Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 283
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 577
Аз едно не мога да разбера. Ама наистина не мога. Ако аз бях бременна в 9-ия месец, че и дори да не съм бременна, и ако ми се случи нещо подобно... Мъжът ми първо така ще ме насмеля словесно, изобщо няма да тръгне да се саморазправя, а ще си го отнеса аз.......

То е важно, как авторката е разказала случката на мъжа си, колко разстроена е била и колко присърце е приела обидите, за да го подтикне да ходят да се разправят.

# 211
  • Мнения: 599
Това -" Аз съм бременна и всеки трябва да се съобразява с мен"-ще е с продължение "Аз съм с количка с бебе и мога да се разхождам по пътя, и да пресичам, където си искам, а шофьорите да се чудят как да ни заобиколят, за да не ни претрепят"

# 212
  • Мнения: 145
Ако някой спре пред моя гараж и аз се прибирам с колата с малкия от детска градина,обикновенно и с няколко торби от пазар ,и ако трябва да чакам някой си да си напазарува на спокойствие,за да си прибера колата, ще ми е абсолютно все едно дали е бременна или не!Вината си е нейна!И понеже наистина ми се е случвало да не мога да паркирам в собствения си гараж не проявявам никакво разбиране и търпение. Най-малкото е трябвало да се извини поне без да се оправдава с бременността си.Значи бременна може да нарушава правилата-но да и се карат -неможе!Е как става така!

# 213
  • Мнения: X
. Отговорих му, че само взимаме снимките и изчезваме не повече от 1-2 минути. Тоя като се развика, нарече ме курва, опитваше се да отвори вратата и да ме издърпа за да може представете си да ми премести колата, защото аз не съм искала да се преместя сама. Накрая ме заплю с една мазна и противна храчка, при което аз унемях, а той побърза да си замине. Мъжа ми стоеше отстрани и неадекватен, аз само му извиках - тичай за снимките. При което той хукна през глава и не стана свидетел на сцената с плюенето.

 Shocked

Явно е трябвало да го "понаплюват" мъжът й  двете "чавки",а за охрана пред гаражите да поставяме
я плюеща коза,я плюеща камила . Mr. Green

"Човек спори с Плюеща коза" - http://vbox7.com/play:a8282597
"Плюеща камила"- http://vbox7.com/play:07e7344c
 
newsm78 "Опитвам се да си представя Китай без китайци."

# 214
  • Мнения: 6 323
Аз предлагам да сложим край на дискусията.

Съгласна съм.

Общи условия

Активация на акаунт