Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 288
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Ей, обесихте я жената бе! ВЯрно, сбъркала е, ама чак да я изкарвате най-голямата простакеса на света, защото не си е овладяла емоциите  ooooh!. То не че отсрещната страна ги владее де...
Сега ще си плати за гяволъка и оттук нататък ще знае, че две кротки думи вършат много повече работа от цялата агресия на света.
Аз обаче искам да я попитам нещо - отива до кварталния супермарект с кола. Вярно, разстоянията в София са големи, ама чак толкова далече да е (само без оправдания "аз съм бременна") newsm78.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 783
Според закона бременната е невменяема и не подлежи на наказателно преследване или бъркам?

Авторката изчезна, не се хабете!

# 47
  • Мнения: 2 478
Дано други бременни четат темата, за да осъзнаят най-накрая, че светът не им е длъжен, за това че ще раждат дете. Умишлено си паркирала, замълчала и не си се извинила, само защото си бременна. Ами браво! Какво ли ще правиш като родиш, с какво ли ще извиняваш и оправдаваш постъпките си?

# 48
  • Мнения: 5 370
Според закона бременната е невменяема и не подлежи на наказателно преследване или бъркам?

Авторката изчезна, не се хабете!
Не беее, тя спиии, че снощи до 4 часа е била активна.

# 49
  • Мнения: 1 547
"Не виждате ли, че съм бременна?" е любимото ми изречение от цялата възидиотска тема.  Mr. Green

Драга авторке, описаната от теб трогателна история е много показателна за пренеприятния български манталитет и би било чудесно, ако се включи в училищните учебници. Нека четат децата и си набият в главите отрано как НЕ трябва да се прави. Бременна, небременна, с корем, без мозък, на патерици, няма значение - не ти е позволено да спираш пред чужд гараж, не ти е позволено да го правиш дори и за една минута, нито пък ти е позволено да се криеш като лисугер в магазина и да викаш съмнително надарения си откъм разум съпруг. Ами ако жената в чуждото семейство е била също бременна? Ако е трябвало да тръгне към родилния дом, м? Или ти сега си заета да възвеличаваш невероятното си лично постижение и не можеш побра в семплата главица чак такива сложни мисловни структури и асоциации?

# 50
  • Мнения: 86
Не оправдавам авторката.
Града ни е сравнително малък,живеем в непосредствена близост до пазара.И ежедневно гаража или изхода на двора ни са запушени от спрели "за малко".Да е един да му се усмихваш,но то е постоянно.Имахме случай преди години-с малко повръщащо дете с температура,не можем да си изкараме колата.Заради някой не направил си труда да измине 200 метра до паркинга.
Бременността не е оправдание.Трябва да се спазват правилата и да сме любезни.Ежедневно виждам как усмивката,извинението,дори обръщането на майтап на ситуацията вършат чудеса.

# 51
  • София
  • Мнения: 15 466
    Еее, защо така нападнахте жената? Че има вина и тя - има, но отчетете и емоционалното и хормоналното и състояние в момента!А простаците винаги ще си ги има!

# 52
  • Мнения: 12 665
Ей, обесихте я жената бе! ВЯрно, сбъркала е, ама чак да я изкарвате най-голямата простакеса на света, защото не си е овладяла емоциите  ooooh!. То не че отсрещната страна ги владее де...


Верно, на г... я направихме. Ама явно  толкова ни е писнало от  простотия. Че и с претенции.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
   Еее, защо така нападнахте жената? Че има вина и тя - има, но отчетете и емоционалното и хормоналното и състояние в момента!А простаците винаги ще си ги има!
Да не е единствената бременна? Ако сега започна да правя аборт в 5ти месец и не може да изкараме колите от гаража... кво правим? Или ако някой получава инфаркт, знаем, че спешната помощ не е много спешна и е по-бързо да закараме болния до спешното.... Или още 1000 пренеприятни неща.

# 54
  • Мнения: 6 618
   Еее, защо така нападнахте жената? Че има вина и тя - има, но отчетете и емоционалното и хормоналното и състояние в момента!А простаците винаги ще си ги има!
Стига де ,само нейното състояние ли е важно ,а на другите хора ?
Мъжът и все пак не е бременен за какво е тръгнал да се разправя .
Аз така веднъж бях спряла пред едно шапронче то пък било гараж ами крещяха ми доста ,аз или се извинявах или мълчах.

# 55
  • Мнения: 17 407
И какво й е на емоционалното състояние? Че те някои са си постоянно в такова, без да са бременни.
Следващото оправдание кво ще е- не виждате ли, че съм кърмачка?

# 56
  • Мнения: 660
Цитат
за твоята вина в случая си хванала "Мистър Мускул" и си тръгнала да се разправяш.
Joy Извинете,но не се стърпях,какъв  е този Мистър Мускул,който се е скрил от страх в някакъв вход за да не го набият две жени  Grinning
Сега сериозно,темата е безумна,как може да спираш пред гараж,и то за да си напазаруваш от магазина.После пък си мълчиш като мишка,когато хората са попитали на кой е автомобила.ooooh!
Ами не може да искаш добро отношение,като и ти не си го дала насреща,независимо бременна ли си или имаш друго неразположение.
Понякога едно мило извинение и усмивка вършат чудеса и най големият простак те разбира и не се стига до такива селски изпълнения като вашите Naughty

# 57
  • Мнения: 4 965
   Еее, защо така нападнахте жената? Че има вина и тя - има, но отчетете и емоционалното и хормоналното и състояние в момента!А простаците винаги ще си ги има!

Че то тогава всички жени трябва да са перманентно извинени за всякакви изцепки - то не е пубертет, месечен цикъл, ПМС, бременност, кърмене, 1-2-3 деца, клемактериум...
Както казва Реймънд от "Всички обичат Реймънд": "Какво да се прави, жена ми почти винаги е в деликатно положение - 1 седмица преди цикъл, 1 седмица цикъл, 1 седмица след цикъл и накрая остава 1 седмица, в която се държи нормално, ама тогава на мен вече ми е писнало и аз откачам".
Защо винаги трябва да се гледа едностранно, та нали в ситуацията е имало още 2 жени /може едната от тях да е била блеменна или в цикъл, а другата в климактериума."  -т.е. те са двойно извинени /още повече, че са били в правото си да се ядосват, защото някаква им е запушила гаража/.
Всъщност, мой близък преди време беше в подобна ситуация - някаква кифла му запуши гаража, заради което жена му си изпусна важен преглед при лекар-гинеколог, а той изпусна самолет за чужбина и важна сделка, докато я търси къде е спряла /а тя по същия начин го видяла и се стреснала; скрила се в някакъв магазин и се обадила в районното, че някакъв й обикаля около колата и се опитва да я открадне "уж" - моят близък после трябваше да обяснява на полицаите, че не краде колата, а чака собственичката, но беше прибран в районното и там писа обяснения; е, въпросната я осъди самият той и сега му плаща като поп обезщетение, но не може да компенсира загубите за семейството му/.

# 58
  • Мнения: 35 968
е, въпросната я осъди самият той и сега му плаща като поп обезщетение,

това с по-големи букви го напиши, барем някой подобен 'спирач' се стресне поне малко  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 5 370
   Еее, защо така нападнахте жената? Че има вина и тя - има, но отчетете и емоционалното и хормоналното и състояние в момента!А простаците винаги ще си ги има!
Като ме хване ПМС, следващия път ще се напаркирам пред Народното събрание, и само да посмеят да ми дирят сметка.

ПС - ако това се беше случило пред ВАШИЯ гараж, и ти трябваше да излизаш оттам по спешност, кво прайм?

Общи условия

Активация на акаунт