SportsDirect - 8

  • 53 083
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 171
Обичам да се ровя. Ето я раницата. След 3-4 часа би трябвало да стане 2 лири. От един акаунт могат да се пуснат 8 раници максимум - така, че пускайте на малки групи.

http://www.sportsdirect.com/umbro-italia-gwp-back-pack-714090?colcode=71409070


Честита Нова Година!  Много щастие, успех и здраве за всички!

Раницата вече може да се поръчва за 2 лири

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 02:20 от Stryper

# 46
  • София
  • Мнения: 1 209
ЧНГ,момичета!С пожелания за здраве,щастие , късмет,много усмивки и радости през новата година.Има намаления на Umbro.

http://www.sportsdirect.com/umbro?CurrentPage=2&OrderBy=PRICE_ASC

Благодаря  за новата тема!   bouquet  

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 04:57 от tedichka07

# 47
  • Мнения: 3 219
Запис Party, бих искала и аз такава раничка

# 48
  • Мнения: 4 171
В момента няма как да се вкарат пари в банковите сметки. Заради приключването на годината следващите операции ще са с дата 4-ти. А и хубавите неща свършват за часове. Докато се организира обща поръчка, ще свършат много от тях.

Пускайте директно към Гив транспорт в Англия.  Друг начин е да поръчате през amazon.co.uk

Ако някой иска да поръчва - да пише директно на момичетата на първа страница и да разбере кога ще пускат и при какви условия.
В темата за редут никой не пише - пускам поръчка. А там също има майки, които поръчват.
Може би това е някакво решение. Да се престане с рекламата за поръчките.

Много болно ми стана, че 2 от майките, които редовно пускат поръчки са се обидили след анкетата.  Момичета, опитайте се да не приемате резултатите за истински.
Само Гулчи и майка й са 2 гласа. А те са ядосани. И аз щях да си отнеса много отрицателни.

Благодарение на Чоколина имам страхотни покупки. Това е човек, който прави общи поръчки от години. Винаги е много точна и коректна. Споделя това, което е открила и в повечето случай са много хубави неща на ниска цена.

Ако хора като нея се махнат само ще загубим.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 579

Искам да попитам тези маратонки на Пума дали си отговарят и ако има някой UK4 да ми измери стелката http://www.sportsdirect.com/puma-speed-cat-kiss-wns-272113
Ако искаш на 5.5 кажи  Peace
Да, ще съм ти вечно задължена.

Първо да честитя на всички новата 2010г да пожелая на всички  ни безбройни и безпроблемни поръчки пристигащи за отрицателно вереме.
Петле ако не възразяваш ще отменя Десита Стелката на 5.5 е 25см.
Мисля,че си отговарят абсолютно точно,а да не говорим,че в действителност са мн.яки и удобни.
Десита   bouquet

# 50
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА  на всички много здраве , щастие и късмет в живота   santa2

# 51
  • Мнения: 9
Маслинка,лед,мартини,с пожелание за много години!!!Честита Нова Година
И да питам до кога е тази прИмоция с раниците  newsm78

# 52
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Честита нова година момичета, нека ви донесе пълни карти и успешни покупки Hug
За раниците мисля че пак ще е един ден както обикновено в последно време

# 53
  • Мнения: 685
 Nature Snowman Честита нова година!

Това, което Stryper написа за пазаруване през Амазона е мн хубаво, предишни дни, ровейки там, откривах, че има много от нещата от Спорт-а, сега и прИмоциите на Умбро също, но не ми дава доставка до Б-я  Confused Не ми е толяма мъка, интересно ми беше да пробвам, че е права Stryper, ако искам 2-3 неща и то от сега за веднага  Laughing няма как да отида да внеса пари и някой да ми поръча, та това беше алтернатива или пък чрез тези посредническите фирми. От друга тема разбрах за Гив транспорт и мн прилични цени предлагат хората  Blush ако успея да схвана и как да поръчвам ще е добре.
Първо си намислям стоките, слагам ги в кошницата, това на моя си акаунт, там си е моят адрес, но на адрес за доставка пиша данните на фирмата, те след това ще ми пратят разпечатка какво съм поръчала и колко ще ми излиза всичко, така ли? Или първо пиша на тях, питам и тогава поръчвам?

# 54
  • Мнения: 108
Nature Snowman Честита нова година!

Това, което Stryper написа за пазаруване през Амазона е мн хубаво, предишни дни, ровейки там, откривах, че има много от нещата от Спорт-а, сега и прИмоциите на Умбро също, но не ми дава доставка до Б-я  Confused Не ми е толяма мъка, интересно ми беше да пробвам, че е права Stryper, ако искам 2-3 неща и то от сега за веднага  Laughing няма как да отида да внеса пари и някой да ми поръча, та това беше алтернатива или пък чрез тези посредническите фирми. От друга тема разбрах за Гив транспорт и мн прилични цени предлагат хората  Blush ако успея да схвана и как да поръчвам ще е добре.
Първо си намислям стоките, слагам ги в кошницата, това на моя си акаунт, там си е моят адрес, но на адрес за доставка пиша данните на фирмата, те след това ще ми пратят разпечатка какво съм поръчала и колко ще ми излиза всичко, така ли? Или първо пиша на тях, питам и тогава поръчвам?
Да, и аз моля , който е пускал поръчка чрез посредник( и мен конкретно ме интересува Гив транспорт) нека сподели подробно процедурата.Предполагам много момичета се чудят същото. Много благодаря!
Честита Нова година и от мен!

# 55
  • у дома
  • Мнения: 67
Честита Нова 2010 година, момичета!Много, много здраве и успешни покупки ви пожелавам! Нека ви донесе само положителни емоции - на вас и семействата ви!

# 56
  • Мнения: 102
Честита нова година на всички.
Здраве, любов и късмет  Hug

# 57
  • Мнения: 9

Да, и аз моля , който е пускал поръчка чрез посредник( и мен конкретно ме интересува Гив транспорт) нека сподели подробно процедурата.Предполагам много момичета се чудят същото. Много благодаря!
Честита Нова година

И аз моля за подобна информация,много неща не са ми ясни  Praynig

# 58
  • Мнения: 3 731
Честита Нова Година! Аз също искам да разбера как се пазарува с Гив транспорт!

# 59
  • Мнения: 685
Според мен оспамваме темата с тези ни желания, за което се извинявам, но ако не тук, поне в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453708.0 дали ще намерим обяснение, ама пък там ги няма като предполагаеми доставчици Гив транспорт-а  newsm78

Другият вариант е направо след празниците да пишем до фирмата и да разпитаме, че на мен ми трябват бая обяснения вероятно докато схвана, никога не съм пазарила чрез посредник.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт