90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №112

  • 27 488
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35
Lera, Popsy, браво на вас!Много добри резултати сте постигнали!
Днес съм бобова:
з. диня
о. леща + салата + картофено пюре
в. същото,но по-малко
Вече се старая да хапвам на вечеря по-малко от обяда - стигнала съм до 2/3 от порцията Simple Smile Да ви кажа има ефект,когато хапнеш половин порция вечер - минусче на сутринта.

# 736
  • Мнения: 1 234
Къде ми е водното дргарче Sad? Мартинче, да не си се скрила някъде да хапваш тайно Wink
Hug Тук съм водно другарче, пийвам си водичка, наблягам на топлата, че ми е студено нещо, и имам много работа, та не се сещам за хапване, споко  Laughing

# 737
  • Мнения: 1
Благодаря, момичета!!!  Hug Hug Hug Висока съм 172см, не възнамерявам да спирам диетата  Naughty Ще си я изкарам до края, не искам да си докарам йо-йо ефект. Ами честно казано, мисля че 52-53кг ми стоят най-добре. Имам един гардероб с дрехи, които носех при тези кг, но не вярвах, че някога отново ще се намъкна в тях. Сложих си цел на линийката 55кг (бях убедена, че няма да ги сваля от първия път), но както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече"  Laughing
Да ви се оплача - в супера уцелих супа топчета и така й се зарадвах...Дотърчах до вкъщи като сърничка, така бях гладна и толкова вкусно миришеше, но какво да видя - в супата имаше и фиде, и картофи, и топчета!  ooooh! Опитах 2 лъжички сосче и едно топче и я оставих за мъжа Cry
Отчет за белтъчен:
З - малка ябълка
О - пилешка пържола на скара, 1 розов домат, по 1 малко парченце сирене и кашкавал
В - 16.30ч пак ще е пилешка пържола, може би със салата от майонеза, зеле и моркови ако не ми е твърде солена
 Peace

# 738
  • Мнения: 57
voltage13, продължавай си диетата без да я започваш наново. Наистина може да намалиш малко количествата на храните, които изяждаш, но дори и да не го направиш пак ще си има резултат.

# 739
  • Сливен
  • Мнения: 6
Момичета да ви питам за десерта във въглихидратния: само десерт ли или 1/2 от основното на обяд плюс десерт

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 523
Добър ден!
Днес кантара ме зарадва - почти -1.5 кг от преди 2 дни.
Днес - въглехидратен:
З - сок от портокал - 1 малка кутийка - от тези със сламките, че пътувахме и това беше най-лесно.
О - 2,5 филийки с домашна лютеница (без захар, а хлябът е ръжен домашен) + сладолед
В - мисля сладолед и 1 филийка хляб с кьопоолу или лютеница.

# 741
  • Мнения: 1 700
Момичета, заповядайте в новата ни темичка! Hug  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530301.new#new

Общи условия

Активация на акаунт