Може ли наистина подсъзнанието всичко, вреди и ползи

  • 9 282
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
SunnYtooo, за момента наистина малко на парче гледам. А иначе незнам как се дефинира силен 12-ти дом, не мисля че искам да пиша във форума по-конкретни неща за наталната ми карта. А по какво съдя дали ставам или не - най-малкото не ме влече и дори не мога да си се представя в такава позиция. Може би трябва да се замисля какви качества се искат за политик и оттам да започна с размишленията.  Peace

Аз това повече го дадох като пример, дали наистина хороскопа може да определени дори и качества и дали не може да внуши/подведе за качества които имаме и върху които искаме да работим.

Мила, този въпрос който ти задаваш и аз съм го задавала много пъти. Дори и тук във форума бях питала доколко имаме определена съдба и доколко имаме свободна воля. Незнам дали някой може да даде еднозначен отговор за съжаление. Някак виждаме много малка част от действителността и дори да си мислим, че можем да повлияем въху нещо, дали наистина е така? Да има хора, на които са им се изпълнили желания. Но дали тези "желания" не са били предначертани, че ще се сбъднат при раждането  Thinking

Маргало, да не си някой скрит политик във форума  Simple Smile
Може да има различни варианти, но зависи и от кармата и еволюционното ниво на човека. Или може предразположенията да са толкова силни, че в даден случай да е почти предвидимо как ще реагира човека. Някои астролози май са били много добри на предсказания. Аз акцентирам на друго. Закона на привличането хубаво, но ако човек иска да пътува, а планетни влияния причиняват проблем с крака, пътуването може да не се осъществи. Това е само пример. Има и карма и тя може да се проектира и чрез планетните позиции. Тоест не е случайно кой кога се ражда. Това не значи че нищо не може да се направи, но дори да знае човек техники, може да трябва много усилия. Та за това техники и утвърждения предварително, още преди да е станал проблем!   bouquet

Vox populi, това което си написал звучи разумно. Не разбрах само какво имаш предвид с това:
Цитат
Та за това техники и утвърждения предварително, още преди да е станал проблем!

# 46
  • Мнения: 9
Когато в картата има заложено нещо,то работи.Друг е въпроса,доколко сме готови да му се посветим.Понякога апетита идва с яденето.В смисъл,че у нас дремят заспали качества и таланти и попаднали в благоприятна почва могат така да се развият,че сериозно да изненадат и нас самите

Нямам предвид  твоята карта/която даже не знам как изглежда/,С.Хармони-говоря по принцип.

# 47
  • Мнения: 90
SunnYtooo, разбрах те.  Simple Smile

# 48
# 49
  • Мнения: 169
Записвам се  bouquetв темичката Simple Smile

Аз пък , искам да попитам правят ли се хороскопи на деца .Имам  дъщеричка с проблеми , (аутизъм ) , много искам да и направя хороскоп , защото искам да разбера някой работи ( ще говори ли , какво я интерисува )Една , астроложка ми каза , че няма смисъл да и правя , това било в моята карма , т.е искаше аз да си направя ....Вие какво мислите ? Hug

# 50
  • Мнения: 65
Записвам се  bouquetв темичката Simple Smile

Аз пък , искам да попитам правят ли се хороскопи на деца .Имам  дъщеричка с проблеми , (аутизъм ) , много искам да и направя хороскоп , защото искам да разбера някой работи ( ще говори ли , какво я интерисува )Една , астроложка ми каза , че няма смисъл да и правя , това било в моята карма , т.е искаше аз да си направя ....Вие какво мислите ? Hug


може и на двете

# 51
  • Мнения: 169
Записвам се  bouquetв темичката Simple Smile

Аз пък , искам да попитам правят ли се хороскопи на деца .Имам  дъщеричка с проблеми , (аутизъм ) , много искам да и направя хороскоп , защото искам да разбера някой работи ( ще говори ли , какво я интерисува )Една , астроложка ми каза , че няма смисъл да и правя , това било в моята карма , т.е искаше аз да си направя ....Вие какво мислите ? Hug


може и на двете
Някой  да ми предложите , по възможност да не искат 2 заплати на мъжа ми Simple Smile

# 52
  • Мнения: 9
Notes,аз това с кармата не го харесвам особено.То,че има карма,има.Но нали за това сме тук-да я отработваме .И не винаги това трябва да става по най-трудния начин.За това наистина е добре да се обърнеш към астролог,но аз лично не харесвам Алена,колкото и да се занимава с кармична астрология.
Колкото за хороскоп на дете-мненията са противоречиви-едни казват,че едва ли не може да му предначертаем нов път с прогнозите си,а от друга страна -в Китай например,хороскопа на новороденото е подаръка му за това,че е дошло на нашата Земя Simple Smile
Въпрос на гледна точка!Аз лично гледам карти на деца само в областта на заложби и таланти с цел правилно насочване в образованието и добра професионална реализация по натам.За здраве трябва да е медицински астролог.
.

# 53
  • Мнения: 146
Мила, този въпрос който ти задаваш и аз съм го задавала много пъти. Дори и тук във форума бях питала доколко имаме определена съдба и доколко имаме свободна воля. Незнам дали някой може да даде еднозначен отговор за съжаление. Някак виждаме много малка част от действителността и дори да си мислим, че можем да повлияем въху нещо, дали наистина е така? Да има хора, на които са им се изпълнили желания. Но дали тези "желания" не са били предначертани, че ще се сбъднат при раждането  Thinking

Може да има различни варианти, но зависи и от кармата и еволюционното ниво на човека. Или може предразположенията да са толкова силни, че в даден случай да е почти предвидимо как ще реагира човека. Някои астролози май са били много добри на предсказания. Аз акцентирам на друго. Закона на привличането хубаво, но ако човек иска да пътува, а планетни влияния причиняват проблем с крака, пътуването може да не се осъществи. Това е само пример. Има и карма и тя може да се проектира и чрез планетните позиции. Тоест не е случайно кой кога се ражда. Това не значи че нищо не може да се направи, но дори да знае човек техники, може да трябва много усилия. Та за това техники и утвърждения предварително, още преди да е станал проблем!   bouquet

Vox populi, това което си написал звучи разумно. Не разбрах само какво имаш предвид с това:
Цитат
Та за това техники и утвърждения предварително, още преди да е станал проблем!

Добре де, ако занете, че нещо според хороскопа ви не ви е "дадено" да се случи, ще се откажете ли да се стремите към него макар и наистина да го искате и да вярвате, че ще се случи... Вобще до колко сматате че е полезно да имете идея какво ви е оътредено според хороскопа ви.
Навремето астрологията ми беше доста интересна, бях чела книжки, изчислявала хороскпи, но в интерпретациите, особено за себе си, хич ме нямаше... Но в момента в който на теория и от практика открих, че може да сме творци на живота си изгубих голяма част от интереса си (макар и лаишки) към астрологията... Склонна съм да вярвам, че било зардаи планети, заради карма или нещо друго е възможно да има някаква предопределеност в живота ни, но дали ако знаем каква е това би ни помогнало или донякъде би ни ограбило... А и как би се свързала предопределеността с възгледа за холографската същност на вселената Thinking

# 54
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Добре де, ако занете, че нещо според хороскопа ви не ви е "дадено" да се случи, ще се откажете ли да се стремите към него макар и наистина да го искате и да вярвате, че ще се случи... Вобще до колко сматате че е полезно да имете идея какво ви е оътредено според хороскопа ви.
Навремето астрологията ми беше доста интересна, бях чела книжки, изчислявала хороскпи, но в интерпретациите, особено за себе си, хич ме нямаше... Но в момента в който на теория и от практика открих, че може да сме творци на живота си изгубих голяма част от интереса си (макар и лаишки) към астрологията... Склонна съм да вярвам, че било зардаи планети, заради карма или нещо друго е възможно да има някаква предопределеност в живота ни, но дали ако знаем каква е това би ни помогнало или донякъде би ни ограбило... А и как би се свързала предопределеността с възгледа за холографската същност на вселената Thinking
  202uu

# 55
  • Мнения: 730
За мен са определящи изборите. Тия дни моя син направи за себе си, личен решаващ избор и всичко се промени. Стресиращо леко за мен- но за пореден път доказателство,че ни е дадена свободна воля да решаваме в своя живот.  Simple Smile

# 56
  • Варна
  • Мнения: 336
Добре де, ако занете, че нещо според хороскопа ви не ви е "дадено" да се случи, ще се откажете ли да се стремите към него макар и наистина да го искате и да вярвате, че ще се случи... Вобще до колко сматате че е полезно да имете идея какво ви е оътредено според хороскопа ви.
Преди доста време съм ходила на курс по астрология. На практика не съм тълкувала нечий хороскоп, но в общи линии имам представа как се правят прогнозите.
При прогнозите се използват поне още два три метода за определяне на събития, не се гледа само натална карта. Съответно ако дадено събитие НЕ се вижда никъде - нищо не ти пречи да се стремиш към него, но то просто няма да стане. Или ако е дадено да стане - ще стане когато планетите се наредят по съответния начин, а не когато на тебе ти се иска. Поне що се отнася до големи събития като напр. брак, преместване в друга държава, раждане на дете....
Доколко е полезно да си знаеш хороскопа - приеми го като пътна карта. Като тръгнеш на път доколко е полезно да имаш пътна карта в себе си?

# 57
  • Мнения: 65

Доколко е полезно да си знаеш хороскопа - приеми го като пътна карта. Като тръгнеш на път доколко е полезно да имаш пътна карта в себе си?


Да!

# 58
  • Мнения: 65
В интернет има много сайтове,  представящи различни школи, техники, послания и др.
Несъмнено трябва да имаме някакви критерии, по които да определяме кои неща са истински и кои не.
Естествено за сега повечето хора нямат развити ясновидски способности да видят директно какви сили и енергии стоят зад едно или друго "послание". Някои имат развити в някаква степен интуитивни способности или способност за възприемане на енергии. Важно е те да се развиват, защото "фалшивите сигнали" са доста, и по добре да не се рискува. Затова акцентирам на проверени и надеждни неща с доказан положителен резултат. Такива има и не е нужно да се иде до Тибет или Индия, за да се научат.

# 59
  • Мнения: 9
Цитат
Такива има и не е нужно да се иде до Тибет или Индия, за да се научат.
Laughing Laughing
Kakto  и не е нужно да идем до Луната за да видим,че Земята е кръгла ли? Twisted Evil
Вокси,мисля,че този,който знае повече от другите е добре да сподели опита си стях,с нужните доказателства  ,ако е възможно.Верно не всеки има очи и уши за да види невидимото NaughtyНо си мисля,че малцината ,които го могат трябва да предават опита и знанията си.Разбира се само на тези,които имат сериозно отношение и искрено желание да ЗНАЯТ

Общи условия

Активация на акаунт