Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 316
  • 214
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 234
Според мен е отишла за кило пепел, 2-3 бича и ако й остане време да преръшка някой сайт за гилотини....

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Най -тъпото извинение - бременна съм. Айде стига де. Бременните не са ходещи патици. Хормони, хормони, ама колко? Едно е да ти отстъпят ред или място, защото физически ти е трудно. Корема си тежи, краката отичат.....Ама да си правиш каквото си искаш?
Само си представям как за 1000 път някой се спира пред този гараж. На тия хора вече толкова им е писнало, но все пак знаят къде да дирят паркиращите. Явно е така, защото човека е питал в магазина. Да не говорим, че най - вероятно е видял как жената е паркирала и отишла там. Тоест когато авторката е замълчала в магазина, на човека му е станало ясно, че се покрива. И седят двете жени, той им казва къде е авторката и те вече буквално са яхнали метлите. И не получават Извинете, а Аз съм бременна. Хубаво ама те какво общо имат? Нищо. Кога ще разберем, че като сме бременни, не сме свещени крави.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Вчера и аз станах свидетел на грозна случка.Ходих да си сменям личната карта.На масата (отгоре) за попълване на бланките беше седнала видимо бременна жена и там си чака реда на съответното гише.Една жена я помоли да се отмести, обаче девойката така грубо я отряза...Специално се огледах за столове-видях поне 2 свободни стола.Ама не-тези ,които попълваха бланки,трябваше да й заобикалят дупето с листите.Предполагам никой не я отмести насила,за да не стане някоя беля.

# 168
  • Мнения: 796
 Re: Какво чудо ми дойде до главата..

А знаеш ли, какво чудо е всеки ден да се разправяш непрекъснато с хора, които паркират пред гаража ти?! Че те не са реагирали адекватно добре, ама ти защо спираш там? Защо се правиш на ударена в магазина и защо поне едно извинявайте не каза?!Чак пък и мъжа си водиш  ooooh! и до бой се стигнало Shocked Те може и да не са нормални, ама вие с мъжа ти не падате по-долу.

# 169
  • Мнения: 13
Сигурна съм, че авторката вече доста съжалява, че е пуснала такава тема .... Laughing

# 170
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ами нека съжалява, добре, че и го казаха, щом сама не се усеща. Бременността не е повод да си правиш каквото поискаш. И какво значи хормони? И нас ни тресат хормони, всеки месец. Затова сме хора - да се контролираме, а не някакви животни, дето тотално са подвластни на природата. Още по-интересно ми стана как така жените били мъжа и, той горкия ожулен, охлузен, а "нападателката" - незнайно как с цицина.  ooooh! Айде молим.

# 171
  • Мнения: 7 122
Като е видяла реакциите, сега сигурно вече е родила заради чудото, което си докара на главата с реакцията на всички тези злобни форумки.

# 172
  • Мнения: X
Най -тъпото извинение - бременна съм.
Само си представям как за 1000 път някой се спира пред този гараж. На тия хора вече толкова им е писнало, но все пак знаят къде да дирят паркиращите.

Хората са проявили добра воля да я потърсят !  Peace

Другия вариант  е тя да си търси МПС-то на паркинг,където се репатрират коли и се заплаща по 3.00лв/час престой +
30.00лв "услугата" репатриране + АКТ /поне 50.00лв/
(това са тарифи за Варна)

От районното след твое позвъняване,на чиято територия си извършила нарушението те уведомяват на кой
"платен паркинг" е МПС-то !

Да не би колата на съфорумката да е била бременна ?  Mr. Green

# 173
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
От утре стикери "Бременна зад волана", за да се съобразяваме като тръгнем да правим забележка за  съвсем съзнателно и умишлено неправилно паркиране.

# 174
  • Мнения: 336
Аз предлагам да сложим край на дискусията. Повтаряме се.  Peace. Малко ме досрамя, че писах  Embarassed.
Освен ако някой няма нещо много гениално за казване Wink.

# 175
  • Мнения: X
От утре стикери "Бременна зад волана", за да се съобразяваме като тръгнем да правим забележка за  съвсем съзнателно и умишлено неправилно паркиране.

и на тези МПС-та да им се признае "специален режим"  hahaha

реакцията на всички тези злобни форумки.
...ми да ръкопляскаме...и одобряваме нарушението/неправилно паркиране/ и престъплението /саморазправа/  Stop
Следващия път да запуши изхода на "Бърза помощ",понеже магазинчето е отсреща .  newsm78

# 176
  • Мнения: 521
Изпростявате вече Confused

# 177
  • Мнения: X
Мисля се, че ако тъй или иначе ще се води съдебно дело, е добре авторката да си изтрие постовете по темата.

# 178
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Много сте лоши Hug.  Joy

# 179
  • София
  • Мнения: 9 517
От утре стикери "Бременна зад волана", за да се съобразяваме като тръгнем да правим забележка за  съвсем съзнателно и умишлено неправилно паркиране.
А аз искам стикер "С два дзвера в колата", че май бременна ми беше по-леко  от сега да паркирам и ходя до магазина Peace

Общи условия

Активация на акаунт