90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №112

  • 27 480
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Честита нова темичка Hug Пожелавам ви да я напълним с найстина много ама много минуси  bouquet  Харизанче честита годишнина  newsm51 пожелавам ти до другата да си постигнала заветната цел  Hands Thumbsup аз туко-що направих за утрешния бобов ден- картофени кюфтета със зеленчуци и спретнах и едни квадрати за понеделник  Heart Eyes Днес всичко режимно закуска-3 праскови обяд салатка със сандвичи с кашкавал вечеря сандвич + праскова Blush Blush Blush

# 16
  • Мнения: 1 777
За вчерашния белтъчен ден си хапнах за обяд и вечеря марулена салата с по две варени яйца.
За днес -кафе и папая.Обяд -зеленчуково суши ,а за вечеря не знам още какво ще хапвам.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. От днес се включвам и аз при Вас. Да си призная честно, от доста време следя публикациите Ви. Именно те ме мотивираха да започна диетата. И така от 6 дни съм на режима. Искам да питам дали мога вечер да пия зелен чай с малко мед!? Ще съм Ви много благодарна за отговор  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Ей оставих ви без надзор за един ден и веднага се появили разни умници  Mr. Green

Не знам коя е даващата умните съвети, но аз съм свалила 30 кг дотук не за 9, а за 7 месеца и основно ям банани. Така че при положение, че режимът го позволява - не виждам защо да не ги ям  Wink

Днешният ми отчет

закуска - кафе с мляко
обяд - 2 парчета печено свинско филе със печени чушки
вечеря - половин яйце, 1 малко кюфте, 5 резенчета салам и доматена салата

# 19
  • Мнения: 0
оооооооооооооооо 4.р.д. Хари  bouquet  bouquet  bouquet само усмивки Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile ....

# 20
  • TX
  • Мнения: 590
честита нова тема   bouquet пожелавам да я изпълните с много минуси и положителни емоции
Харизанче на теб скорошна раздяла с килограмите, но не и с темата, чакайте ме идваааааааааааааааааааам след две три теми може би ?!

# 21
  • Мнения: 430
Ей оставих ви без надзор за един ден и веднага се появили разни умници  Mr. Green

Не знам коя е даващата умните съвети, но аз съм свалила 30 кг дотук не за 9, а за 7 месеца и основно ям банани. Така че при положение, че режимът го позволява - не виждам защо да не ги ям  Wink

Днешният ми отчет

закуска - кафе с мляко
обяд - 2 парчета печено свинско филе със печени чушки
вечеря - половин яйце, 1 малко кюфте, 5 резенчета салам и доматена салата
#Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Ей оставих ви без надзор за един ден и веднага се появили разни умници  Mr. Green

Не знам коя е даващата умните съвети, но аз съм свалила 30 кг дотук не за 9, а за 7 месеца и основно ям банани. Така че при положение, че режимът го позволява - не виждам защо да не ги ям  Wink

Днешният ми отчет

закуска - кафе с мляко
обяд - 2 парчета печено свинско филе със печени чушки
вечеря - половин яйце, 1 малко кюфте, 5 резенчета салам и доматена салата
#Crazy

Кое те шокира, миличка?

# 23
  • Мнения: 7
Привет и от мен !  Very Happy Мина ми и моя воден 2 -ри ден Smile  Но само ако знаете  ,какво главоболие беше този път!що така бе?идваше ми да се застрелям ,толкова сълзи изревах от тази тиква.Аз дето търпя на болка ,просто тоя път  беше кошмар... исках да питам ,някой има ли тоя проблем ?? Един аспирин позволен ли е??? айде чакам ,някой да ме светне  с какво да се спасявам на тия болноглавни дни!!  и друго... ама вие  май не ядете ... аз като си стана от сън си ям  плод,събуждам се гладна ... на работа съм в 9-30 и до 12 задължително трябва да ям плод,иначе ми идва да одирам  хората Embarassed  в 12 ве4е ми е криво .... и на всяка цена обядвам..според зависи деня а към 2 пак плод,след още два часа ми идва мерака за хапване... ако не пия кафе Embarassed Embarassed  водата ми куца малко... в магазина който работя е доста студено  и водата ми е на стайна температура... повярвайте ми аз немога да пия студена вода... пия  си я само топла( искам да  стане студено много  за да си сложа бутилката върху радиатора) няма къде да си топля вода и да разреждам ,но иначе деня ми започва с 500 мл доста топла вода ,тъй като  удома си имаме машина от ония големите с огромните туби! и допълнително със зор на работа пия още 1 л.Като се прибера към 9 от бачкане си наливам още 500 мл топла сладка минерална вода:) и така имам 2 л  за ден ,ама сигурно е малко! Flutter
Та ,така... ве4ерям си пак на работа между 18-19 ч.но за съжаление не съм свалила от втория месец .Благодарско за подкрепата  и разбира се няма да се откажа... явно съм имала  задържане! ще видим какво ,ще стане сега третия! мисля редовно да се включвам ,за да ме смъмрите ако нещо неправя както трябва!
АЙДЕ стига ,че ми е много дълъг поста!  Rolling Eyes Blush

# 24
  • Мнения: 7
честит рожден ден на Хари:) Много  ,здраве,късмет ,хиляди усмивки и мноооого любов!! newsm59 smile3525

# 25
  • Мнения: 1 700
Пепче, истинският ми рожден ден е януари, днес си отбелязвам кисненето в темата! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
Ей оставих ви без надзор за един ден и веднага се появили разни умници  Mr. Green

Не знам коя е даващата умните съвети, но аз съм свалила 30 кг дотук не за 9, а за 7 месеца и основно ям банани. Така че при положение, че режимът го позволява - не виждам защо да не ги ям  Wink

Днешният ми отчет

закуска - кафе с мляко
обяд - 2 парчета печено свинско филе със печени чушки
вечеря - половин яйце, 1 малко кюфте, 5 резенчета салам и доматена салата
#Crazy

Кое те шокира, миличка?

Предполагам, че сваленото и аз съм силно впечатлена! Браво Нана и снимките ти са ми много голяма мотивация.
по този повод и аз да попитам - вие спазвате ли правилото да правите диетата 90 дни, после още 90 да почивате и след това пак да я правите? Виждам, че много от вас са на нея за втори, трети ... път и ми стана интересно.
Аз да се отчета за днес - мнооого нережимна във въглехидратния, но май се разболявам и хич не ми е добре, не че ме оправдава това де  Embarassed :
з-круша
о-няколко панделки от бутертесто без нищо, след това сигурно 5 пъти повръщах, но на вечерята се олях, такъв вълчи глад ме подгони
в-3 препечени филии, пържени тиквички-около 20 кръгчета, 1 домат и 1 кубче шоколад  Embarassed, сега ми е толкова тежко, че ми идва...
Приемам критики и порицаване.
Много минусова вечер на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 7
 newsm62 rotfImbo ми такава съм смотана ... като видя честито и бързам да се радвам и да честитя:) и все пак  честито ти казвам  с голямо удоволствие за темичката ... пожелавам  много форумки -фиданки и много минуси  в твоя полза ако се бориш за тях:)  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
Цвети, аз твърдо спазвам 90-те дни режим и 90-те дни почивка. Започнах на 13 февруари, приключих на 13 май. Почивах до 23 август и сега за втори път ще я карам до 23 ноември.

# 29
  • Мнения: 1 234
tzvety26, да, трябва да се спазват и паузите от по 90 дни, с препоръките за хранене в тях. Аз лично съм вече за трети път на този режим, и сега го започнах на 6 септември след 95 дни почивка (предния път започнах на 1 март до 30 май). Идеята е по някакъв начин организма да се "излъже", че не е на никакъв режим през тези дни, за да може след това пак да започне да топи килца.

Общи условия

Активация на акаунт