Ако имахте възможност...

  • 6 302
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
...бихте ли си избрали пола на бебето ви? http://genderselectioncenter.com/pgd.html

Пускам темата тук, защото според мен е повече семейна, все пак за това да нужни двама.
Та какво мислите? Бихте ли могли да предпочетете единия пол пред другия? Защо? Това до известна степен ще задавали ли стеремежа ви за идеалното семейство за което сте мечтали винаги?

# 1
  • Канада
  • Мнения: 264
Като доста пристрастна по темата отфоварям така - Не, не бих.Това е една от най-хубавите изненади, които предлага животът.

 Heart Eyes


# 2
  • Мнения: 1 446
Не, не бих го направила. Аз дори мисля да искам да НЕ знам до края. Би било чудесно.

# 3
  • Мнения: 1 175
Това не е ли нелегално?  Shocked Ако не е, според мен би трябвало да бъде. Природата си знае работата и наглася нещата така че броят мъже и жени да е в баланс. Човешката намеса може да наруши баланса доста сериозно, особено след като пресни проучвания в САЩ и Западна Европа показват драстични предпочитания за момиче, отколкото за момче. Такова нарушаване на баланса има в Китай, например, където традиционно се предпочитат момчета, и много родители са абортирали или изоставяли момиченцата. В момента Китай е с много нарушено съотношение на мъже към жени, като за някакъв огромен процент (не помня колко беше) от мъжете няма жени, т.е. те няма да се оженят и да създадат семейства. Това е довело до голямо напрежение в страната, включително отвличания на момичета за женитба и други подобни щуротии.

Така, това ми е аргумента защо не трябва да се позволява изборът на пол. Ако се позволяваше, и някакси нямаше лоши последствия за баланса на обществото, тогава мисля че бих избрала, да - едно момче и едно момиче. За разнообразие  Mr. Green

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ами да, ако имам две момчета и искам момиче- да

# 5
  • Мнения: 615
Аз имам момченце Heart Eyes , но ми се иска и момиченце  Blush

Но, звучи доста...... Sick

Не знам, как да отговоря  newsm78

# 6
  • Мнения: 64
Не, не бих избирала. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 229
Когато забременях третия път, исках да направя аборт.... Два дни преди аборта сънувах, че съм гушнала едно малко розово момиченце.... Родих третият си син, да ми е жив и здрав, добре, че го родих  Heart Eyes. В началото на бременността ми, личния лекар ми каза, че имало някакво заболяване само при мъжете, което се предава по наследствен път, в 13-тата седмица от бременността се прави кръвен тест в "Майчин дом" и ако пола на детето е мъжки, се прави аборт.... Предложи ми да ми даде такава бележка, че уж мъжа ми е болен и да направим теста, отказах му. Видя ми се коштунство да убия бебето само защото е момче.... Иначе аз много исках момиче и си мисля, че ако имах възможност да направя нещо за пола, може би щях  newsm78.....

# 8
  • Мнения: 1 615
Не знам дали бих го направила наистина, но признавам, че бих била доста изкушена...

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не.

# 10
  • Мнения: 2 865
Не, а и не виждам логиката в това да се прави ин- витро само за да се избере пола, ако може да се забременее по естествен начин. Абсурдно е.

# 11
  • Мнения: 1 615
О, аз не го четох, просто отговорих на въпроса. Щом е ин-витро, твърдо не.

# 12
  • Мнения: 2 865
Ами то няма как да стане без ин-витро.

# 13
  • Мнения: 2 011
Не, а и не виждам логиката в това да се прави ин- витро само за да се избере пола, ако може да се забременее по естествен начин. Абсурдно е.

Това е и  моето  мнение !  Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт