90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 201
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Еее Алексче от няколко дена си мисля къде изчезна  Hug радвам се, че се разписа!



Тук съм, чета ви, но ми се струпаха няколко неприятности накуп и изведнъж, та и не успявам да съм съвсем режимна.  Embarassed
Но съм решила, че няма да се откажа на финалната права; сега се опитвам вече отново да се взема в ръце.  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 1 629
Ами в крайна сметка си на финалната права както казваш, издръж още малко. Аз защо си мисля, че започна с мен или след мен, ама може да се бъркам Thinking  Иначе сваляш ли ала бала, нищо не споделяш  Laughing

# 18
  • Мнения: X
На 24 май започнах (дано не бъркам Laughing).
Свалила съм сигурно поне 6-7 кг. (нямам кантар вкъщи), но за мен това е ок, защото нямам много за сваляне, не мога да бъда много стриктна, а и колкото и да съм свалила, по-важно ми е да успея след това да го задържа, което няма как да стане, ако се бях ограничвала драстично (най-вече откъм количества). Определено дрехите са ми широки вече, а и познати и приятели ми казват, че съм отслабнала.
Със сигурност, ако бях по-стриктна, щях да постигна повече, но вероятно нямаше да издържа и щях да се откажа много рано.
В началото, когато започнах да пиша, бях споделила, че съм се борила дълго време с булимия и нямам нормални хранителни навици.
Това е първата диета, която от години съм започвала, и съм много доволна, че вече мога да се храня по три пъти на ден, не съм непрекъснато гладна и най-вече - когато съм гладна, мога да се контролирам.
След диетата мисля да спазвам разделно хранене и след 3-4 месеца да се върна тук. Simple Smile
П.П. Мъжът ми също не се отказа и още се храни по моя режим; колко е свалил не мога да кажа, но определено е отслабнал.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 153
Благодаря за темичката   bouquet
Дайче,видяла си 5-чка  Hug
Мойта 6-ца остана да се мъжделее нейде из небитието Joy

# 20
  • Мнения: 571
Цял ден съм такава русалка след давенето днеска се надявам да съм другата русалка  Joy Така де влизам да кажа, че съм успешно земноводно днеска  Laughing

# 21
  • Мнения: 390
Добро урто фиданки!
Днес съм изключително доволна показа сеееее 59,5  newsm44  Вчера ми беше първия воден. Общо за първи цикъл -5,3кг. Само от водния -600гр. Много съм доволна предвид на това, че до преди седмица бях -2,5 и не мърдах, но последната седмица кантара се размърда. Извинявам се, но нямам време да чета, че като гледам колко сте изписали и след малко тръгваме на планина. Дано не прегреша и като се върна кантара още да ме зарадва.
Благодаря ви за подкрепата, че без вас щях да съм се отказала до сега  Wink

# 22
  • Мнения: 322
Добро утро!

Хайде на отчет  Mr. Green

След водния ден се събудих рано, нетърпелива като дете на Коледа  hahaha Кантара определено ме зарадва - за първи цикъл съм свалила от 59.5 до 55.6  newsm44
Разликата в сантиметрите не е голяма, но все пак има:  Mr. Green
Бюст  -2 см;
подгръдна обиколка -3 см;
талия -1 см
корем -3 см;  newsm44
ханш -2см;
бедро -2см.
Миналият път свалях повече сантиметри, сега повече килограми   Thinking  При всяко положение съм доволна  Mr. Green А и миналата седмица се срещнах с две дами, с които не се бяхме виждали от няколко месеца - и двете казаха, че съм се стопила  Blush
Всъщност не е далеч от истината, от януари досега съм свалила 10 кг  Party

# 23
  • Мнения: 1 703
Хубаво е да се събудиш с новини за минуси!Добро утро и от мен! Hug
Жани, благодаря за темичката!  bouquet
Като гледам май само на мен са харесвали квадратите! Joy

# 24
  • Мнения: 3 453
  Добро ви утро!

 Браво за минусите на Поля от слънчогледи и ягодов аромат  bouquet

 Аз днес съм на въглехидрати.На обяд планирам спагети, на вечеря сладолед или брауниса на Пети.Закуската ще е диня

# 25
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен!
Вчерашния въглехидратен ден завърши успешно,днес-плодов.Приготвила съм си сливи,ябълки и домати.Имам и едно пакетче сурови ядко ако нещо много ми пригладнее.А утре ще се кача на кантара да видя как вървят нещата.
Добре дошли на новите и успех с диетата!
Браво на всички отчели минусови резултати!
Лек и режимен ден  от мен!

# 26
  • София
  • Мнения: 72
Добро утро фиданчици. Не мога и аз да не се похваля. За 15дни съм -4кг. От талията -5см и от ханша и бедрата -2см. Новата ни темичка започва много добре, с много отчетени минуси и щастливи подскачащи фиданчици.Пу пу да не му е уроки.Пожелавам в края на темичката да са се натрупали тонове минуси от всички.
Хубав, слънчев и отслабващ ден на всички. Ако има плувкини успех.Ще ви чакаме в края на деня да споделите как сте.

# 27
  • Мнения: 6 017
Добро утро, Hug
Днес ми е плодово-лунен ден. Peace
След вчерашния въглехидратен нямам плюс,пак задържам на 62. Rolling Eyes
Надявам се да го мина повече на вода тоя ден и утре видя 60-60.500,защото по време на лунуване съм сваляла по кг плюс-минус.
tanya24,Поля_от_слънчогледи добри резултати Peace

# 28
  • Мнения: 1 629
Добро утро Simple Smile Алексче радвам се за теб. Изобщо не съм обърнала внимание за тази булимия, за която казваш. В крайна сметка ги мани кг, по-важен е режима, който си изградила. Hug

нануче случи се за рождения ми ден  Laughing Но все още ги държа, дори след вчерашната ми малко торта. Mr. Green

Браво за минусите на плувкините от вчера. Аз днес съм на плодове, а утре на фотосинтеза. Ще гледам днес много да не ям, за да хвана луната по някакъв начин  Laughing Някой воден утре??????

# 29
  • Мнения: 92
Добро утро и от мен мацки,

за съжаление ми се налага да обърна малко темата, за да ви споделя, че след скорбяла и въглехидрати бях +500, а след вчерашния плодов съм +300 .... като си върна старите 85 кг спирам диетата Simple Smile))) големи жеги са по Троян и може и да задържам водица, ама определено не ми харесват тия числа. Имах тайната надежда, че за 1 цикъл ще смъкна едни 7-8 кг, а то какво.... от 85.500 на 80.900 и сега 81.700 .... уфффффф сега един колега мина да почерпи с бонбони за нова кола и бонбона отива в архива, сиреч коша. За днешния белтъчен з: 4 малки круши; о: пилешки кюфтета на скара + салата краставици и домат; в: пилешко бутче и някаква прясна салата.

днес ви желая на всички лек ден, и каквато е жега да пиете много водица и утре сутрин да сте щастливи от посещението при кантара, пък аз лишавайки се да си дебелея както съм тръгнала.

хахахахахха измрънках си мрънкалото

Общи условия

Активация на акаунт