Детска градина в Младост 4 (София)?

  • 17 676
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 228
 Crazy
Мине, не мине и някой изтупа тая тема от праха  Joy Joy Joy
Нищо лошо де, смао да кажа, че моят син завършва тази година 76то ОДЗ Simple Smile
Никакви, ама никакви оплаквания нямам  Wink Радвам се, че едно време послушах Шани, Реза и Логопедка  Heart Eyes
Тази година мисля да запиша и малкия там (ако мине номера с предимството за второ дете, ако не - лошо...)  Peace

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
(ако мине номера с предимството за второ дете, ако не - лошо...)  Peace

ще мине, споко.
Нали разбра, че втора като Янкова НЯМА  Hug

# 62
  • Мнения: 35 968
Нали разбра, че втора като Янкова НЯМА  Hug

абе има, защото втората ми щерка сега е в ДГ на Окръжна болница
пп пари не съм предлагала, вероятно за това е там

# 63
  • Мнения: 1 701
А такава директорка със свещ да търсиш, няма да откриеш.
Сигурно...  Rolling Eyes Доста познати деца са приети, след като са били мноооого назад в списъците на чакащите...  Wink
Чудя се дали някой няма да реши да им спретне една проверчица или пък този някой да си трае и да търси връзки?!...  Thinking Все пак сме в БГ!  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 1 228
Ееее, и аз пари не съм предлагала  Wink
А Шани говори наистина с много добри чувства за директорката и аз я подкрепям  Simple Smile
Честно, познавам много деца от тази градина и нито едно не е прието с пари...
Пък и да не превръщаме темата ЗА и ПРОТИВ предимствата, защото мисля да си ползвам предимството (за сведение на всички, съм си регистрирала второто дете онлайн като чакащо мноооого отдавна, системата за ДГ го позволява  Wink и официално сега е записано като Чакащ номер 2, та сигурно ще мине номера, все поне две деца ще влязат  Heart Eyes).

Сега остава и аз да извадя коментарите и емотиконите на disheva3001 и да видим коя градина е по-по-най Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 35 968

А Шани говори наистина с много добри чувства за директорката и аз я подкрепям  Simple Smile


не съм казала, че е лоша, само дете с номер от първите не влезе - сигурно е имало много основателна причина да не бъде прието от прекрасната директорка /нямам възражения към нея освен това, много ми беше симпатична докато голямата ми дъщеря беше в тази градина/

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сигурно е имало много основателна причина да не бъде прието

ТИ го каза Wink

Само да вметна... Да речем, че професионално контактувам с дет.градини в район Младост. Имам някои познанства и затова мога да коментирам кой какъв е. Толкоз.

# 67
  • Мнения: 35 968
Основателната причина беше, че не предложих пари. Но докато има наглеци, които си искат и балъци, които да дават, държавата ни няма да се отърве от такива прекрасни директори и такива много основателни причини. В такъв случай професионалните й качества /срещу които нищо не съм казала/ изобщо не ме интересуват.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт