90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №112

  • 27 483
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Ама аз съм ти казвала, че на теб не ти личат  tongue


Ще почерпя  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 0
Благодаря за бързите отговори!  Grinning

# 47
  • Мнения: 322
Ама аз съм ти казвала, че на теб не ти личат  tongue


Наистина на Нана не й личат килограмите  Flutter По снимките "преди" не мога да предположа колко са килцата, мои познати по 100-120 кг изглеждат много по-различно  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 174
Здравейте момичета,надявам се,че приемате нови попълнения  Hug
Решила съм от 1-ви да започвам диетата,имам проблеми с килцата,след раждането на близнаците и от няколко месеца имам и   проблеми с щитовидната жлеза, от които също се качват килограми  Sad От там и проблеми с кръвното,абе картинката е кофти и много се надявам този режим на хранене да оправи малко нещата  Praynig
Вече прочетох няколко пъти първа страница и се подготвям психически да я започвам Simple Smile И друг път съм се подлагала на диети,така,че при мен проблема е само да се наканя да започна и после вече съм много стриктна.И диетата на Дюкан даже правих,но от там много сериозни проблеми ми се появиха и после много бързо пак качих,че даже и повече от колкото бях  Embarassed
И така ще имам сигурно въпроси,надявам се да помагате  Laughing

# 49
  • Мнения: 31
Добре дошла, yoana77,    welcomeтук винаги ще намериш подкрепа, всички са много дружелюбни и ще ти помагат..кой с каквото може   bouquet

# 50
  • Мнения: 0
Хари честит годинка Simple Smile

Отчет за днес:
З-1 ябълка
О-1 чаша овесени ядки
В-1 лентичка шоколад
Цял ден чистене направо ми се зави свят.Не остана време и за по-щедра вечеря Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 5 605
Леле момичета, какво е това чудо днес - такъв глад ме гони. Чудя се дали да не хапна едно парче ябълка или круша, направо коремътми се бунтува и то като се има в предвид, че до преди 1 час не можех да мръдна от преяждане. Нещо днес съм много извън строя  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 321
Леле момичета, какво е това чудо днес - такъв глад ме гони. Чудя се дали да не хапна едно парче ябълка или круша, направо коремътми се бунтува и то като се има в предвид, че до преди 1 час не можех да мръдна от преяждане. Нещо днес съм много извън строя  Simple Smile
tzvety26 стискаи зъби.Аз също съм много гладна,ноо търпя.Пийни една вода и бягаи да спиш!!!  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 5 605
Леле момичета, какво е това чудо днес - такъв глад ме гони. Чудя се дали да не хапна едно парче ябълка или круша, направо коремътми се бунтува и то като се има в предвид, че до преди 1 час не можех да мръдна от преяждане. Нещо днес съм много извън строя  Simple Smile
tzvety26 стискаи зъби.Аз също съм много гладна,ноо търпя.Пийни една вода и бягаи да спиш!!!  Hug
Права си мила, благодаря за подкрепата  Hug. Ще си направя чай в половин литрова чаша /без мед или захар/ и като го изпия се надявам да заъжа глада. А спането...тази вечер май ще е мираж, че на малкия му расте поредния зъб и през 1 час се буди Sad

# 54
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен! Да се доотчета за вечерята (19:00ч) - тиквички на фурна + салата от доматки  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 054
з - нектарина
о - месо и задушени зеленчуци със заквасена сметана...
в - омлет и домати..

# 56
  • София
  • Мнения: 321
tzvety26 само с воля можем да постигнем желаното!!Мисли си само за това как ще изглеждаш и че всичко си заслужава.Аз така правя!!!Помага!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 5 605
elinoriks  Heart Eyes  bouquet

# 58
  • Мнения: 1
Добро утро скъпи фиданки Simple Smile
Имам една молба.. разбрах че има линк където си качвате снимки колко сте отслабнали ще ми се да го погледна но не можах да го намеря.. Благодаря предварително

# 59
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро момичета, днес ми е 4-ти ден, а съм свалила 3 кг.  Laughing, нищо че вчера вечерята беше така обилно освинване, но 2 от тях качих последните 2 седмици след гладуването, а 1-ния е вече бонус. Преборих се с глада вчера вечерта и през нощта, въпреки че малкия не ме остави да спя и тогава съм най-податлива на прегрешения, но накарах мъжа ми да заключи хола и да си скрие ключа  Mr. Green, хванах му цаката. Днес съм плодова, не мисля, че ще имам някакви проблеми с този ден - приготвила съм си 2 круши, 2 ябълки и малко грозде, но ще включа и 2 лъжици мед, че иначе не съм много сигурна, че ще изкарам деня, тичайки след децата. Много минусов и лек режимен ден на всички  Hug
lideto92, аз гледах снимки от тук: http://fidanki.multiply.com/photos

Общи условия

Активация на акаунт