За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 064
  • 754
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 947
Краси, само твоят е готин. Че дори повече - идеален, щом се не оплакваш, един кусур да няма. Лошото е, че така излиза - как цялата тема е пълна с жени с кофти мъже.

# 736
  • Мнения: 135
Соте,аз лично никъде не съм се оплакала от мъжа си!    Grinning

Аз какъв принос имам,че мъжа ми е готин?
По-скоро майка му е за похвала ,че го е възпитала .
Не съм посочвал кой се оплаква и кой не...не това е целта Краси...обосновах се достатъчно в горните си постове!!!! Peace

Относно възпитанието на мъжа...майката има основна заслуга ...но пък изказвания и теми от този сорт са ми направо смешни..... Joy

Цитат
Аз съм много гадничка. Като ходиме у тях (което е веднъж в годината - на Коледа и трае един час), та тогава нарочна, ама съвсем нарочно си обличам възможно най- курвенските дрехи, защото знам колко много я дразни как изглеждам, направо вдига кръвно като ме види така
Тея дрехи ги пазя специално и единствено за посещенията у тях. Ще кажете - лоша съм, пошла съм..
Такава тя поиска да бъда - такава ще ме получава

Бих казал... невероятно умение има тази потребителка!!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554757.0

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 10:57 от sote-full

# 737
  • Мнения: 1 728
Темата нали беше за жените, що пак ги подхванахте мъжете?
А ако жената добре си ползва уменията все ще намери идеалния за нея... Wink

# 738
  • Мнения: 135
Темата нали беше за жените, що пак ги подхванахте мъжете?
А ако жената добре си ползва уменията все ще намери идеалния за нея... Wink
Много точно....и нашия стремеж е за идеална жена...но за да стане такава е нужно и да ни позволи да се погрижим за идеала и!!!! Peace

# 739
  • Мнения: 0
Защо себе си да хваля?
Аз какъв принос имам,че мъжа ми е готин?
По-скоро майка му е за похвала ,че го е възпитала .

Ама изобщо не се хвалиш
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 7 947
Защо себе си да хваля?
Аз какъв принос имам,че мъжа ми е готин?
По-скоро майка му е за похвала ,че го е възпитала .

Ама изобщо не се хвалиш
 Joy Joy Joy Joy Joy
Жената играе основна роля за душевното състояние на мъжа до нея. Приносът на жената в това отношение е повече от голям.

# 741
  • Мнения: 135
Жената играе основна роля за душевното състояние на мъжа до нея. Приносът на жената в това отношение е повече от голям.
Права си....понякога такава роля изиграва за душевния мир и състояние.. че хората и ваксина чак измислиха!!!!!! tooth

http://focus-news.net/?id=n1478491

До таквиз състояния се докарваме от добре изиграни роли..... Joy

# 742
  • Мнения: 7 947
Това го чух тая сутрин и аз. Но не виждам нищо ново, при положение, че алкохолизъм отдавна се лекува медикаментозно...Ама това друга тема.
Отречи инак, че жената не влия на настроението и състоянието на духа ти, а  Flutter

# 743
  • Мнения: 135
Отречи инак, че жената не влия на настроението и състоянието на духа ти, а  Flutter
Много е хубаво да е истина...но си е така....лошото е обаче ако жената се превърне в дух!!!! Peace

# 744
  • Мнения: 0
Отречи инак, че жената не влия на настроението и състоянието на духа ти, а  Flutter

Не отричам  Naughty - в каква посока обаче е влиянието е друг въпрос  Whistling

# 745
  • Мнения: 7 947
Посоката зависи и от двамата. Но е факт.

# 746
  • Мнения: 1 174
Ами независимо дали жена или мъж, всеки има "участие" в духовното състояние на половинката си, дори и на близките си хора.
То не е до пол.
Майка ми с едно обаждане и 4-5 изречения може да ме докара до истерия  Mr. Green
Най - добрите ми приятели с две три думи в труден момент могат да ме накарат да се усмихна въпреки мъката ..
И така.

Друго ми е любопитно: Немо и Соте защитават тезата, че една жена може да направи от един мъж и пияница, и свестен човек, зависи от жената.
Мислите ли обаче, че ЕДНА И СЪЩА ЖЕНА може от един мъж да направи пияница, а от друг мъж на място ? В смисъл това как се държи с мъжа заложено ли й е, или е според типа мъж - каквото повикало...
И естествено другото продължение - един и същ мъж с една жена е парцал пияница, с друга мъж на място - възможно ли е ?

# 747
  • Мнения: 7 947
Въпрос на гледна точка.  Wink
Когато очакванията се разминават с реалността много - стават фаловете.

# 748
  • Мнения: X
Защо себе си да хваля?
Аз какъв принос имам,че мъжа ми е готин?
По-скоро майка му е за похвала ,че го е възпитала .

Ама изобщо не се хвалиш
 Joy Joy Joy Joy Joy
И защо го приемаш като хвалба?
Той е готин за мен.
Друга може изобщо да не може да го понася...

Ето,ти например ,адски ме дразниш в някои теми...аз не бих могла в реалния живот по никакъв начин да общувам с толкова серт мъж.
Но жена ти сигурно те приема такъв,какъвто си и те смята достоен за нея.
Ако тя напише някъде ,че има готин мъж,като хвалба ли би го приел?

# 749
  • Мнения: 135
Друго ми е любопитно: Немо и Соте защитават тезата, че една жена може да направи от един мъж и пияница, и свестен човек, зависи от жената.
Мислите ли обаче, че ЕДНА И СЪЩА ЖЕНА може от един мъж да направи пияница, а от друг мъж на място ? В смисъл това как се държи с мъжа заложено ли й е, или е според типа мъж - каквото повикало...
И естествено другото продължение - един и същ мъж с една жена е парцал пияница, с друга мъж на място - възможно ли е ?

Роси.... първия вариант дори си е факт.... дали е заложено... едва ли... по скоро си мисля че един мъж падне ли в очите на една жена... дори и за незначителни неща... просто го пиши загубен!!!!! Laughing
Дори примерите от темите го доказват.... ненавижда мъжа си.... обаче с любовника е открила нови висини.... но от ниско лесно се пада ... от високо болката е ужасна!!!!! Laughing

Втория вариант е абсолютно възможен... ако и жената е парцал.. какъв очакваш  да е мъжа???? Wink
Но пък намери ли си цилиндър дето да му смазва буталото редовно... демек сегментите да уплътняват добре хода на буталото.... вервай ми този мъж ще е готов да задоволи всички нужди на такваз жена.... или както каза... мъж на място!!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт