За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 101
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 947
Защото мъжете го правят от нагон повечето, пък жените често заради облаги.

# 721
  • Мнения: 1 736

Защо жените правят секс?
Списъкът с причините може да запълни още много редове. Има 237 пътя, колкото са анкетираните дами, и само една дестинация – леглото. Или както обощават авторите, „малко са нещата, заради които жените не са и не биха използвали секса“.


http://doctoronline.bg/view_article.php?article_id=1567



Значи има книга Защо жените правят секс? а няма Защо мъжете правят секс?  Thinking

Чувствам се дискриминиран  Crossing Arms



хайде давай, напиши я, ето ти свободна ниша Wink но подозирам, че ще излезе доста тънка тази книжка Laughing

# 722
  • Мнения: 0
Книга: Защо мъжете правят секс?

Автор : Find_NEMO

Глава 1

Защото ни е кеф !

КРАЙ

 Peace

Написах я ! Сега чЕкам някой да я публикува  Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 135

Защо жените правят секс?
Списъкът с причините може да запълни още много редове. Има 237 пътя, колкото са анкетираните дами, и само една дестинация – леглото. Или както обощават авторите, „малко са нещата, заради които жените не са и не биха използвали секса“.


http://doctoronline.bg/view_article.php?article_id=1567

Значи има книга Защо жените правят секс? а няма Защо мъжете правят секс?  Thinking

Чувствам се дискриминиран  Crossing Arms

Eх братко Немо....за какво ни е книга...след като го прочетох туй забележително произведение, стигнах до извода че където и в каквато и ситуация да попаднем...все ще намажем!!!!  Wink

# 724
  • Мнения: 0
Eх братко Немо....за какво ни е книга...

Е как за какво Бре Братко Соте - да има  Peace Ей и жените ги боли и бягат от големи ама .... искат .. да има  Peace

Аз написах вече една Wink

# 725
  • Мнения: 755
Хм... гледам и аз диамантче съм заслужила пък... нямам. Wink Лошо Седларов, лошо! Ще трябва компенсация.
Соте, разбирам , че не са твои мнения... цитираните / моля те не ме приравнявай с амебите, аз отказах в друга тема да бъда такава Laughing Whistling Laughing/, но пак не съм съгласна. Laughing
Поздравления Немо за книгата , чудесно ти се е получила! Laughing[

Хм... това мъжете сте странни същества седнали сте да мъдрите видиш ли - какво искат жените, защо правят секс /мернах,че единият от авторите е мъж/, защо се променят, защо, защо защо... пък после искате да ви оставим на мира. И да бе да , жените за облаги, амъжете заради нагон... невернооо имам преки примери пред очите си. Пак си е до човек, тези обобщения нали вече разбрахте , че не долюбвам.  А, да и аз една облага да му се не види не съм получила от секса с мъж освен очевдината самият секс... правя го от нагон... кво да се прави май не съм жена. Laughing Joy LaughingLaughing пак съм извън всякакви проучвания и обобщени резултати. Laughing

# 726
  • Мнения: 135
Fortune..все пак ти благодаря и не само на теб, но и на всички дето се включихте в темата!!! Wink
И все пак не съм приравнил нито една дама с амебите...нямам намерение да ви принизявам и обиждам...все пак тълкуваме....естественно не всички сте еднакви...и ние не сме еднакви...и сред нас има всякакви темни балкански елементи!!!! newsm78
Защо мислиш ви провокирам така...ми да видя и друго становище...все пак има всякакви характери...различно мислещи умове...всяка една от вас мисли по различен начин...затова искам да видя различното мнение по всички тези въпроси !!!! Laughing

# 727
  • Мнения: 755
Fortune..все пак ти благодаря и не само на теб, но и на всички дето се включихте в темата!!! Wink
И все пак не съм приравнил нито една дама с амебите...нямам намерение да ви принизявам и обиждам...все пак тълкуваме....естественно не всички сте еднакви...и ние не сме еднакви...и сред нас има всякакви темни балкански елементи!!!! newsm78
Защо мислиш ви провокирам така...ми да видя и друго становище...все пак има всякакви характери...различно мислещи умове...всяка една от вас мисли по различен начин...затова искам да видя различното мнение по всички тези въпроси !!!! Laughing
LaughingСоте, естествено ,че проумявам идеята ти, даже я адмирирам... Laughing. Но това не ми пречи пак да се изтъкна... Mr. Green /не случайно постовете ми са пълни с нахилени човечета , тук смеха не ми е чужд, затова и често  посещавам темата, много леко и приятно върви , без дърляния  Peace /.
Затова и продължавам да се включвам с моите си виждания по темите, с един по различен поглед. Laughing Peace
 

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 06:33 от Fortune

# 728
  • Мнения: 135

LaughingСоте, естествено ,че проумявам идеята ти, даже я адмирирам... Laughing. Но това не ми пречи пак да се изтъкна... Mr. Green /не случайно постовете ми са пълни с нахилени човечета , тук смеха не ми е чужд, затова и често  посещавам темата, много леко и приятно върви , без дърляния  Peace /.
Затова и продължавам да се включвам с моите си виждания по темите, с един по различен поглед. Laughing Peace
 

Леко върви темата щото го няма мрънкането на завистливите мадами дето опищяха света че нямаме месечен цикъл!!!! Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=542063.new#new

И аз сега какво да напиша.. че ви завиждам за умението да се сте женствени...да ви завиждам за умението да съблазнявате с чара си, с тялото си, дори с една прическа перфектно изпълнена може да ни заплените...неслучайно постнах и последното за жените и секса...но явно и това е без значение за уважаемите съфорумки....по важно е мъжа да се оплюва по всички теми...по важно е да се изтъкнат недостатъците му....по важно е да се покаже на света (форума ) че мъжа не става за нищо...виж едни чинии не можел да измие....по важно е че няма месечен цикъл и затова е длъжен да съпреживява това усещане наравно с половинката си....май това е най важното... особено да се изтъкваме.. вижте колко съм перфектна и всичко покрай мен е перфектно..но смени ли се темата, почват да оплюват неистово мъжете... newsm78
Изглежда това е най голямото умение....по важно от секса ...по важно от женствеността...а пък за чувственост...какво ли е въобще това...по важното е че умеят да разнищват останалите!!!!! Peace

# 729
  • Мнения: 755
Еми Соте пък крайно време и на вас да ви се появи месечен цикъл...ама ха...  Laughing Какво се ослушвате само... Laughing
Да така е на жените им иде отръки да направят от нищо нещо, с един жест да изтъкнат обаяние и чар. Обаче пък ние жените завиждаме също на мъжете за толкова неща... но не винаги си ги признаваме. Mr. Green
 Аз например завиждам на мъжа ми, че по-лесно възприема трудните ситуации, не влага толкова емоции, може да стане и да си тръгне без глава пълна с мисли , после какво , как... умее да остави проблема там където е, да се отдаде на друг момент, без отрицателната емоция да му попречи...
В никакъв случай не казвам, че не преживява нещата , че е безотоговерн , а просто някак си ги дозира, успява да намери сякаш баланс. Е, това при жените е малко трудно , поне аз не съумявам да гледам така разделно на нещата. И вие си имате преимущества, естествено , но жените не обичаме да ви изтъкваме , за да не се подуете много.... така да се каже. Трябва да има винаги интрига, то ако всичко е открито ще ни стане скучно.Laughing
 Да, плюем ви, яд ни е на вас, защото сте разхвърляни, упорито отказвате да влезете в някакви порядки на реда Laughing , търсите в хаоса да има ред, но без вас не можем, ще ни бъде скучно , много скучно. Peace
Казах аз, че работата е танто за кукуригу. Mr. Green

# 730
  • Мнения: 924
Fortune страхотно си го написала   bouquet

# 731
  • Мнения: X
Цитат
по важно е мъжа да се оплюва по всички теми...по важно е да се изтъкнат недостатъците му...
Еее,недей така.Не всички оплюват мъжете си!    Peace
Ама ако вземем да ги хвалим,веднага долетяват  едни особи и започват да ни обвиняват ,че лъжем, или че себе си заблуждаваме,че живеем в розови облаци.....и затова си мълчим.    Laughing

# 732
  • Мнения: 135
Цитат
по важно е мъжа да се оплюва по всички теми...по важно е да се изтъкнат недостатъците му...
Еее,недей така.Не всички оплюват мъжете си!    Peace
Ама ако вземем да ги хвалим,веднага долетяват  едни особи и започват да ни обвиняват ,че лъжем, или че себе си заблуждаваме,че живеем в розови облаци.....и затова си мълчим.    Laughing
Така е Краси....но е странно да прочетеш че днес е много доволна, щото мъжа правил невероятен секс ...пък утре бил много досаден, щото не и уйдисал на акъла!!! Laughing

Ей..странни същества сте туй жените...дет се казва опасен чар...инстинкт на богомолка и милувката на лъвицата!!!!! Peace
Не случайно хората са го казали... че една жена или ще те направи човек... или тежко ти!!!!! Laughing

# 733
  • Мнения: 0
Ама ако вземем да ги хвалим,веднага долетяват  едни особи и започват да ни обвиняват ,че лъжем, или че себе си заблуждаваме,че живеем в розови облаци.....и затова си мълчим.    Laughing

Ами хвалете си ги пред тях ... не тук  Peace


Или по-скоро вас си хвалите  Mr. Green

# 734
  • Мнения: X
Соте,аз лично никъде не съм се оплакала от мъжа си!    Grinning

Ама ако вземем да ги хвалим,веднага долетяват  едни особи и започват да ни обвиняват ,че лъжем, или че себе си заблуждаваме,че живеем в розови облаци.....и затова си мълчим.    Laughing

Ами хвалете си ги пред тях ... не тук  Peace
Или по-скоро вас си хвалите  Mr. Green
Защо себе си да хваля?
Аз какъв принос имам,че мъжа ми е готин?
По-скоро майка му е за похвала ,че го е възпитала .

Общи условия

Активация на акаунт