурна че има и други недоволни,но просто не смеят или не искат да изказват мнение,защото както стана с десита ,ще го нападнат.За оценка с коментар /няма как да стане/поне аз не знам.
А сложих с отрицателна оценка,защото ако бях сложила да се слага положителна/както предложи Чоколина/,момичетата от малките градове колкото и да са прецизни,никога няма да стигнат гласовете на другите.А за имената ,кой е на първо място и кой на последно,не съм ги избирала аз,защото така са подредени и в началото на темата.
Махам анкетата.И как така гласувате без да прочетете нещо.Изрично съм започнала изречението на анкетата с „НЕ СТЕ ДОВОЛНИ...“
Весели празници

п.п. Сега погледнах резултатите на анкетата,не ми се вярва всички да са „без да искам“.Искам да попитам кой момичета оставиха оценката точно,имат ли смелоста да казат кой са.Не искам  да се заворми скандал,но иска да видя дали съм права/без гости моля

# 31
  • Мнения: 9 973
 Sick нямам думи за анкетата  NaughtyКак е възможно подобно нещо? ooooh!

# 32
  • Мнения: 29
Анкетата не може да се изтрие ,затова съм я преименувала.След резултата ще се види .Така мисля че е най добре.
Приятно изкарване на празника  Simple Smile .

# 33
  • Мнения: 4 204
В този и вариант гласувах с опцията НЕ. Все пак е празник.Нека заровим томахавките.

# 34
  • Мнения: 305
Какви томахавки,та това е смешно! Кой където иска ще си пуска поръчката и при който иска.Чоколина с три отрицателни  Joy Ще се пукна от смях.  Сякаш е търговска тема. Тоест покупко-продажба. Като не ми харесва еди коя си, пускам си при друга мацка и това е.

# 35
  • Мнения: 75
Искам да споделя какво ми направи впечатление след като за първи път влязох в темата.
В темата преобладават постове от рода на: днес ще правя поръчка, утре ще правя поръчка, цените са много добри няма как да не си поръчам и т.н. Печалбарство - точно на това са го обърнали една част от поръчващите /не искам да обидя коректните/, но интересно защо в ладерутската тема липсват подобни постове. Предлагам, тъй като в началото на всяка страница алексова1 е изписала за кои градове кой прави поръчки, поръчващите да не се самопредлагат за поръчките, които ще правят.  Досега съм поръчвала само веднъж чрез съфорумка и то чрез чиколина, която беше точна - нито я познавам, нито я видях /взех си нещата от съпруга и/, но с мен бе коректна. Чиколина не я намерих от постовете - аз ще поръчвам, утре ще поръчвам и т.н., а след като изчетох първата страница на темата и видях кой поръчва за Варна. Та предложението ми е, нека поръчващите да се въздържат от подканящи постове, ако някой има нужда ще ги намери - "Който търси винаги намира". Освен това предлагам на гулчи и десита да предстанат да се доказват в темата, който е бил доволен от тях ще продължи да си поръчва независимо от мнението на другата, но престанете да ни занимавате с вашите болни амбиции и то точно срещу празника. Пишете в темата, за да споделите нещо, да помогнете на другите, а не да извличате само собствена изгода. Повтарям, че според мен и двете не са безкористни и този спор започна точно с користна цел, но ние не сме длъжни нито да ги слушаме, нито да ни занимават с техните проблеми, нито да участваме в техните кавги. То темата се обърна на махленска седянка /за жалост/. Пожелавам на всички приятно посрещане на празника!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 641
В този и вариант гласувах с опцията НЕ. Все пак е празник.Нека заровим томахавките.
То ,анкетата свърши още в предишната тема! И повечето, заровихме томахавките. Всеки е имал мнение и е стигнал до заключение. Нека лошото да си остане в старата година и посрещнем новата с радост, здраве и късмет!

# 37
  • Мнения: 685
Айдееее em4eto съврсем в размисъл ме хвърли, добре че не съм рискувала с 10ката тогава. Благодаря ти!  Hug

А за поръчващите да ви дам съвет...сложете си в подписа рекламка "Правя редовно поръчки за ... " и готово, който ви види постовете - ще си поръчва, верно че из темата постовете са повече рекламни кой кога ще прави поръчка, но както бях писала и преди, това е някакъв ориентир за хора, които за първи път влизат и решават, че е по-добре да поръчат чрез някого, защото за нещо около 50-60 лири не може(м) да си позволим доставка от 30.  Confused

В анкетите не съм се включила, все още не съм недоволна от никого, ако има по-натътък ще си пиша  Mr. Green

Весело посрещане довечера и от мен!

# 38
  • Мнения: 135
  bouquet за темата

# 39
  • Мнения: 0
Весело посрещане на новата година момичета!

# 40
  • у дома
  • Мнения: 67
Весело посрещане на Новата година и от мен, момичета!Нека престанем наистина с този враждебен тон да изпълваме темата - поръчките са си на "добра воля" - ако си доволен от някого, пак ще поръчаш от него; ако ли пък не - забравяш за него и търсиш коректен посредник. Аз лично съм благодарна на момичетата, които се захващат с общите поръчки - след като не мога сама да си поръчам, ще се съобразявам с техните методи на работа. Вчера си получих поредната доставка чрез Гюлчи - всичко е точно, както и предишните.Благодаря ти, Гюлчи! Още веднъж - всичко най-хубаво през Новата година на всички вас, момичета  Hug

# 41
  • софия
  • Мнения: 756
Весело посрещане на новата година момичета! santa2

# 42
  • Мнения: 193
Весело посрещане и от мен на Новата година, момичета!
Успешни покупки, готино настроение и много здраве ви пожелавам на всички до една!!!

# 43
  • Мнения: 4 171
Весело посрещане на 2010 год!
Нека тя да е по-добра, успешна и щастлива за всички!

Аз съм ЗА да не се коментира кой кога ще пуска. Ако някой иска да поръча, нека пише на момичетата от първия пост.

Разбрах, че офертите на Спортс ще продължат и през януари. За днес е обявена раница Умбро намалена от 8 на 2 лири.
При тези оферти е по-добре да се организират малки поръчки. Защото нещата се изчерпват много бързо.

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 19:51 от Stryper

# 44
  • Мнения: 0
Весело посрещане на 2010 год!
Нека тя да е по-добра, успешна и щастлива за всички!

Аз съм ЗА да не се коментира кой кога ще пуска. Ако някой иска да поръча, нека пише на момичетата от първия пост.

Разбрах, че офертите на Спортс ще продължат и през януари. За днес е обявена раница Умбро намалена от 8 на 2 лири.
При тези оферти е по-добре да се организират малки поръчки. Защото нещата се изчерпват много бързо.

Къде я видя тази раница? Аз ли не мога да се ориентирам?  Rolling Eyes Весело посрещане на новата 2010г.!

Общи условия

Активация на акаунт