Детска градина в Младост 4 (София)?

  • 17 668
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
Шани,
дървета, храсти и цветя са се садили, садът се и ще се садят с любовта и с помощта на родителите съседи в ЦДГ № 64, а не по принуда от персонала. Така че до тук:  нищо престъпно не виждам. Знам, че се е правило, прави се и се прави за децата на тази градина, а и за хората от квартала за да й се радват от страни и от балконите си. Простичко и ясно е, че един оазис се поддържа пред нас с много грижи макар и както се изразявате - за постигане на дебели сенки в двора. Добре е, че по почина в годините на детската градина до супера "Европа" са започнали и във вашето ОДЗ 76. Нищо лошо, дори похвално.
Всичко това, което изредихте по въпроса за празниците , театрите и др. забавления се извършват и в детската градина и в училището. Прави се за децата както в ОДЗ 76, така и в ЦДГ 64. Ако има такива, които не желаят да посещават празниците на децата, то за това си има персонал, който се грижи за тях отделно. Сигурен съм в това, хората там са достатъчно грижовни за 9да мислят и как да разрешат такива проблеми.
Аз смятам, че е игра на нерви и губене на време да се продължава този диалог. Дано не приеме уродливи форми и  да се превърне в клюкарник, а и нещо още по-лошо да се настроят персонала на двете градини, които освен, че са в една сфера на една и съща дейност, но и живеят по съседски. Затова аз предлагам на Рали и на другите, които се интересуват къде да дадат децата си - нека изборът им да е ЦДГ № 64  newsm10

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
малко е странно да призоваваш да не правим скандали и в същото време да продължаваш да препоръчваш едната градина.
Остави хората на направят изборът си сами, след всичко казано.

и не е лошо да се регистрираш между другото.

# 17
Форумът е за всички, Реза!
Ако не се лъжа необходимостта да се изказват алтернативни мнения е точното предназначение на форумите. Нали за това се включих, защото  се нападна грубо едната детска градина и по този начин не се дава  възможност на Рали да направи своя избор тук във форума. А тя е достатъчно наясно, че освен това ще обиколи детските градини  за да се запознае лично с хората и с условията в тях.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
....При приемането на дете в ДГ молим родителите да ни подпомогнат с блажна боя светъл цвят и разредител за нея-писах по-горе за това,че се боядисват съоръженията в двора, цвете в саксия(за зимната градина), детска книжка и играчка. Не е вярно, че родителите,ако не донесат тези неща за прием не ги приемаме-това е пълна измислица. Всичко е на доброволен принцип-как мога на сила да накарам някой да даде нещо?
Това е .............
Ако решите родители, заповядайте.


И Точно определена Видео касета от точно определен списък. Тази и никоя друга.
И Завеси...
И да се облече една кукла...
И в началото на уч. година по някаква сума...
И всяка седмица театър=2лв. Леко грозно "става", ако дечко не ходи Wink
А къта за игра...от очОвидец знам, че конструктурите са неразпечатвани.
И какво точно работи родителя. Благини се чакат...не е шега раб'тата...

инфо - запозната съм с почти всяка дет. градина на територията на Младост. НЕ ме впечатляват писанията ти. Друго знам и съм видяла.

НЕ АГИТИРАМ НИКОГО за никоя дет. градина.

Само да спомена - мин. година юли месец бе дежурна нашата градина 76ОДЗ. Във всяка група, от общо 7-те бр. има поне по едно прехвърлено дете от някое друго ОДЗ в Младост. Спирам. Изводите са за Вас.

папи - нищо лично към теб. Всяка дума е истина и ако ти специално се съмняваш, готова съм да доведа моята приятелка при теб, за да потвърди!

# 19
Ясно, големи са благините - облечена кукла за игра, видеокасета с анимация, театър, който и при вас е за два лева и като се узнае кой какво работи - дай да му се вземе там каквото има, а пък той с радост го дава на персонала! А играчките стоят и не се пипат от децата, ей така за да се удовлетвори садистичното чувство у персонала.
Толкова много забогатели, че и от летния лагер учителките си допълват чрез вафлите на децата! А за другите градини в Младост какво? Всички са престъпници само във вашата градина не! 
Стига вече защото става под равнището на участниците във форума! Това предизвиква агресия у тези, които четат мненията ни.
Определено мога да напиша , че точно от ОДЗ 76 напускат най-много деца, затова и приемат за да могат да си допълват освободените места! Това пък се разказва сред родителите в Младост-4. Още, има родители, които живеят точно до ОДЗ 76 и не желаят децата им да влизат там. Такава е информацията след като поразпитахме още по темата съседите ни.
За съжаление не стигнахме до добър край.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Определено мога да напиша , че точно от ОДЗ 76 напускат най-много деца.

колко определено е това?
от групата на Елина няма напуснало дете...
прави ми впечатление, че нападаш нахалост...недей, не е полезно.
Аз се обясних на който трябва и агитации не правя, съветвам те и теб да направиш същото.
Нивото на форума се прави от всички участници в него, а част от постовете ти не допринасят особено за вдигането му.
Ако имаш да казваш някакви факти - направи го вместо да се заяждаш на дребно.
76-та градина е и до моят блок и децата на всички съседи ходят или са ходили в градината и няма недоволни. 

Последна редакция: сб, 03 сеп 2005, 18:50 от Reza

# 21
Реза,
определено не ми се искаше да го правя и мисля, че бях приключил с всичко това, но ...отново се продължи и то по брутален начин. Явно територията за двете градини е малка и не може да се раздели на две по-равно за да има такава ненавист дори и сред родителите, които и аз не знам какво делим. Проблеми има навсякъде, така че започне ли се да се изнася мръсното бельо на едната градина, неминуемо ще започне и другата да търси начин да изнася на съседката си също така мръсно бельо.
Грозно!

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ненавист?
Брутално?
Забелязваш ли, че силните думи са само в твоите писания?
Забелязваш ли, че в последните си постове не съм написала нищо лошо за любимата ти градина?
Защо продължаваш? По инерция ли? Спри се.
Гръмките обобщения са ефектни, но и безполезни.
Явно от двете градини има доволни и недоволни.
Чест прави на Папи, че написа точно какво се иска от родителите. Съгласи се, че има хора, които немогат или не искат да си позволят такива харчове...естествено е споделяйки с другите това да оттекне в пространството като "задължително спонсорство". Всеки си преценява приоритетите.
А дали играчките са опаковани или не - може да види всеки на място.

Да наричаш директорката на другата градина клюкарка, да питаш защо съседката ми е сменила няколко работи, вместо да се утвърди на едно място, да твърдиш, че децата масово напускат и родителите едва ли не се гнусят от градината е много грозно и най-вече далеч от истината.

Последна редакция: сб, 03 сеп 2005, 19:52 от Reza

# 23
 Коментарът на всичко вече е излишен. Смятам, че всичко, което мисля по въпроса съм казал smile3505
newsm45

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Смятам, че всичко, което мисля по въпроса съм казал smile3505
newsm45

е, вече сме на едно мнение   friendship

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Кожодерке" - защо ме караш, да изпадам в супер подробности?

Пък и ти си само г-жа там...от где можеш да знаеш всичко?!

# 26
 :stop
Вече се изпада в лични нападки, обиди и грозни квалификации. Прекратете това!
Прочетох внимателно какво е написано до тук. И в двете градина молят родителите да им помагат. Това става заради децата. Към кого да се обърнат учителите - разбира се, към нас родителите, просто защото се прави заради ДЕЦАТА. Освен това, детската анимация няма да я гледаме ние, възрастните, пак ще я гледат малчуганите. Сигурен съм, че правят и тържества, които записват за спомен от тях и заедно да си ги гледат повторно. Пък и ние сме запечатали такива моменти на снимки или видеокасети. Както  разбрахме, защото и ние явно в къщи нямаме време за сън като вас след като се започна всичко това, / а имаме съседи - защото те решиха да са във вашата детска градина, а пък  други са предпочели и са доволни от любимата ни детска градина/, че при прием на децата в другата градина са искали от родителите столчета  отнася се за яслените деца. Това е - едни пердета, други столчета. Който има  възможности ще помага, който няма  и не иска - няма да помага. Това е!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма нападки, а само голи факти.  Peace
Как бих могла АЗ да си ИЗМИСЛЯ, че ги искат тези неща, ако не ми е разказвано от моя приятелка, която с връзки намери точно исканата от ОДЗ64 видео касета! Примерно...
инак инфо - аз отдавна се съгласих с теб  Wink

П.П: инфо - мъж ли си на папи?

# 28
Доста съм стар вече да си сменям жената! Затова си стоя в къщи и Ви отговарям, вместо да си пия някъде питието. Но и на балкона не е зле. Времето е чудесно и гледката е фантастична - Витоша, детската градина и някой друг съсед като мен, е , от време на време поглеждам и към компютъра. Дано не прочете този въпрос към мен жената, защото и това ще ми отнеме  newsm17
Но, поздравления Шами  smile3508, защото това предположение ме развесели и същевременно натъжи.
Така че ...  smile3511

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дано не прочете този въпрос към мен жената, защото и това ще ми отнеме  newsm17

решението е супер просто:)
на всеки по компютър и като се зариби с форума има да я молиш да ти обърне внимание.... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт