За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 989
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 947
Всяко изтъкване на подобни качества си е вид реклама. Независимо дали на теб, на баба ти, на колегата. Само ако е подплатено с определена доза хумор - се получава нещо различно  Wink

# 751
  • Мнения: 0
ОФФ!

Братко Соте ! Пускай За жените,чувственоста им..и техните умения -2 !!!   Peace

# 752
  • Мнения: 135
ОФФ!

Братко Соте ! Пускай За жените,чувственоста им..и техните умения -2 !!!   Peace
Съгласен братко Немо... макар че се замислих дали има смисъл.... но ще пробвам!!!!! Peace
Ето ви и новата стара чувствена темичка!!!!!  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554997.new#new

# 753
  • Мнения: 4 569
Мислите ли обаче, че ЕДНА И СЪЩА ЖЕНА може от един мъж да направи пияница, а от друг мъж на място ? В смисъл това как се държи с мъжа заложено ли й е, или е според типа мъж - каквото повикало...
И естествено другото продължение - един и същ мъж с една жена е парцал пияница, с друга мъж на място - възможно ли е ?
Аз съм твърда подръжничка на тезата че един мъж е това,в което го превърне жена му.Така че дали моя ще е пияница,женкар зависи в известна степен и от мен.
И ако на сегашния му влия по един начин това не означава че и на друг ще влияя така.Влиянието е съвкупност от моето мислене,характер и поведение и неговото възприемане на натиска.

# 754
  • София
  • Мнения: 62 595
да, бе, и пак мъжете излязоха едни дечица, дето нямат самостоятелна воля, много лесно се водят за носа и просто трябва да се възпитават!  Peace Ако има някаква връзка, то тя е в това, че понякога срещата и животът с една жена може да извади най-доброто или най-лошото от характера на един мъж. Но това принципно важи за всички хора.

Общи условия

Активация на акаунт