90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 199
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 560
Браво на всички с минусчета!  bouquet Продължавайте бързо да наближавате целта си.
Аз за съжаление се отдалечих. Rolling Eyes
Вчера трябваше да съм само на водичка, но понеже имахме гости (и цяла седмица ще имаме, но други) нямаше как да го направя и реших да удължа първия цикъл с 2 четворки.
Та вчера бях режимна като за белтъчен ден с едно леко прегрешение, а именно лъжица варено жито (нямаше как, повода беше неприятен). На обяд ядох голяма доматена салата със сирене, вечерта 2 пилешки шишчета и отново доматена салата със сирене (смесих белтъците) и днес съм  + 700 грама #Crazy smile3515. Направо ми идва да се гръмна. Сиренето беше доста солено, ама да съм задържала толкова вода не вярвам, очаквах че заради житото ще съм качила, но повече от 200 грама не вярвах, че може да мръдна. Толкова съм разочарована, че не мога да го опиша.

# 31
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!!!!Днес и аз съм плодов.Дано мине успешно.За закуска две праскови а за през деня ще тегля ножа на една голяма диня Laughing Laughing Laughing LaughingМай май ще си я прилапам цялата,може и някоя сурова ядка да хапна.Преди малко правих сандвич на малкия с шунка и кашкавал и лигите ми окапаха Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingАма си хапнах прасковите и толкоз.Довечера чакаме гости и тук се точат едни пържоли,едни кюфтета а аз диня Cry Cry CryЕ това е трай бабо за хубост Simple Smile Simple SmileЦелувки на всички от мен и успешни минуси  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Браво за минусите,при мен също има ама докато не видя 68 няма да пиша.Голямо наливане с вода беше вчера,до 2ч отчета беше руло т.хартия,ще ми зачислят "24 часа".
менюто за днес е
З-диня
О-спагети с чили
В-брускети с пресни доматки
Препоръчайте какво да ползвам за брускетите хем вкусно,хем да е по диетно?

# 33
  • Мнения: 463
Здравейте, фиданки! Hug

Благодаря на Жани за новата тема и пожелавам много минуси и доволни фиданки в нея!!!

Успешно приключих диетата и ще дам малко странен отчет. Започнах я на шега, видяла от 1 колега и невярваща, че ще я завърша. Всъщност с намирането и успешното приключване на тези 91 дни сбъднах 1 от новогодишните си желания, а именно да отслабна до предишните си килограми, в които се харесвах. Истината е, че това няма да се случи тази година, но благодарение на вас  Hug намерих начина да се случи до 1 година. Много съм щастлива, наистина!!!  smile3521

Данни:
свалени кг - 11.5
мерки талия -  с 7 см по-малко
           ханш -  с 8 см по-малко
           бедро -  с 2.5 см по-малко
           подбедрица -  с 2 см по-малко

Да си призная не си заложих конкретна цел преди началото, защото не вярвах, че ще има резултат. Искрено съм се радвала на всеки минус (където и да е бил той), не съм се ограничавала по отношение на количества, смесвала съм белтъци. Не смеех да тренирам, защото бързо трупам мускулна маса и тонизирам и пълня мускулите в кръв, което щеше да ме обезкуражи по отношение на килограмите. Най-вероятно след средата на следващото завъртане от 90 дни ще почна и да тренирам. Обещала съм си почивка от 3 месеца или на 01.11.2010 се завръщам за следващата порция то 10тина килограма и така докато не реша, че това ще са моите кг занапред.
Благодаря за подкрепата!!! За това, че ви намерих, че сте толкова нахъсващи и позитивни и най-вече, че с вас 3 месеца просто се изтъркулват   love001 Отивам при фастичките за малко и после обратно тук. Ще пиша как вървят нещата междувременно ако решите, че може да ви е от полза. Успех, фиданки!!!  newsm51

Хари, много се радвам, че успяваш и имаш резултати! Само така, момиче!  newsm10
Блейти, дано изпитите са били победени с туш, както и килограмите! smile3521

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 10:40 от Withy

# 34
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 480
Пети, голям минус реализирах, нема що  Laughing След водния съм 64, ама утре пак ще съм 65.  Май няма да слеза по-надолу от това.  Ще видим де, продължавам напред.

Поля, браво на теб! Все така да е и занапред!

Уити, успех със задържането. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 786
Добро утро и от нашто село Stop
За загрявка ще започна с въпросчетата :
1.Газираното е вредно по принцип,но мъжа ми няма увиране на тая тема.Сега поне мина само на газирана вода.Ще може ли да остане като вариант или да го мъча да я отказва.
2.В плодовия ден - храненията разделени ли са на интервали или през целия ден може да си зобкаш какъвто плод ти  душата сака.
Приятен ден и повечко паднали грамчета и килограмчета Laughing

# 36
  • Мнения: 601
Момичета отдавна не съм писала. Слябея и това си е.  LaughingДотук 5 кг. за 20 дни.
Имах някой издънки но не са много. Едната вечер бяхме на диско и пих Мохито. и все такива малки алкохолни прегрешения  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 1 270
След вчерашния въглехидратен днес съм - 300 гр  Grinning , при факта , че очаквах да съм в плюс.Ядох 3 - грейпфрут , О - 1/2 пакет обикновени бисквити с 2 ябълки , В - порция спагети с домат , зелева салата и 1/2 чесново хлебче.
Днес съм се заредила с ябълки и сливи и се надявам оркестъра в стомаха ми много да не свири.
Весел ден на всички  Laughing

# 38
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 480
2.В плодовия ден - храненията разделени ли са на интервали или през целия ден може да си зобкаш какъвто плод ти  душата сака.
Чак пък по всяко време не може, но има предвидени 5 хранения. http://media.snimka.bg/5578/017410638-big.jpg


airamber, вечерята ти е доста. Не е спазен принципът Половината от обяда. А и тия ябълки на обяд Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 234
Здравейте, фиданки  Hug Не съм се появявала скоро, преди два месеца и малко свърших режима, и мога да се похваля, че този път си задържам килцата. Хапвам с маааалки изключения дообяд плодове, чай, кафе, и вечер почти винаги до 20 часа. Не бих казала, че спазвам някакви други правила в храненето, хапвам си и сладичко /сладоледче най-вече  Crazy/, дори хляб, макар и рядко. Живот и здраве от 1 септември съм отново в редичките на режимчето.
Виждам, че има доста стари познайници - Ужасийка, Пети, Таня24, Алексче, Хари, Кашарел, Нана  Hug Жанетка, поздравления за постиженията ти /виждам линийката ти  Heart Eyes/.
Хубав ден, момичета, много минусчета и настроение ви пожелавам  Hug

# 40
  • Мнения: 1 496
Аз винаги имам малък минус след въглехидратния. Вчера бях на белтъчини , на обяд хапнах супа топчета и няколко пилешки хапки , 1 домат. Вечерята беше от един домат и една краставица на салата и едни ловджийски наденици , но бяха адски солени и не ядох почти от тях. Бях адски гладна ама нямаше какво подходящо да ям. Ходих до нашите и баща ми ми даде неговата чаша с прясно мляко и от глад я изпих цялата Grinning. Преди това към 17ч. ядох диня. Към 21ч. седнах да гледам един филм и видях едни пуканки на филма и като скочих и като казах , че трябва нщо да ръфам , не издържах. Прибягах до магазина и си взех едно Торнадо. В бързината да бягам , че да не изпусна филма съм взела със сирене , а аз мразя. Изядох го де, бях озверяла. Направих грешка вчера , защото вместо да се навечерям добре и после да не ми се яде , аз не ядох почти и после с тия гризини съвсем оплесках нещата. Днес моля ви се кантара ми показва + 1.5кг . Как така за 1 ден ги качих не знам , ама после разбрах от какво е - ще ми идва. След няколко дена няма да ги има тия плюсове ама аз така или иначе не отслабвам на кг ами и малкото , което успях уж да смъкна днес пак го видях наваксано. И не знам защо се качих изобщо на кантара , бях си обещала да се качвам рядко , но по навик се качих без да се замислям.

# 41
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 962
Добро утро!  Hug Аз 2 дена се позагубих, малко му изтървах края на режима и резултатът е 70 кг тази сутрин... Embarassed Ужас направо... Или пък моя кантар нещо ми прави номера, не знам... За 2 дена отпускане да кача 2 кг, как ви се струва  newsm78.
Днес си продължавам на въглехидратен- О-макарони; В- пица най-вероятно или нещо сладко, шоколад. И няма да се тегля вече, чак в края на ІІ цикъл... #Cussing out че само се ядосвам!
Добре дошли на всички нови кандидат-фиданки, успех и много минусчета ви желая.  goodscale
Успех със задържането на Withy, браво, много добър резултат!   Hands Clap
Ягодов аромат, Поля_от_слънчогледи, браво и на вас, момичета, страхотни резултати!  smile3501
ВяраВики , газираното е забранено. Това е от 1 страница: "Абсолютно е забранено пиенето на газирани напитки." А в плодовия ден може да се хапва плод през 2 часа. Мен ако питаш, по-добре вместо плод да се яде зеленчук.
Относно хляба, момичета, видях, че коментирахте по-назад, това го пише на 1 страница: "През втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден на обяд може да се консумира хляб, желателно пълнозърнест. Съветваме ви да консумирате не повече от 1 филийка." Аз се чудя къде ги събирате тези 4-5 филии... newsm78
Успешен ден ви желая! lovekiss

# 42
  • Мнения: 1 496
Е , то 4-5 филии не ставаше ли въпрос за тях във въглехидратния ден? Аз бях казала , че си ям по 5 филии за обяд във въглехидратния с масло , домат и шарена сол . А , да и маслини Laughing.

# 43
  • Мнения: 17
Здравейте!

Момичета браво на всички за хубавите резултати!Поздравления! Hug

Аз вчера бях плодова,както ви казах,ама наистина нямах никакъв апетит и настроение,нещо се бях притеснила за цикъла,като го гледах как капеше по една капка,ама май се нормализира и тръгна по- силно,та се поуспокоих малко.Днес съм белтъчна и за закуска имаше една праскова,а за обяд и вечеря съм приготвила свински стек със салата от домати и пекана чушка.Ама и днес нямам апетит,това май е от жегите,само вода ми се пие,нищо друго.Нямам търпение да дойде събота да се претегля и да видя дали съм имала задържане от цикъла и дали съм паднала под 61.7кг. Защото този резултат беше точно 2 дена преди цикъл и сигурно съм имала поне малко задържане.

Камерън аз също се тегля по рядко,на всеки две четворки и да ти кажа съм доволна от това решение,защото досега почти никога не съм видяла плюс на кантара и някак ми спори повече така,иначе ако се теглих всеки ден и само гледах как кантара варира,сигурно щях да съм полудяла вече. newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте мацки, не съм писала два дена а вие и нова тема сте направили. поздравления за всички минуси.
аз мърдам по малко, кантара ми е механичен и незнам 69 ли съм 68,5 ли съм ама е съм там някъде.
Днес съм на въглехидрати З: 2 праскови, О: 2 печени филийки с зехтин шарена сол и печена чушка, за В: съм приготвила щтруделчета с ябълка
Покрай мене и моите хора искат не искат са на диета Joy Joy

Лек и успешен ден ви пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт