Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 303
  • 214
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 23 106
За вас има ли "нормални" участници в случката?
И двете жени да бяха пуснали тема и те щяха да бъдат насметени.
аз не видях коя да е от страните да е реагирала адекватно  Rolling Eyes
Сюжет за филм на Горан Брегович.

# 196
  • Мнения: 9 814
Емир Кустурица.  Wink

# 197
  • София
  • Мнения: 10 366
Докато мъжът ми размахваше ръце в опит да се отърве от тях явно е ударил по-младото момиче. В следствие от побоя, той е с разбита устна, издрано лице и ръце, кръвоизливи, прещипан пръст, скъсано яке и тн.
Ох, попиках се от смях. Толкова е проста историята, че чак горчи. Та ме избива на лиготия.  Whistling Как се прещипва пръст при самоотбрана?

# 198
  • Мнения: 6 624
За вас има ли "нормални" участници в случката?
И двете жени да бяха пуснали тема и те щяха да бъдат насметени.
Не ,ама е по нормално да се развикаш на някой, който ти е спрял пред гаража отколкото да заведеш мъжът си обратно там.

# 199
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
От утре стикери "Бременна зад волана", за да се съобразяваме като тръгнем да правим забележка за  съвсем съзнателно и умишлено неправилно паркиране.
А аз искам стикер "С два дзвера в колата", че май бременна ми беше по-леко  от сега да паркирам и ходя до магазина Peace
Напълно те разбирам Peace. Ако е възможно "Два звера и ламя зад волана"

# 200
  • Мнения: 1 479
Peace Типично за Балканско-селската простотия:http://www.youtube.com/watch?v=YkqFXZxAI28&feature=related hahaha

# 201
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

 Типично за Балканско-селската простотия
За мен пък си е типична софийска свада. Тук и около нас, и по селата не съм виждала нито едната, нито другата страна в действие.
Нито си пъчим коремите, нито викаме по шофьорите, нито ми препречват гаража, нито се бием за глупости.

# 202
  • София
  • Мнения: 23 106
Да де, за същия. Аз за него мисля, ама пък Брегович изплясках  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 9 814

 Типично за Балканско-селската простотия
За мен пък си е типична софийска свада. Тук и около нас, и по селата не съм виждала нито едната, нито другата страна в действие.
Нито си пъчим коремите, нито викаме по шофьорите, нито ми препречват гаража, нито се бием за глупости.

Ей, тц, тц, тц....и аз моля таквизи като афторката да бегат бързо от къдет са дошли.

tonkabonka, все тая само Калашников да им беше пуснал някои....

# 204
  • София
  • Мнения: 23 106
Аз едно не мога да разбера. Ама наистина не мога. Ако аз бях бременна в 9-ия месец, че и дори да не съм бременна, и ако ми се случи нещо подобно... Мъжът ми първо така ще ме насмеля словесно, изобщо няма да тръгне да се саморазправя, а ще си го отнеса аз... А и дори да предположим, че все пак му хрумне да търси справедливост, за нищо на света няма да ме помъкне с огромен корем да правим панаири и да застраши по някакъв начин детето. Ей това ме възмути най-вече. Безотговорното поведение на бременна жена.

# 205
  • Мнения: 3 405
Докато мъжът ми размахваше ръце в опит да се отърве от тях явно е ударил по-младото момиче. В следствие от побоя, той е с разбита устна, издрано лице и ръце, кръвоизливи, прещипан пръст, скъсано яке и тн.
Ох, попиках се от смях. Толкова е проста историята, че чак горчи. Та ме избива на лиготия.  Whistling Как се прещипва пръст при самоотбрана?

На вратата на колата освен.
SeiSoloTu, ти как си?

# 206
  • София
  • Мнения: 3 099

 Типично за Балканско-селската простотия
За мен пък си е типична софийска свада. Тук и около нас, и по селата не съм виждала нито едната, нито другата страна в действие.
Нито си пъчим коремите, нито викаме по шофьорите, нито ми препречват гаража, нито се бием за глупости.

E къде да видиш, те комшиите ти накупиха жилища - вече дуят кореми и свадничат в София!

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 16:37 от ivonska

# 207
  • Мнения: 1 479

 Типично за Балканско-селската простотия
За мен пък си е типична софийска свада. Тук и около нас, и по селата не съм виждала нито едната, нито другата страна в действие.
Нито си пъчим коремите, нито викаме по шофьорите, нито ми препречват гаража, нито се бием за глупости.
PeaceТипично за "новодомци" дошли от половин Бьлгария в София!Пьрво си избираме квартал,после имаме претенции,че местното население трябва да им "козирува" Naughty

# 208
  • Мнения: 278
Преди 2-3 години във Варна, на пазар чаталджа спирам на първото възможно място пред фотото мъжа ми да си вземе снимките и да бягаме към полицията да си вади паспорт. На тротоара стоеше момче и когато спрях дойде до прозореца и ми вика: Махай се оттука, аз това място го пазя за приятеля ми който ей сега ще дойде да паркира. Отговорих му, че само взимаме снимките и изчезваме не повече от 1-2 минути. Тоя като се развика, нарече ме курва, опитваше се да отвори вратата и да ме издърпа за да може представете си да ми премести колата, защото аз не съм искала да се преместя сама. Накрая ме заплю с една мазна и противна храчка, при което аз унемях, а той побърза да си замине. Мъжа ми стоеше отстрани и неадекватен, аз само му извиках - тичай за снимките. При което той хукна през глава и не стана свидетел на сцената с плюенето.
Като заключение мога да кажа, че на този свят има хора които си мислят, че целия свят им е длъжен за нещо. Никога не може да се излезе на глава с тях, държат на своето независимо дали са прави или не. Не ми е ясно авторката и съпруга й не са ли били на ясно с последстията, че са отишли да се "доразправят" с въпросните истерички. При условие, че не им е пукало да вдигнат първия скандал, какво ви е накарало да си мислите, че ще се разберете спокойно с тях след това. Явно сте "от един дол дренки".  Освен това какво толкова ви очудва не стига че сте паркирали пред техния гараж и явно сте в нарушение, ами сте го направила умишлено и би трябвало да сте била подготвена за последствията. За вас това може да са няколко минути, а представете си че някой от семейството е получил инфаркт и искат спешно да го закарат в болница и т.н. Понякога човек просто трябва да се огледа около себе си, че не живее сам и не всички трябва да се съобразяват с него.

# 209
  • Мнения: 9

 Типично за Балканско-селската простотия
За мен пък си е типична софийска свада. Тук и около нас, и по селата не съм виждала нито едната, нито другата страна в действие.
Нито си пъчим коремите, нито викаме по шофьорите, нито ми препречват гаража, нито се бием за глупости.
PeaceТипично за "новодомци" дошли от половин Бьлгария в София!Пьрво си избираме квартал,после имаме претенции,че местното население трябва да им "козирува" Naughty

           Хайде сега, да не се започне задълбаване в една друга тема, за "местното население", че тогава вече всички ще заприличаме на участниците в Свадата. То ясно като ден, че всички в случката са един "дол дренки", ама и дето си начесваме клавиатурите със случая, май не се различаваме много от "главните герои"  Hug

Общи условия

Активация на акаунт