Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 285
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 310
No comment!  #Crazy ooooh!

# 31
  • Мнения: 12 665
Да не забравиш да се саморазправиш. Вземаш мъжа за да се бие, а ти ще стоиш отстрани и ще гледаш сеира на засегналите те. После ще подадеш жалба.  Laughing
Мани бе, а той като докара неговите авери от офроуда, ти да видиш!

сори за спама, разлигавих се, простете.

Ти хубаво се разлигави, ама да не дойде мъжагата да ни бие и нас.

# 32
  • Мнения: 8 999
Да, и аз исках да попитам защо не си се обадила още в магазина, да кажеш, че колата е твоя и че идваш след минутка. А след това да се извиниш многократно за причиненото неудобство.
Да ти кажа, писнало ми е от разни хора, които си мислят, че щом ще спират за малко, могат да го правят точно пред моя гараж.
Затраяла си си като шушумига в магазина, а после се чудиш защо са ядосани жените.

# 33
  • Мнения: X
Отидох днес до кварталния супермаркет, поради липса на паркоместа съзнателно  спрях пред нечий гараж, като си казах, че за 10тина минути няма да има проблем.
Докато плащах на касата в магазина, чух един мъж да пита, дали има някой с кола едикаква си марка. Знаех, че пита за моята кола, но понеже ми се видя ядосан си замълчах.
Излязох от магазина и тръгнах към колата. До нея видях 2 жени и въпросния мъж / който се оказа пазач на кооперацията /. Отключих колата при което по-възрастната жена ме попита " Вие ли сте с тази кола?".
Когато отговорих положително, не ми бе дадена възможност да се извиня и да кажа, че съм била само до магазина. Казах единствено "Не виждате ли, че съм бременна?"
Не беше ли по-лесно да се извиниш, че си ги запушила - а не с бременността си, вместо да се връщате като бабаити на мястото, та да се саморазправяте с двете жени? Които се оказали същите бабаити като вас, че и за ваша изненада и те имали мъж до себе си  ...

Бременността единствено те толерира да не слагаш колани,когато управляваш МПС !  Mr. Green
Пфу,полицаите е трябвало да ти напишат и АКТ за неправилно паркирано МПС .  newsm78
На мен ми е писнало от постоянно паркирани коли пред гаража /постоянно търсех собственика на МПС-то/.
Сега просто звъня на Общинска Полиция-репатриране,идва паяка,вдига МПС-то!
Собственика да си плаща репатрирането и АКТ-а,който задължително се съставя.
Вие сте си виновни ,че и саморазправа......

# 34
  • Мнения: 5 370
Ти хубаво се разлигави, ама да не дойде мъжагата да ни бие и нас.
Трещи, язе съм тежка категория, а ся у фитнеса дигам по 12 кг на странична преса, така че...да заповяда. bowuu

# 35
  • Мнения: 4 965
Такива като теб много ги обичам - хем нагли /паркираш умишлено неправилно и пречиш на хората, после мълчиш, след това си рязвяваш бременността като флаг, вместо да се извиниш/, хем си го търсят /ти и мъжът ти сте се върнали да притеснявате хората и да им искате сметка защо самите те са си търсили правата/, че и после раздаваш квалификации.
Те и онези двете не са цвете, ама много хубаво сте се събрали...

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Такива като теб много ги обичам - хем нагли /паркираш умишлено неправилно и пречиш на хората, после мълчиш, след това си рязвяваш бременността като флаг, вместо да се извиниш/, хем си го търсят /ти и мъжът ти сте се върнали да притеснявате хората и да им искате сметка защо самите те са си търсили правата/, че и после раздаваш квалификации.
Те и онези двете не са цвете, ама много хубаво сте се събрали...
Точно! Голямо удоволствие е да ти спре някой пред гаража, а ти да бързаш за нещо важно и да не можеш да си изкараш колата.

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Пфу,полицаите е трябвало да ти напишат и АКТ за неправилно паркирано МПС .  newsm78
На мен ми е писнало от постоянно паркирани коли пред гаража /постоянно търсех собственика на МПС-то/.
Сега просто звъня на Общинска Полиция-репатриране,идва паяка,вдига МПС-то!
Собственика да си плаща репатрирането и АКТ-а,който задължително се съставя.

Хаха, супер!  Peace
Понякога и аз си мечтая да имаме гараж, за да мога да се обадя да ги вдига паяка такива нахалници.
А като тръгна по улиците си мечтая да съм паяк и да вдигам неправилно паркирали идиоти по тротоарите и да им се пишат актове... ееееех, мечти...

Отплеснах се!  Tired Извинете.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 893
Отидох днес до кварталния супермаркет, поради липса на паркоместа съзнателно  спрях пред нечий гараж, като си казах, че за 10тина минути няма да има проблем.
Докато плащах на касата в магазина, чух един мъж да пита, дали има някой с кола едикаква си марка. Знаех, че пита за моята кола, но понеже ми се видя ядосан си замълчах.
Излязох от магазина и тръгнах към колата. До нея видях 2 жени и въпросния мъж / който се оказа пазач на кооперацията /. Отключих колата при което по-възрастната жена ме попита " Вие ли сте с тази кола?".
Когато отговорих положително, не ми бе дадена възможност да се извиня и да кажа, че съм била само до магазина. Казах единствено "Не виждате ли, че съм бременна?"
Не беше ли по-лесно да се извиниш, че си ги запушила - а не с бременността си, вместо да се връщате като бабаити на мястото, та да се саморазправяте с двете жени? Които се оказали същите бабаити като вас, че и за ваша изненада и те имали мъж до себе си  ...

И азсъм на това мнение. Каквото повикало такова се обадило. Можеше да кажеш на човека още когато беше вмагазина, че колата е твоя и идваш да я преместиш, а не да си мълчиш и после да се оправдаваш с бременността ти.

# 39
  • Мнения: 46 518
... Днес се нагледах за пореден път на българска простотия  ...

И двете страни сте я демонстрирали перфектно
 Peace

В офиса ни имаме паркинг зад блока, гаражната врата е обозначена, че е такава и има надпис да не се спира. Но такива като теб всеки ден го правят, затваряйки 20-30 коли вътре! Била бременна, всички сме били, като сме бременни да седнат всички да ни чакат и да загърбят собствените си проблеми? Бързали сме за лекар, за Нотариус, за прибиране на детето от градина (знаеш ли, че ще си я намеря в районното, ако закъснея?). Но на никой не му пука! Спира и отива да си върши работата, защото тя е по-важна от тази на останалите. Твоето пазаруване е над всичко и хората трябва да ти правят път  Tired ами ако този гараж беше на някоя бременна, която започне да ражда или е получила кръвоизлив? А, да, пазаруването е по-важно, забравих  Crazy не можеш да минеш няколко метра пеша (полезно е), точно там трябва да спреш! И като питат чия е колата и си заровиш главата в пясъка, проблемът се разрешава  Whistling


Хаха, супер!  Peace
Понякога и аз си мечтая да имаме гараж, за да мога да се обадя да ги вдига паяка такива нахалници ..

Аха, ама си плащаш ти  Laughing преди ставаше, сега ни искат по 15 лв. за всяко идване  Sick

# 40
  • Мнения: 15 216


Аха, ама си плащаш ти  Laughing преди ставаше, сега ни искат по 15 лв. за всяко идване  Sick

Изучили са се. После вземат още веднъж от собственика на колата.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 555
Такива като теб много ги обичам - хем нагли /паркираш умишлено неправилно и пречиш на хората, после мълчиш, след това си рязвяваш бременността като флаг, вместо да се извиниш/, хем си го търсят /ти и мъжът ти сте се върнали да притеснявате хората и да им искате сметка защо самите те са си търсили правата/, че и после раздаваш квалификации.
Те и онези двете не са цвете, ама много хубаво сте се събрали...

И аз подкрепям това мнение.  Peace И аз съм била бременна два пъти, но никога не ми е идвало на ум да се извинявам с това. Като не можеш да намериш място отиваш до друг магазин, спираш по-далече, изпращаш мъжа ти да пазарува или нещо подобно. Знаеш ли колко пъти сме бързали, заедно с децата сме били и някой като теб ей така случайно е бил спрял пред гаража? Случвало се е в дъжд, детето да се дере, а аз да трябва да търся тоя спрелия, за да можем да се приберем. Представи си, че се случи нещо спешно - жена тръгне да ражда, дете се нуждае от спешна помощ и видиш как някой такъв е спрял за малко??? Какво тогава?

# 42
  • Мнения: X
... Днес се нагледах за пореден път на българска простотия  ...

 Peace

Хаха, супер!  Peace
Понякога и аз си мечтая да имаме гараж, за да мога да се обадя да ги вдига паяка такива нахалници ..

Аха, ама си плащаш ти  Laughing преди ставаше, сега ни искат по 15 лв. за всяко идване  Sick

 newsm78 За Варна май все още не е въведено такова заплащане.

# 43
  • Мнения: 1
Постъпката ти е безумна!!! Възмутена съм. Мисля че вие с мъжа ти не сте за този квартал.
Първо си се скрила като мишка, а после се връщаш с мъжа си и двамата заедно проявявяте агресия, та се и оплакваш накрая. ВЪЗМУТИТЕЛНО!!!

# 44
  • Мнения: 9 814
Бременността е повод една жена да бъде извинена за поведението си. Все пак тя е б-р-е-м-е-н-н-а!
Когато роди е повод за още 1001 извинения.
Втората бременност съвместена с отглеждането на вече роденото, е повод за още 10001 извинения.
После идва критическата....после остеопорозата.....после склерозата...
Но за простотията извинение няма.

Общи условия

Активация на акаунт