90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 198
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
hora zdraveite  Simple Smile zaparvi pat pi6a v podoben blog,no imam problem ve4e 5ti den sam na tazi dieta a vsa6tnost sam ka4ila daje 200gr.(dano ne vi razsmiva) newsm78nz kakva e pri4inata,kato 4eta komentarite vi(spazvam q dosta prili4no).???

# 721
  • Мнения: 0
никой неиска да отговори на новата в екип фиданки Grinning .все пак имам нов вапрос мн оби4ам брускетки,тези новите по зарнените,с царевица и маслини в кой ден спадат?

# 722
  • София
  • Мнения: 12 554
никой неиска да отговори на новата в екип фиданки Grinning .все пак имам нов вапрос мн оби4ам брускетки,тези новите по зарнените,с царевица и маслини в кой ден спадат?

Ами няма да ти отговори никой, защото има нова тема. Питай там.

# 723
  • Мнения: 0
 Joy aaa азнесам разбррала.нова сам мн незнам каде да се ориентирам  Embarassed

# 724
  • Мнения: 772
Скъпи мамчета!Пожелавам на онези,които да се захванали с тази диета много воля!Забравих да споделя,че аз не съм Мама,но се бях подложила на тази диета за два месеца и половина и свалих много килограми 10-12кг.Да ви кажа успявам да ги задържа и до днес /диетата я спрях средата на Май/,но разбира се не ям така,както съм яла преди диетата-ям помалко.Един път организма свикне ли с по-малко храна е лесно...и не ти е проблем да се храниш в по-малки количества.Успех на всички желая! Grinning

# 725
  • Мнения: 99
Това е актуалната сега тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538697.0
За ориентиране-на линка "Диети, поддържане на фигурата" се зареждат актуалните теми в подфорум Диети Peace

ЗлаВещица моля те заключи тази стара тема да няма обърквания  bouquet

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
От къде ги изнамирате тия стари теми  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт