Детска градина в Младост 4 (София)?

  • 17 674
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Доста съм стар вече да си сменям жената! ...
Но, поздравления Шами  smile3508,

По първото може да се поспори  Whistling, но второто ме обижда адски  Close , при това не веднъж  Tired

# 31
Грешката е моя, съжалявам Шани!
friendship
Реза, децата имат в тяхната стая компютър и слава богу. От време на време хвърлям по един поглед, когато тях ги няма за да разбера къде са ровили по интернет. А за един компютър в повече - вече помогнах на училището, където е сина ми да купят там за децата, като разбира се, го направихме няколко родители по желание и молба отправена към нас за помощ.
Така че с жената сме на едното клонче!  comp03
И вече наистина  smile3505

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

язък  Crossing Arms , тъкмо ми стана интересен  Flutter и щях да ти кажа да се регнеш Wink

# 33
  • Мнения: 35 968
понеже, мили дами и господа, го обърнахте на чат  Laughing , да дам и аз още един глас за 76 ОДЗ
на детето ми му предстой трета година

# 34
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз пък се чудех как някои имат по 2000-3000 и нагоре публикации, а то така ставало Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 228
Я, а аз съм пропуснала много от дискусията ....
А по темата: вече няма път назада - записах го в 76-та, но зимата ще си стои при баба си, понеже не ми се ще да се разболее... пък и да се насели блока, че сега още студ. Тръгва напролет.
Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности   bouquet

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности...

rally, па те всичките Директорици така си правят бре  Whistling...какво толкова си се трогнала?!  Thinking

М_е_г_и  - други чуденки дали назряват у Вашата подскалпна област?  newsm78

# 37
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
"У" - не. Иначе - без коментар

# 38
  • София
  • Мнения: 1 228
...Между другото - много приятно изненадана останах от директорката - обажда ми се вече няколко пъти да изясняваме подробности...

rally, па те всичките Директорици така си правят бре  Whistling...какво толкова си се трогнала?!  Thinking

М_е_г_и  - други чуденки дали назряват у Вашата подскалпна област?  newsm78
Не си правят така, Шани, вЕрвай .... Simple Smile
Хайде вечее ви станах комшийка, ще се запознаем някой път за подробности Simple Smile

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще се запознаем - да  thumbsup. За да научиш кога какви чувства влагам в думите си  Wink.

# 40
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
айде някой да даде коментар пак
щото днес маман сервира, че можем да пуснем Дани в 76 наесен
а ми е мнотго притеснено с тея две породени... и искам да съм сигурна в качеството на ПЕРСОНАла, а не в кач(еството на обстанвката в ДГ

# 41
  • София
  • Мнения: 2 104
мойта щерка е вече половин година в 64 ЦДГ
по-доволна не мога и да бъда, имам наблюдения и сред частните детски градини, смея да твърдя, че нашта градина по нищо не им отстъпва
малката е влюбена в двете госпожи, в лелката, в учителката по танци, в леля готвачка Mr. Green
редовно я намирам преоблечена , защото например при игра се е изпотила
не бих я преместила за нищо на света Hug

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте,
Мойто дете от 01,02,2007 год посещава 76 ОДЗ!
Много съм доволна от всичко!
Веселина - дъщеря ми - е със слухов проблем - глуха с Кохлеарна имплантация!
Работещите в тази градина се отнесоха с уважение и разбиране към мен, детето ми и проблема ни!
Дори в момента градината е дижурна и без никакво притеснение съм я пуснала да ходи, дори със други учителки и лелки, а не с тези които са на нейната група!

# 43
  • Мнения: 7 263
Препоръчвам ти 56-то ОДЗ - намират се зад Съвета в Младост две градини една до друга едната е 59-та, другата е 56-та "Здравец" - много съм доволна от градината и като условие и като работа с децата! Heart Eyes

# 44
  Здравейте! Дъщеря ми ходи от 15.09 2005година в 76 ОДЗ. Доволна съм и не съм имала никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт