Детска градина в Младост 4 (София)?

  • 17 669
  • 67
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 228
Моля, препоръчайте ми такава. Предпочитам около бизнес парка, но може и Младост 3 примерно (около 25 п - ка).
Предварително благодаря  Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 728
Рали,в Младост 4 има 2 детски градини-едната до магазин Европа, а другата до бюрото по труда. За първата съм чувала че била хубава,има дървета в двора,но и много се "спонсорирала" от родителите.Не ти приемат детето ако не донесеш не знам какво си. Втората няма списъци-когато подадеш молба още на следващия ден може да заведеш детето.Има голям двор,който явно трудно се поддържа. Иначе децата са много гледани и не искат повече от необходимото.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: rally
Моля, препоръчайте ми такава. Предпочитам около бизнес парка, но може и Младост 3 примерно (около 25 п - ка).
Предварително благодаря  Simple Smile


около БП-София = 76 ОДЗ "Сърничка"! С/у бл.477А се намира. Sunglasses  Grinning  Sunglasses  Grinning
Другата в при м-н "Европа" (до канала)-не ти я препоръчвам-кожодерстват без задръжки  Close

# 3
  • Мнения: 419
Нашето съседче първо е било записано в тази до м-н Европа, защото живеем точно с/у БП и тя е по-близо, но не са останали доволни и са преместили детето. Сега ходи в тази, която се намира зад общината в Младост 3 и са доволни и детето не се противи сутрин, като го водят

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина ходи в тази, дето е близо до...знам ли....май социалната служба. Шани е написала най-добре...76 ОДЗ "Сърничка"! С/у бл.477А .

Тя е най-близо до бизнес парка.
Учителките са много готини, вътре е чисто....храната е готина, искат само минерална вода и тоалетна хартия.
е....и лигавничета и кърпи по два броя в началото, но това са си неща, които си трябват.

Аз съм доволна...а гледам и че Елина започва да свиква и да и харесва....Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Reza
...
Аз съм доволна...а гледам и че Елина започва да свиква и да и харесва....Simple Smile



ОФФ!  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Страшно много се радвам за малката душичка Елина  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  . Браво-продължавайте да сте все така ОК!
Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 228
Много благодаря на всички, които отговориха.
 Simple Smile
Реза, наистина ли не се чака за рад във вашата? Или Fun има предвид друга?
Проблемът ни е, че ще се пренесем живот и здраве в новото жилище през април - май и ми се ще да тръгнем тогава - посред учебната година....

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...ние записахме Елина още през май месец и беше към 20-ти номе молбата. Септември вече имаше група от 30 деца и още 20 чакащи...

Разделиха групата на две и сега тези над две години са в първа група на градината с нови учителки, но са много готини учителките. В яслата продължават да приемат...

Мисля, че е най-добре да провериш на място или да се обадиш по телефона: 875 71 43
Ако искаш мога и аз да питам днес и да ти пиша после какво са казали. Пиши на лични, да не занимаваме хората от кога искаш да го пускаш дечко. Може да трябва да подадеш молба...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: rally
Много благодаря на всички, които отговориха.
 Simple Smile
Реза, наистина ли не се чака за рад във вашата? Или Fun има предвид друга?
Проблемът ни е, че ще се пренесем живот и здраве в новото жилище през април - май и ми се ще да тръгнем тогава - посред учебната година....



FUN и АЗ - точно за същата градина ти говорим.  Bulb
за 76 ОДЗ не се притеснявай - там никога няма да те върнат!  Grinning
Директорката е супер човек  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses !

# 9
zdravei rally

dovolna li si ot 76 odz sarni4ka? az zapisah sina si v karlson mladost 2, no 4uh lo6i ne6ta. rabotja v bp taka 4e se zamisljam dali da ne go premestja v druga detska gradina. molja te pomogni mi Wink

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Zlatno pate - ако намериш ПО-добра детска градина от 76-та в Младост3 и Младост4, свирни ми  Whistling!

# 11
Какво става?
Как изобщо може да ви хареса ОДЗ 76. Добре би било да отидете и да разгледате двете детски градини. Чак тогава ще откриете разликата. ОДЗ 76 е разграден двор, без зеленина, счупени и не освежени с боя съоръжения за спорт и отдих. Градината ЦДГ № 64 е малък рай за децата на Младост-4. Отвсякъде личи загрижеността за техния уют и комфорт! Стопанина се познава по вратата / или по двора, както е казал народът ни!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво става?
Как изобщо може да ви хареса ОДЗ 76. Добре би било да отидете и да разгледате двете детски градини. Чак тогава ще откриете разликата. ОДЗ 76 е разграден двор, без зеленина, счупени и не освежени с боя съоръжения за спорт и отдих. Градината ЦДГ № 64 е малък рай за децата на Младост-4. Отвсякъде личи загрижеността за техния уют и комфорт! Стопанина се познава по вратата / или по двора, както е казал народът ни!

е тука пък няма и 1% вярност!  Stop

Двора на 64ОДЗ е красив, само в частта му ПОЗАКЕН(отпред). ТАМ не е позволено да играят децата. Той е само за показ при височайши посещения.
ОТЗАД двора е потънал в дървета, от които има смисъл само и единствено юни (и юли, ако работи градината). През другото време само хвърлят адска студена сянка.
И още нещо да питам инфо-то - двора на даден обект гледа ли деца????????!

Освен всичко друго в 64 ОДЗ яко  Money Money Money.

# 13
Шани,
двора гледа деца през цялата година през всички сезони с прекрасните си здрави уреди и съоръжения, както и разноцветия.  Освен това е затворен за кучета, котки и др. за да е чист за децата и да не излизат така както от двора на ОДЗ № 76. А за това какво има вътре в ЦДГ 64 това вече явно не ти е известно. А щом смяташ, че там идват височайши гости, това е показателно, че има какво да видят не само като възможности за добро възпитание и обучение на децата, но както знам там се учат и студенти от университета, както и учители от други градини в София и страната. Не е коректно да да обвиняваш хората работещи там / които впрочем не познаваш/ в какви ли не грехове. На теб нищо не са ти взели и не са си го сложили в джоба, нали? Форума е интелигентен и е добре да се дава пример за това как се води.
А за това, че е пълна детската градина, както я наричаш "другата" с деца и няма други свободни места - ето това е добрата оценка на съседите в Младост-4. В градината вече има родители, които са отгледани в нея и отново я търсят за да дадат в нея децата си. А добре е да я погледнеш и отгоре, за да си наясно какво представлява, защото аз я виждам от осми етаж - нова покривна инсталация, вътре както разбрах и нова топла инсталация и ще се извърши и саниране. А 9двора за всички сезони има различна окраска, включени са много храстови и дървесни видове, да не пиша още и за плодните дръвчета - явно целта е градските деца да се запознаят с природата в самата си обител. Аз определено съм наясно, че това е грижа на персонала вътре в градината и на изградените традиции в създаване на уют и щастие във втория им дом. А на нас съседите дава прекрасна гледка и желание за повече деца в домовете на Младост-4

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
info как точно излизат децата от двора на "другата" градина?
Защото моето си излиза чисто. Вътре също е чисто. А не се сменя окраската всеки сезон просто защото родителите не са принудени да спонсорират това.
Пролетта се засадиха нови дръвчета и се боядисаха катерушките БЕЗ задължително спонсорство. Родителите бяха помолени всеки да помогне както може и ако може (с бои, с малки дръвчета, със семена за цветя).
Събират се пари, когато има организирани забавления за децата (куклен театър, забави по празници) и дори тогава, родителите ако нямат възможност не плащат...е...и детето не отива...но това са неща, които немогат да не бъдат платени.
Важното е, че е по желание.

# 15
Шани,
дървета, храсти и цветя са се садили, садът се и ще се садят с любовта и с помощта на родителите съседи в ЦДГ № 64, а не по принуда от персонала. Така че до тук:  нищо престъпно не виждам. Знам, че се е правило, прави се и се прави за децата на тази градина, а и за хората от квартала за да й се радват от страни и от балконите си. Простичко и ясно е, че един оазис се поддържа пред нас с много грижи макар и както се изразявате - за постигане на дебели сенки в двора. Добре е, че по почина в годините на детската градина до супера "Европа" са започнали и във вашето ОДЗ 76. Нищо лошо, дори похвално.
Всичко това, което изредихте по въпроса за празниците , театрите и др. забавления се извършват и в детската градина и в училището. Прави се за децата както в ОДЗ 76, така и в ЦДГ 64. Ако има такива, които не желаят да посещават празниците на децата, то за това си има персонал, който се грижи за тях отделно. Сигурен съм в това, хората там са достатъчно грижовни за 9да мислят и как да разрешат такива проблеми.
Аз смятам, че е игра на нерви и губене на време да се продължава този диалог. Дано не приеме уродливи форми и  да се превърне в клюкарник, а и нещо още по-лошо да се настроят персонала на двете градини, които освен, че са в една сфера на една и съща дейност, но и живеят по съседски. Затова аз предлагам на Рали и на другите, които се интересуват къде да дадат децата си - нека изборът им да е ЦДГ № 64  newsm10

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
малко е странно да призоваваш да не правим скандали и в същото време да продължаваш да препоръчваш едната градина.
Остави хората на направят изборът си сами, след всичко казано.

и не е лошо да се регистрираш между другото.

# 17
Форумът е за всички, Реза!
Ако не се лъжа необходимостта да се изказват алтернативни мнения е точното предназначение на форумите. Нали за това се включих, защото  се нападна грубо едната детска градина и по този начин не се дава  възможност на Рали да направи своя избор тук във форума. А тя е достатъчно наясно, че освен това ще обиколи детските градини  за да се запознае лично с хората и с условията в тях.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
....При приемането на дете в ДГ молим родителите да ни подпомогнат с блажна боя светъл цвят и разредител за нея-писах по-горе за това,че се боядисват съоръженията в двора, цвете в саксия(за зимната градина), детска книжка и играчка. Не е вярно, че родителите,ако не донесат тези неща за прием не ги приемаме-това е пълна измислица. Всичко е на доброволен принцип-как мога на сила да накарам някой да даде нещо?
Това е .............
Ако решите родители, заповядайте.


И Точно определена Видео касета от точно определен списък. Тази и никоя друга.
И Завеси...
И да се облече една кукла...
И в началото на уч. година по някаква сума...
И всяка седмица театър=2лв. Леко грозно "става", ако дечко не ходи Wink
А къта за игра...от очОвидец знам, че конструктурите са неразпечатвани.
И какво точно работи родителя. Благини се чакат...не е шега раб'тата...

инфо - запозната съм с почти всяка дет. градина на територията на Младост. НЕ ме впечатляват писанията ти. Друго знам и съм видяла.

НЕ АГИТИРАМ НИКОГО за никоя дет. градина.

Само да спомена - мин. година юли месец бе дежурна нашата градина 76ОДЗ. Във всяка група, от общо 7-те бр. има поне по едно прехвърлено дете от някое друго ОДЗ в Младост. Спирам. Изводите са за Вас.

папи - нищо лично към теб. Всяка дума е истина и ако ти специално се съмняваш, готова съм да доведа моята приятелка при теб, за да потвърди!

# 19
Ясно, големи са благините - облечена кукла за игра, видеокасета с анимация, театър, който и при вас е за два лева и като се узнае кой какво работи - дай да му се вземе там каквото има, а пък той с радост го дава на персонала! А играчките стоят и не се пипат от децата, ей така за да се удовлетвори садистичното чувство у персонала.
Толкова много забогатели, че и от летния лагер учителките си допълват чрез вафлите на децата! А за другите градини в Младост какво? Всички са престъпници само във вашата градина не! 
Стига вече защото става под равнището на участниците във форума! Това предизвиква агресия у тези, които четат мненията ни.
Определено мога да напиша , че точно от ОДЗ 76 напускат най-много деца, затова и приемат за да могат да си допълват освободените места! Това пък се разказва сред родителите в Младост-4. Още, има родители, които живеят точно до ОДЗ 76 и не желаят децата им да влизат там. Такава е информацията след като поразпитахме още по темата съседите ни.
За съжаление не стигнахме до добър край.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Определено мога да напиша , че точно от ОДЗ 76 напускат най-много деца.

колко определено е това?
от групата на Елина няма напуснало дете...
прави ми впечатление, че нападаш нахалост...недей, не е полезно.
Аз се обясних на който трябва и агитации не правя, съветвам те и теб да направиш същото.
Нивото на форума се прави от всички участници в него, а част от постовете ти не допринасят особено за вдигането му.
Ако имаш да казваш някакви факти - направи го вместо да се заяждаш на дребно.
76-та градина е и до моят блок и децата на всички съседи ходят или са ходили в градината и няма недоволни. 

Последна редакция: сб, 03 сеп 2005, 18:50 от Reza

# 21
Реза,
определено не ми се искаше да го правя и мисля, че бях приключил с всичко това, но ...отново се продължи и то по брутален начин. Явно територията за двете градини е малка и не може да се раздели на две по-равно за да има такава ненавист дори и сред родителите, които и аз не знам какво делим. Проблеми има навсякъде, така че започне ли се да се изнася мръсното бельо на едната градина, неминуемо ще започне и другата да търси начин да изнася на съседката си също така мръсно бельо.
Грозно!

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ненавист?
Брутално?
Забелязваш ли, че силните думи са само в твоите писания?
Забелязваш ли, че в последните си постове не съм написала нищо лошо за любимата ти градина?
Защо продължаваш? По инерция ли? Спри се.
Гръмките обобщения са ефектни, но и безполезни.
Явно от двете градини има доволни и недоволни.
Чест прави на Папи, че написа точно какво се иска от родителите. Съгласи се, че има хора, които немогат или не искат да си позволят такива харчове...естествено е споделяйки с другите това да оттекне в пространството като "задължително спонсорство". Всеки си преценява приоритетите.
А дали играчките са опаковани или не - може да види всеки на място.

Да наричаш директорката на другата градина клюкарка, да питаш защо съседката ми е сменила няколко работи, вместо да се утвърди на едно място, да твърдиш, че децата масово напускат и родителите едва ли не се гнусят от градината е много грозно и най-вече далеч от истината.

Последна редакция: сб, 03 сеп 2005, 19:52 от Reza

# 23
 Коментарът на всичко вече е излишен. Смятам, че всичко, което мисля по въпроса съм казал smile3505
newsm45

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Смятам, че всичко, което мисля по въпроса съм казал smile3505
newsm45

е, вече сме на едно мнение   friendship

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Кожодерке" - защо ме караш, да изпадам в супер подробности?

Пък и ти си само г-жа там...от где можеш да знаеш всичко?!

# 26
 :stop
Вече се изпада в лични нападки, обиди и грозни квалификации. Прекратете това!
Прочетох внимателно какво е написано до тук. И в двете градина молят родителите да им помагат. Това става заради децата. Към кого да се обърнат учителите - разбира се, към нас родителите, просто защото се прави заради ДЕЦАТА. Освен това, детската анимация няма да я гледаме ние, възрастните, пак ще я гледат малчуганите. Сигурен съм, че правят и тържества, които записват за спомен от тях и заедно да си ги гледат повторно. Пък и ние сме запечатали такива моменти на снимки или видеокасети. Както  разбрахме, защото и ние явно в къщи нямаме време за сън като вас след като се започна всичко това, / а имаме съседи - защото те решиха да са във вашата детска градина, а пък  други са предпочели и са доволни от любимата ни детска градина/, че при прием на децата в другата градина са искали от родителите столчета  отнася се за яслените деца. Това е - едни пердета, други столчета. Който има  възможности ще помага, който няма  и не иска - няма да помага. Това е!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма нападки, а само голи факти.  Peace
Как бих могла АЗ да си ИЗМИСЛЯ, че ги искат тези неща, ако не ми е разказвано от моя приятелка, която с връзки намери точно исканата от ОДЗ64 видео касета! Примерно...
инак инфо - аз отдавна се съгласих с теб  Wink

П.П: инфо - мъж ли си на папи?

# 28
Доста съм стар вече да си сменям жената! Затова си стоя в къщи и Ви отговарям, вместо да си пия някъде питието. Но и на балкона не е зле. Времето е чудесно и гледката е фантастична - Витоша, детската градина и някой друг съсед като мен, е , от време на време поглеждам и към компютъра. Дано не прочете този въпрос към мен жената, защото и това ще ми отнеме  newsm17
Но, поздравления Шами  smile3508, защото това предположение ме развесели и същевременно натъжи.
Така че ...  smile3511

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дано не прочете този въпрос към мен жената, защото и това ще ми отнеме  newsm17

решението е супер просто:)
на всеки по компютър и като се зариби с форума има да я молиш да ти обърне внимание.... smile3521

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Доста съм стар вече да си сменям жената! ...
Но, поздравления Шами  smile3508,

По първото може да се поспори  Whistling, но второто ме обижда адски  Close , при това не веднъж  Tired

# 31
Грешката е моя, съжалявам Шани!
friendship
Реза, децата имат в тяхната стая компютър и слава богу. От време на време хвърлям по един поглед, когато тях ги няма за да разбера къде са ровили по интернет. А за един компютър в повече - вече помогнах на училището, където е сина ми да купят там за децата, като разбира се, го направихме няколко родители по желание и молба отправена към нас за помощ.
Така че с жената сме на едното клонче!  comp03
И вече наистина  smile3505

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

язък  Crossing Arms , тъкмо ми стана интересен  Flutter и щях да ти кажа да се регнеш Wink

# 33
  • Мнения: 35 967
понеже, мили дами и господа, го обърнахте на чат  Laughing , да дам и аз още един глас за 76 ОДЗ
на детето ми му предстой трета година

# 34
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз пък се чудех как някои имат по 2000-3000 и нагоре публикации, а то така ставало Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 228
Я, а аз съм пропуснала много от дискусията ....
А по темата: вече няма път назада - записах го в 76-та, но зимата ще си стои при баба си, понеже не ми се ще да се разболее... пък и да се насели блока, че сега още студ. Тръгва напролет.
Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности   bouquet

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности...

rally, па те всичките Директорици така си правят бре  Whistling...какво толкова си се трогнала?!  Thinking

М_е_г_и  - други чуденки дали назряват у Вашата подскалпна област?  newsm78

# 37
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
"У" - не. Иначе - без коментар

# 38
  • София
  • Мнения: 1 228
...Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности...

rally, па те всичките Директорици така си правят бре  Whistling...какво толкова си се трогнала?!  Thinking

М_е_г_и  - други чуденки дали назряват у Вашата подскалпна област?  newsm78
Не си правят така, Шани, вЕрвай .... Simple Smile
Хайде вечее ви станах комшийка, ще се запознаем някой път за подробности Simple Smile

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще се запознаем - да  thumbsup. За да научиш кога какви чувства влагам в думите си  Wink.

# 40
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
айде някой да даде коментар пак
щото днес маман сервира, че можем да пуснем Дани в 76 наесен
а ми е мнотго притеснено с тея две породени... и искам да съм сигурна в качеството на ПЕРСОНАла, а не в кач(еството на обстанвката в ДГ

# 41
  • София
  • Мнения: 2 104
мойта щерка е вече половин година в 64 ЦДГ
по-доволна не мога и да бъда, имам наблюдения и сред частните детски градини, смея да твърдя, че нашта градина по нищо не им отстъпва
малката е влюбена в двете госпожи, в лелката, в учителката по танци, в леля готвачка Mr. Green
редовно я намирам преоблечена , защото например при игра се е изпотила
не бих я преместила за нищо на света Hug

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте,
Мойто дете от 01,02,2007 год посещава 76 ОДЗ!
Много съм доволна от всичко!
Веселина - дъщеря ми - е със слухов проблем - глуха с Кохлеарна имплантация!
Работещите в тази градина се отнесоха с уважение и разбиране към мен, детето ми и проблема ни!
Дори в момента градината е дижурна и без никакво притеснение съм я пуснала да ходи, дори със други учителки и лелки, а не с тези които са на нейната група!

# 43
  • Мнения: 7 263
Препоръчвам ти 56-то ОДЗ - намират се зад Съвета в Младост две градини една до друга едната е 59-та, другата е 56-та "Здравец" - много съм доволна от градината и като условие и като работа с децата! Heart Eyes

# 44
  Здравейте! Дъщеря ми ходи от 15.09 2005година в 76 ОДЗ. Доволна съм и не съм имала никакви проблеми.

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Препоръчвам ти 56-то ОДЗ - намират се зад Съвета в Младост две градини една до друга едната е 59-та, другата е 56-та "Здравец" - много съм доволна от градината и като условие и като работа с децата! Heart Eyes

много моля. Тук иде реч за ДГ в Мл.4, а не в Мл3  Crossing Arms

 Joy Лени   bouquet

# 46
  • Мнения: 7 263
Препоръчвам ти 56-то ОДЗ - намират се зад Съвета в Младост две градини една до друга едната е 59-та, другата е 56-та "Здравец" - много съм доволна от градината и като условие и като работа с децата! Heart Eyes

много моля. Тук иде реч за ДГ в Мл.4, а не в Мл3  Crossing Arms

 Joy Лени   bouquet

 Party Party Party

Авторката на темата беше упоменала, че и Младост 3 и върши работа!!!!
Тъъъ зъТУй съ усмелиф да препоръчам детско заведение от небогУИЗБрания квартал.  Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink

Шегата на страна Шани и вашта градина е хубава \ става дума за 76\, но и нашата по нищо не и отстъпва \ тук говоря за 56\.
Но днес зачетох цялата тема и се изумявам защо сме такива хора и защо не можем да приемем че всеки има право на мнение, и на харесване или не на дадено детско или учебно заведение. Ами веднага сме готови да се нападаме и делим на лагери и да се обстрелваме с остри думи.
Ето аз дори не съм се аргументирала, за да не досаждам излишно ако прояви интерес момичето и попита ща и кажа плюсовете които знам и ако се сетя и минусите няма да и ги спестя, нали затова са форумите да обменяме мнения не да ги налагаме на всяка цена и с всички средства!
Ето на ние с теб не сме на едно мнение за градините, ама това не намалява симпатиите ми към теб   bouquet  bouquet  bouquet ни най-малко та затова ми стана странно ....
отплеснах се сори ........... Blush Heart Eyes

# 47
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Има и друго - ние живеем в Младост4, но много по-близо ми е 56-та, отколкото 76. (Децата ми са в 64).

# 48
  • Мнения: 7 263
Да 76-та е просто в горния край и е удобна за околните блокове. Сега като са тук ми е много удобно да го водя и взимам защото до бизнес парка е 5 минути. Не че 56-то ми е много по-далеч де - до там си ходим по пантофи дето се казва. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз за 64-та не знам нищо минавала съм покрай нея няколко пъти, но сега се сетих понеже някой беше наблегнал на хубавата и градина, което е безпорно.
Преди да си поверите някъде детето не гледайте само двора и интериора, а поразпитайте родители дали са доволни и от възпитанието на децата. На времето аз така си травмирах баткото - беше само месец и нещо в 70-то ОДЗ и съжалявам за което, а той още помня някои чудесии от там. Там се подлъгахме по хубавия двор ....

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за 64-то ОДЗ...
"Двор деца не гледа" - край на цитата Wink

Лени, аз от яслата на 56 съм крайно разочарована. Защото и твоето дете сега е на гости в нашата градина, но усети ли лошо отношение към него? Усети ли деление на "наши" и "ваши" деца? Да не говорим, че там децата ги биеха при наакване  #2gunfire
Та така... Може в групите на 56 да е ОК. Аз само за яслата говоря.

Вчера една наша г-жа си беше тръгнала с баджа на ревера. Ей, богу, синчето през изминалите 2 лета обиколи 56, 59 и 70 ОДЗ и нито в едно от изброените нямаше табела, кои г-жи отговарят за тях, камо ли баджове да носят.  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 10:53 от Шани

# 50
  • Мнения: 7 263
Да за яслите нямам впечатления, защото никой от мойте не е ходил на ясла там. Баткото ходеше малко на ясла в 9-то - сравнително бях доволна, но не можа да се аклиматизира.
Виж това с баджовете е добра идея, хареса ми - поне знаеш как да се обърнеш към жената. Днес дори размених няколко думи с Иванова като оставях Лъчи, много приятно се държи жената. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 51
  • Мнения: 901
Препоръчвам ти 56-то ОДЗ - намират се зад Съвета в Младост две градини една до друга едната е 59-та, другата е 56-та "Здравец" - много съм доволна от градината и като условие и като работа с децата! Heart Eyes

много моля. Тук иде реч за ДГ в Мл.4, а не в Мл3  Crossing Arms

 Joy Лени   bouquet

[color=cyan]Е, то в Младост4 има само една детска градина. Тази до "Европа" . И май че има още една малко по към бизнес парка. Ама и две да са, не е голям изборът. 56та и 59та се водят в Младост3, но са на границата между 3 и 4. Има и една зад блока, където плащаме парното, тя също не е далеч. А и една зад 364 блок, близо до 25та поликлиника.[/color]

# 52
  • София
  • Мнения: 2 104
за 64-то ОДЗ...
"Двор деца не гледа" - край на цитата Wink


да, гледат ги госпожите и лелката, а какво лошо има в това, че двора е подреден, цветята и дърветата поддържани, катерушките изрядни, а пясъчниците- чисти newsm78
моето дете беше за първа година от септември, очарована съм и от отношението, и от грижите, и от нещата, които е научила там
за мен е достатъчен факта, че детето ходи там с желание, има приятелчета, обича госпожите, които дори го преобличат като се изпоти  Party
за уточнение: не съм лелка или госпожа там, нито имам някакви протекции, а просто споделям личните си наблюдения Peace

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... а просто споделям личните си наблюдения Peace

и аз и аз...
Е, тук-там споделям и какво ми е казано Wink

# 54
  • sofia
  • Мнения: 1 186
64-то ОДЗ е в Люлин
Все пак става дума за Младост 4

# 55
  • София
  • Мнения: 2 104
64-то ОДЗ е в Люлин
Все пак става дума за Младост 4

оф, добре де, 64 ЦДГ "Вяра, Надежда и Любов"
нали не е в Люлин? Tired

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
64-то ОДЗ е в Люлин
Все пак става дума за Младост 4

да, да... в мен е грешката.  Blush
За 64 ЦДГ става дума.

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
има ли някой впечатления пресни какви ИЗСЛЕДВАНИЯ се изискват в 76 одз
как обличате децата си - в смисъл топло ли е с нова дограма ли е или без?
въобще какво носите за ДГ - сина е на 3г но тръгав аз първи път
мерси много

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Наде, при кои г-жи ще е Дани?

нямай никакви притеснения... Супер е при нас, в 76-та.
А такава директорка със свещ да търсиш, няма да откриеш.

# 59
моето дете вече втора година ходи в 64ЦДГ и нито при записването нито след това някой ми е поискал нещо с нищо не съм спонсорирала градината.Детето е доволно с желание ходи сутрин.  Grinning Grinning Grinning Тeатър има да,но не всяка седмица най-много два пъти в месеца.Също така има и допълнителни занятия,които се заплащат отдено( както във всяка друга детска градина,знам го защото другото ми дете беше преди 7 години в друга градина и там се плащаха)и от   тях сме доволни и ходим с желание.Тоалетната хартия,кърпичките и т.н. се носят по желание,и не само в тази градина.Аз лично много съм доволна и дечко също.Дано има повече такива детски градини. newsm10 newsm51 smile3501Много моля престанете да пишете глупости за 64ЦДГ.  smile3513 newsm48

# 60
  • София
  • Мнения: 1 228
 Crazy
Мине, не мине и някой изтупа тая тема от праха  Joy Joy Joy
Нищо лошо де, смао да кажа, че моят син завършва тази година 76то ОДЗ Simple Smile
Никакви, ама никакви оплаквания нямам  Wink Радвам се, че едно време послушах Шани, Реза и Логопедка  Heart Eyes
Тази година мисля да запиша и малкия там (ако мине номера с предимството за второ дете, ако не - лошо...)  Peace

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
(ако мине номера с предимството за второ дете, ако не - лошо...)  Peace

ще мине, споко.
Нали разбра, че втора като Янкова НЯМА  Hug

# 62
  • Мнения: 35 967
Нали разбра, че втора като Янкова НЯМА  Hug

абе има, защото втората ми щерка сега е в ДГ на Окръжна болница
пп пари не съм предлагала, вероятно за това е там

# 63
  • Мнения: 1 701
А такава директорка със свещ да търсиш, няма да откриеш.
Сигурно...  Rolling Eyes Доста познати деца са приети, след като са били мноооого назад в списъците на чакащите...  Wink
Чудя се дали някой няма да реши да им спретне една проверчица или пък този някой да си трае и да търси връзки?!...  Thinking Все пак сме в БГ!  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 1 228
Ееее, и аз пари не съм предлагала  Wink
А Шани говори наистина с много добри чувства за директорката и аз я подкрепям  Simple Smile
Честно, познавам много деца от тази градина и нито едно не е прието с пари...
Пък и да не превръщаме темата ЗА и ПРОТИВ предимствата, защото мисля да си ползвам предимството (за сведение на всички, съм си регистрирала второто дете онлайн като чакащо мноооого отдавна, системата за ДГ го позволява  Wink и официално сега е записано като Чакащ номер 2, та сигурно ще мине номера, все поне две деца ще влязат  Heart Eyes).

Сега остава и аз да извадя коментарите и емотиконите на disheva3001 и да видим коя градина е по-по-най Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 35 967

А Шани говори наистина с много добри чувства за директорката и аз я подкрепям  Simple Smile


не съм казала, че е лоша, само дете с номер от първите не влезе - сигурно е имало много основателна причина да не бъде прието от прекрасната директорка /нямам възражения към нея освен това, много ми беше симпатична докато голямата ми дъщеря беше в тази градина/

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сигурно е имало много основателна причина да не бъде прието

ТИ го каза Wink

Само да вметна... Да речем, че професионално контактувам с дет.градини в район Младост. Имам някои познанства и затова мога да коментирам кой какъв е. Толкоз.

# 67
  • Мнения: 35 967
Основателната причина беше, че не предложих пари. Но докато има наглеци, които си искат и балъци, които да дават, държавата ни няма да се отърве от такива прекрасни директори и такива много основателни причини. В такъв случай професионалните й качества /срещу които нищо не съм казала/ изобщо не ме интересуват.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт