За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 062
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 135
Соте , та това искат и мъжете... всеки иска да има пари , за да си позволи каквото му е на душата и в акъла. Всеки иска внимание т.е. да бъде обичан и уважаван, приет такъв какъвто е. Това го иска всеки ЧОВЕК,  не е задължително да се разделя този стремеж полово. Не съм съгласна с тези обобщения.  Peace Също така както мъжете искат да бъдат оставени на мира , вярвай същото искат и жените, но мъжете някак не го проумяват заети да разберат "кво искат жените?".... хаха така че работата е танту за кукуригу. Grinning Peace

Дали си съгласна или не с тези обобщения все пак не съм ги писал аз... само ви направих съпричастни!!!! Laughing
Повярвай ми и ти... за мен парите не са важни.... помниш ли един наш велик корифей какво каза за тях:
-"Парите са тор от които израстват красиви цветя!" "
За мен не те са важни... предпочитам естествените цветя а не тези дето са торени и насила цъфнали!!!!   bouquet
Работата отчасти наистина е танту за кукуригу... но дали пък всички мислят така... май не.. а!!!! Joy

Цитат
Чувала съм че като се роди момиченце на таткото трябва да се подари пушка и рибарско столче да разгонва гаджетата на момиченцето като порасне.

Като се роди момченце трябвало таткото да подари на майката диамант
.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553845.msg17391871#msg17391871

Диамант... а!!!!! newsm78  Joy

# 706
  • Мнения: 0
Като се роди момченце трябвало таткото да подари на майката диамант

П.Т.М. Б.С. Т М.Д.Е.К  Peace

# 707
  • Мнения: 7 947
Баси, изпуснала съм - що не го знаех преди 5 години  Crazy

# 708
  • Мнения: 135
Като се роди момченце трябвало таткото да подари на майката диамант

П.Т.М. Б.С. Т М.Д.Е.К  Peace

М. М.  Б. Н....  Н. А.  Н. Е.  С. В. К....  М. И. В. К.


Баси, изпуснала съм - що не го знаех преди 5 години  Crazy

Не е имало коя ССФ- ка да те светне!!!! Laughing

# 709
  • Мнения: 7 947
Не, просто тогава имах още акъл и не влизах тук  Whistling

# 710
  • Мнения: 135
Не, просто тогава имах още акъл и не влизах тук  Whistling
Хахахаха  Joy  smile3532  Joy
Къде ти е акъла сега Вилико.... или и него го загуби нейде из форума!!!!!!  Joy  Joy  Joy

# 711
  • Мнения: 7 947
Аде де...и аз често се питам - като попадам на безумни теми и потребители  Joy

# 712
  • Мнения: 1 174
Още довечера ще си искам диаманта  Joy
Ама пак от общия бюджет ще трябва да се купи тоя диамант, тъй че и камък сваровски няма да е даже, че и за него не стигат  hahaha

# 713
  • Мнения: 7 947
Още довечера ще си искам диаманта  Joy
Ама пак от общия бюджет ще трябва да се купи тоя диамант, тъй че и камък сваровски няма да е даже, че и за него не стигат  hahaha
Ма освен да питаш в темата там за бюджетите - как сега аджеба мъжът ще изненада жената - като сметката обща  Joy

# 714
  • Мнения: 1 127
За много години, съфорумци!   Ей, докъде стигнала темата за нЕколко дни.
ха-ха :И аз си чЕкам диаманта. Crossing Arms Joy Joy Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 6 803
Изводът е хем чакам диамант, хем дължа пушка с патрони. Мисля да си опростим задълженията, че то е танто за кукуригу. Mr. Green

# 716
  • Мнения: 0
http://bourgas.org/bourgas-news-2066-bg.html

- Диамантите естествено винаги са представлявали интерес за геолозите. Смяташе се, че у нас диаманти няма. Но покрай различни експедиции от предишни години, когато търсихме злато в Родопите, нашият екип попадаше на скали, които са необичайни за района. Такива са еклогитите - дълбоко аморфни скали, образували се при рязка промяна на температурата и атмосферното налягане. А напоследък сред геолозите по света се разгоря дискусия, дали диамантите се образуват само в скалите кимберлити. И започна да се налага версията, че това не е така. И че

трябва да се търсят диаманти и в други скали

В продължение на около две години с колегата д-р Харизан Харизанов, също преподавател в НБУ, се опитвахме да открием такива образувания. Взехме проби от еклогитите и след съответната технология на изследването им видяхме, че сме били на прав път.

Откритите диаманти са фини, малки, с размера и формата на песъчинки. Преобладават черните, но има и цветни.


Ако пита нЕкой за мен - в Родопите съм  Peace

# 717
  • Мнения: 135

Защо жените правят секс?

Искате ли да знаете защо нежният пол прави секс? Всъщност това питане никога не е било на дневен ред. Но след години на отминаване на този въпрос отговорът идва под формата на цяла книга. Автори на „Защо жените правят секс“ са психолозите Синди Местън и Дейвид Бъс.

Местън и Бъс интервюират 1006 жени от цял свят относно тяхната сексуална мотивация и правейки това, те откриват 237 различни причини защо жените правят секс.

От множествата признания се налагат изводите, че жените правят секс поради физически, емоционални и материални причини – да си повишат самооценката, да задържат любимия си или защото са били принудени. „Но къде тогава остава любовта? Това е стара песен. В момента действащ е законът на първичния инстинкт“, пише в „Защо жените правят секс“.

Авторите на книгата питат: „Защо хората никога не са говорили за това досега?“. Дори Алфред Кинси, бащата на сексологията, не се пита защо жените правят секс. „Хората просто приемат, че отговорът е очевиден“, казва Местън. По думите й дамите го правят, за да се чувстват добре. И никой не е изследвал как жените могат да използват секса за постигането на различни цели. Повишение, пари, наркотици, бартер, за отмъщение, да си върнат на партньора си, който им е изневерил. За да се почувстват добре. За да накарат техните парньори да се почувстват зле. „Жените могат да използват секса на всяко ниво на връзката си – от съблазняването до задържането на мъжа, да се чувства удовлетворен и дори да направят така, че той да не ги напусне“, твърди Местън. Разнообразието от причини се оказва по-голямо, отколкото всички са очаквали.

Идеалистичната идея, че дамите го правят от любов, а мъжете за забавление, е разбита на пух и прах от психолозите. Оргазъм, оргазъм и пак оргазъм – това искат жените. „Много от тях ни споделиха, че гледат на секса като на средство за физическо удоволствие“, казва Местън.

Втората най-важна причина защо жените правят секс е романтичната любов. „Ако я нямаше романтичната любов, нямаше да има нищо вълнуващо – както в литературата, така и в живота. Клеопатра се оставя да я ухапе змия, а Офелия полудява и се удавя“, обяснява Местън. По думите й жените казват, че използват секса, за да покажат любовта си, но и за да я получат от партньора си и да я задържат. Любовта е един вид гаранция за нежния пол, че любимият им мъж няма да ги напусне при появата на десетата бръчка или няколко килца отгоре.

Според проучванията, публикувани в книгата, 73% от рускините и 63% японките са влюбени. Но не толкова мъже споделят същите чувства. Едва 61% от руснаците и 41% от японците са влюбени. Което означава, че 12% от рускините и 22% японките изцяло си губят времето.

Друг вид е сексът, които се практикува като кражба на мъж. Понякога желаният мачо е обвързан или просто не желае сериозна връзка. „Няма такова нещо като басейн, пълен с неустоими мъже, които си седят и чакат жените да благоволят да ги уловят. Как тогава една жена освобождава желан мъж от примката на друга жена? Повечето бракониерстват. Как? Превръща се във въплъщение на мъжките фантазии – високите токчета подчертават дългите крака, червилото кара мъжете да желаят да вкусят от него, и накрая – пуска слух за себе си: „Тя е лесна“, обяснява Местън.

Следващата причина, поради която жените правят секс – да видят дали ще им хареса, или както обясняват някои: „да попрактикуват за първата брачна нощ“. Друг път пък сексът е от съжаление и това е типично за тези жени, които носят супа на болните, сладки на по-възрастните или просто подаряват секс на отчаяните мъже.

Жените също така се отдават, за да получат нещата, които желаят – наркотици, пари, бижута, обувки, дамски чанти, работа. Всъщност, както авторите на книгата заключват, „степента, до която икономическите фактори влияят върху сексуалната мотивация, е изумителна“.

Стигаме и до друга, много интересна причина – сексът като лекарство, или т.нар. медицински секс. Жените го използват например, за да си лекуват мигрената или депресията. Това се обяснява с освобождаването на ендоморфини по време на сексуалния акт, които облекчават болката. Сексът дори може да помогне да се освободите от менструални болки.

Списъкът с причините може да запълни още много редове. Има 237 пътя, колкото са анкетираните дами, и само една дестинация – леглото. Или както обощават авторите, „малко са нещата, заради които жените не са и не биха използвали секса“.


http://doctoronline.bg/view_article.php?article_id=1567

# 718
  • Мнения: 1 728

Защо жените правят секс?

.....


След всичко това мъжете е добре да замълчат на тема, че жена им отказва секс, защото при толкова много причини явно нямат нищо, което да и предложат... Whistling Mr. Green Laughing

# 719
  • Мнения: 0

Защо жените правят секс?
Списъкът с причините може да запълни още много редове. Има 237 пътя, колкото са анкетираните дами, и само една дестинация – леглото. Или както обощават авторите, „малко са нещата, заради които жените не са и не биха използвали секса“.


http://doctoronline.bg/view_article.php?article_id=1567



Значи има книга Защо жените правят секс? а няма Защо мъжете правят секс?  Thinking

Чувствам се дискриминиран  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт