Ако имахте възможност...

  • 6 303
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 21 547
Имам една колежка, три момичета има, като бащата всеки път искал момче, после дъщерите им родиха внуци, като пак са две момичета и накрая едната роди едно момченце, та се успокои тоя човек Joy

# 91
  • Мнения: 4 965

Писала съм и преди - имам познати със 6 момчета, а много искаха момиченце. Е, сега тримата големи синове вече имат дечица - момиченца. Mr. Green

# 92
  • Мнения: X
Не бих избирала пола на детето си.
За първото нямах претенции.Ако имаме второ може би ще искам момиче,ей-така,за да усетя тръпката да купувам роклички,от друга страна предпочитам децата ми да са еднополови,защото се предполага,че биха имало по-силна връзка помежду си.

# 93
  • Мнения: 7 947
Смеете се вие, но роднини имат три момичета. Сега са големи вече. Но като се родило третото - бащата бил така разочарован, че казал, че не го иска и няколко дена не го поглеждал. Не че не го заобича после, но...

# 94
  • София
  • Мнения: 6 803
Смеете се вие, но роднини имат три момичета. Сега са големи вече. Но като се родило третото - бащата бил така разочарован, че казал, че не го иска и няколко дена не го поглеждал. Не че не го заобича после, но...
Това не мога да си представя, че човек с нормално мислене ще го направи. Първо - полът на децата се определя от хромозимоте в сперматозоида. Който си е лично негов.  Mr. Green И второ - кой въобще е крив, че детето е момиче? Че ще се цупи.  ooooh! Такъв въобще няма да ме види повече, нито другите си две деца. И да си седи и да си се цупи доживот на сперматозоидите.  Sick Аман от "мъжко" и от слелски манталитети.

# 95
  • Мнения: 7 947
Напълно нормален човек си е, просто всеки прави грешки. Често сега с насмешка над самия себе си го разказва...И да, селски човек е, манталитетът е друг определено  Wink

Общи условия

Активация на акаунт