Ако имахте възможност...

  • 6 304
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 457
Хм, странни птици сте вие. Как може да не можеш да общуваш със собственият си пол Confused Аз пък със момче не бих знаела какво да правя. Разбира се щях да се науча, но сега ми е много по-лесно с момиченце - та тя е по-доброто ми аз, по-хубава е от мен, обожавам да виждам себе си в нея. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 613
Не. Не съм имала предпочитания. 3 момичета имам. Сега след години си мисля, че ако съм момче, може би нямаше да знам точно как да се държа с него и да го възпитавам. Но пък може би щях да се науча. Знам ли?

# 47
  • Мнения: 3 634
Хм, странни птици сте вие. Как може да не можеш да общуваш със собственият си пол Confused

Това пък как го реши?! Правиш ли разлика между общуване, възпитание и отглеждане?!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като майка на разнополови деца и възоснова на наблюдения около мен, трябва да ви кажа, че момченцата са далеч по-лигава история от" розовките" момиченца.

# 49
  • Мнения: 7 325
Аз мога да общувам с жени, но би ми било трудно да общувам с дъщеря. Не искам да копира мен, не искам да бъде като мен, не искам взаимоотношения като тези които имам с моята майка, а други нямам идея как да изградя.

# 50
  • Мнения: 1 788
Аз винаги съм искала момиченце! А защо не и две? Simple Smile
Надявам се такива да са.
Е, ако са момчета, няма да ги върна, много ясно Joy , но определено ще ми е по-лесно с момичета Simple Smile

# 51
  • Мнения: 655
Аз пък със момче не бих знаела какво да правя.
Като се замисля и аз по едно време се бях панирала, че не знам какво ще правя с момче-да не направя някой фал, как да му слагам пеленката, да не го нараня, бяха ми казали и да проверявам да не се е възпалил и ако няма нищо да не пипам долу, което за мен беше добре, но веднъж в Бг когато бяхме на гости и го преповивах братовчедка на майка ми се възмути, че не бил забелен, а вече бил на 9 месеца и ако съм искала да ми покажела как става-едвам не я изядох!
Притеснявах се и как ще го къпя като поотрасне, как ще го преобличам...
Знам, че звучи смешно, но това са неща, които ме заляха изведнъж щом осъзнах, че имам момче. Но нещата си се нареждат, а момченцето ми е истинско ангелче, дори когато е палав.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 6 803
Не, не бих. За първото хлапе искх да е момиче, за второто нямах никакви предпочитания. Но при все това и за първото не бих избрала пол.

# 53
  • Мнения: 564
Ако имах тази възможност бих избрала пола на децата си  Peace Това с изненадите не ми харесва никак! Познавам доста разочаровани майки  Rolling Eyes Тъпо е много, живо и здраво дете и майката в депресия за пола, но пък какво, всички си имат предпочитания, нагласи и т.н  Peace Peace Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 6 803
 Embarassed
Депресирани от пола?
 newsm78
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 564
Embarassed
Депресирани от пола?
 newsm78
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 smile3521 на първо четене за 3 познати се сещам  Crazy

# 56
  • Мнения: 3 634
И аз познавам няколко жени и мъже, разочаровани или окрилени от пола на детето и това е водещо във възпитанието и отношенията.

# 57
  • Мнения: 5 710
Аз пък мисля, че момиченца повече се желаят. Точно заради фибичките, шапчиците, цветята, дрешки, обувчици, чантички и козметика... Когато вляза в магазин за детски дрешки момичешките ме вълнуват значително повече, по-цветни, интересни, дантелки, моделчета. Чудно,завива ми се свят от мерак. Колко му е да оформиш идая к'во искаш И на тази база.
Друг е въпроса, че примерно аз лично мисля, че женския живот е по-богат и интересен от мъжкия, че мога да 'дам' повече на едно момиченце. Но не бих насилвала нещата да имам момиченце, бих била супер 'мъжка мама' също:)

# 58
  • София
  • Мнения: 6 803
Бих се замислила над интелектуалната и емоционална зрялост на индивидите. Говоря сериозно.  Peace

# 59
  • Мнения: 2 457
Аз мога да общувам с жени, но би ми било трудно да общувам с дъщеря. Не искам да копира мен, не искам да бъде като мен, не искам взаимоотношения като тези които имам с моята майка, а други нямам идея как да изградя.
А ти защо така не се харесваш newsm78 Защо не вярваш че може да изградиш други отношения с дъщеря си, различни от тези които си имала с твоята майка. Нали знаеш - умните деца се учат от грешките на родителите си, глупавите ги повтарят. Глупава да си не съм забелязала Wink

Общи условия

Активация на акаунт