90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №112

  • 27 485
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 430
Ей оставих ви без надзор за един ден и веднага се появили разни умници  Mr. Green

Не знам коя е даващата умните съвети, но аз съм свалила 30 кг дотук не за 9, а за 7 месеца и основно ям банани. Така че при положение, че режимът го позволява - не виждам защо да не ги ям  Wink

Днешният ми отчет

закуска - кафе с мляко
обяд - 2 парчета печено свинско филе със печени чушки
вечеря - половин яйце, 1 малко кюфте, 5 резенчета салам и доматена салата
#Crazy

Кое те шокира, миличка?

Предполагам, че сваленото и аз съм силно впечатлена! Браво Нана и снимките ти са ми много голяма мотивация.
по този повод и аз да попитам - вие спазвате ли правилото да правите диетата 90 дни, после още 90 да почивате и след това пак да я правите? Виждам, че много от вас са на нея за втори, трети ... път и ми стана интересно.
Аз да се отчета за днес - мнооого нережимна във въглехидратния, но май се разболявам и хич не ми е добре, не че ме оправдава това де  Embarassed :
з-круша
о-няколко панделки от бутертесто без нищо, след това сигурно 5 пъти повръщах, но на вечерята се олях, такъв вълчи глад ме подгони
в-3 препечени филии, пържени тиквички-около 20 кръгчета, 1 домат и 1 кубче шоколад  Embarassed, сега ми е толкова тежко, че ми идва...
Приемам критики и порицаване.
Много минусова вечер на всички  Hug


За килограмите   newsm10.
Само че за това "умница" #Crazy. Момичето просто си казва мнението. Няма лошо че е различно от повечето.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Не просто различно. То не е вярно. Така че само ще обърка новите фиданки.

# 32
  • Мнения: 0
Момичета, моля, кажете нещо за зеления чай!

# 33
  • България
  • Мнения: 490
pepcheto направо ти се чудя как си ги направила 2та водни?!БРАВО!!!
първия път ги замествах с плодови,ставаха 2 едно след друго.след първия имах -1кг,след втори -100гр.втория месец см ни радват,а не килограмите.обарни внимание на тях,сигурно са намалели много Hugвода 2л е нормално.главата може да те боли от ниско кръвно?!как е твоето?пии хапче,не се мъчи-не са забранени.здравето преди килограмите Hugаз също немога да пия студена вода,само със стаина температура.успех ти желая!
tzvety26 хапнала си малко повече,но всичко ти е било въглехидратно.
диетата я правих 90дни с няколко прегрешения.преминах  на разделно хранене+лунуване с плодове+точкова диета. започнах я сега на 10.09.
запазих плода като единствена закуска.килограмите се задържат,до като не оплескаме сами нещата.надявам се да съм ти била полезна.ако има друго питаи  bouquet
успех!

# 34
  • Мнения: 430
Не просто различно. То не е вярно. Така че само ще обърка новите фиданки.
Съгласна съм с теб по принцип. Това не е диета, а режим на хранене. Тук ядем всичко.
Искам да те питам ти качи ли килограми през 90 дни почивка.?

# 35
  • Мнения: 1
Момичета, моля, кажете нещо за зеления чай!

Много е полезен, пречиства организма и стимулира процесите в него Wink чудесно се съчетава с диета Simple Smile

# 36
  • Мнения: 430
Момичета, моля, кажете нещо за зеления чай!

Много е полезен, пречиства организма и стимулира процесите в него Wink чудесно се съчетава с диета Simple Smile
Според мен го пии, но без мед

# 37
  • София
  • Мнения: 5 605
Много благодаря за пореден път за бързите отговори, момичета. Днес спорихме с една позната, която е 106 ден на диетата и според нея това си бил начин на хранене и щяла да си го кара по принцип така, от около 80-тия ден не е мръднала грам, драстично е намалила храната последните дни, за да започне да сваля и понеже си изказах мнението, че прави точно обратното на принципа и логиката на диетата, според мен разбира се, се завихри спор. Като цяло съм привържаничка на крайните диети - 20-30 дни плодове, чай и мед или 5-10 дни само вода, та досега такава диета с храна не съм спазвала, но и никога не съм имала толкова за сваляне, колкого сега след втората бременност. Преди около 2 седмици приключих едно 24 дневно гладуване, но вече не издържам на глада както преди. А това е диета, която изключително много ми подхожда на начина на хранене, особено въглехидратния ден  Mr. Green, продовете и водните дни също никак не ме притесняват, напротив, по принцип се старая веднъж седмично да съм на плодове и 1 месечно на вода, така че, това е моята диета, че то не може цял живот на плодове.
А иначе за бананите - напълно съм съгласна с Нана, освен калориите и гликемичния индекс на бананите не е висок, не се лъжете по това, че засищат повече, същото е и със смокините, гроздето, направо ми става лошо, когато някой каже - аз съм на диета, затова не ям грозде, банани, диня, пъпеш, смокини.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 22:35 от tzvety26

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Не просто различно. То не е вярно. Така че само ще обърка новите фиданки.
Съгласна съм с теб по принцип. Това не е диета, а режим на хранене. Тук ядем всичко.
Искам да те питам ти качи ли килограми през 90 дни почивка.?


1 кг и то не съвсем, защото приключих на 100 кг, започнах на 100,5 кг, но го водя 101 за по-лесно.  Grinning В случая 500 грама не са от значение, когато става дума за такова тегло.

Уф да и сега съм 92,5-93 кг.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 430
Супер, това е страхотно постижение. Дано се справим и ние така успешно.

# 40
  • Мнения: 31
И при мен се получи като при Нана..Аз започнах началото на февруари от 82 кг  Shocked и в началото на май бях 66 кг..Започнах пак в понеделник (дадох си по-дълга почивка) от 67 кг...

# 41
  • Мнения: 0
Хари честита годинка в темата, дано по-скоро се отървеш от всички излишни кг.   bouquet
З-грозде
О-телешки кюфтета със салата краставици, домати и печени чушки
В-запеканка броколи, моркови,лук със сиренца и кашкавал

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 523
Днес бобов:
З - грозде
О - пълнени чушки с ориз + домати
В - 1/2 от обяда.
Аз пък сега се възползвам, че има грозде и други сезонни плодове. Малко по-натам като вече ги няма минавам предимно на ябълки и банани. Искам да попитам - може ли за закуска варена тиква (без захар разбира се). Просто ми е любопитно, защото в плодов може варена.

По повод въпроса за зеления чай - ако имаш възможност да си правиш такъв, но от истински листа - пий без да се притесняваш, но в умерени количества. По принцип зеления чай е естествен антиоксидант и влияе много добре на организма. Това са листата на чаеното дърво - цели, без да са ферментирали. Черния чай са ферментирали и нарязани листа, а БЕЛИЯ са зелени цели листа + цветовете. И разбира се - без подслаждане и мляко чай  Hug Извинете за офф-а ...  Blush

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
И при мен се получи като при Нана..Аз започнах началото на февруари от 82 кг  Shocked и в началото на май бях 66 кг..Започнах пак в понеделник (дадох си по-дълга почивка) от 67 кг...

Не така Миско, кака ти Нана почна от 123  Twisted Evil Твоите начални, са моите крайни  hahaha

# 44
  • Мнения: 31
Ама аз съм ти казвала, че на теб не ти личат  tongue

Общи условия

Активация на акаунт