90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 202
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Привет и от мен. Най-после МЦ е налице от вчера и тази сутрин средновековния ми кантар мръдна с 1 кг. Знаете ли, като ви чета, все повече се радвам че кантарчето ми е старичко и няма такива +700 гр. -100гр..... Благодаря за подкрепата през времето, в което задържах, защото много ми бяха потънали гемиите, признавам. Специални благодарности на Хари и на Пеги , а и на всички останали момичета. Бих искала да ви дам един добронамерен съвет-не се теглете всеки ден, защото тези +200гр. ... ще ви подлудят. Знам че е изкушаващо да се катерите всяка сутрин върху кантара (а някои от вас го правят и през деня, което пък предвид поетите количества храна и вода е съвсем погрешно), но дайте му малко почивка. Изберете си точно определен ден от седмицата или пък, както е при мен-от цикъла и се теглете само тогава. Например ако сте забелязали че сваляте най-много след белтъчен (както е при мен) теглете се само тогава. А през останалото време си спазвайте режимчето и си мислете за минусчетата които ще видите когато му дойде времето.Иначе тези грамове съвсем ще ви накарат да психясате. Хайде сега голяяяяяяяяяма  Hug за всички от мен. И утре неща да чувам за никакви си +100гр. от никой-само минусчета.

# 46
  • Мнения: 92
хахахахахх, Мицанка - трябваше ми да прочета нещо такова Simple Smile
То това ми е част от мотивацията на мен - тегленето. Аз за жалост мрънкам когато плюсът е почти 1 кг и не съм пред цикъл и съм била режимна. 100-200 грама не ги броя никъде, все пак не се меря на кантар от НАСА... Другата седмица ще ходим на моренце, та ще почина кантара и ще видя как е да не се теглиш всеки ден. Аз лично обещавам да кажа колко кг съм около водния ми и преди това дума няма да обеля, само ще си 'рупкам плодовете Simple Smile))

На мен ми е ясно, че ще отслабнем - няма къде да отидем. Освен това съм сигурна, че ще си задържим килограмите!!!

Тиквички с мляко може ли в белтъчен??? Някъде четох в един сайт за разделно хранене, че тиквичките били скорбялни и затова се двоумя. Как мислите?

# 47
  • Мнения: 766
Да не ви изпусна  Hug
.......... Изберете си точно определен ден от седмицата или пък, както е при мен-от цикъла и се теглете само тогава. .............
под тези думи се подписвам с две ръце  newsm10
Цветче аз мисля, че няма проблем с тиквичките във белтъчния ден  newsm78
иначе днес съм на бобов ден
З- круша
О - ще търся нещо подходящо в ресторантчетата около офиса / а ако знаете как не ми се работи/
В - леща
  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 92
Хора, аз тотално съм се побъркала от жегата  Crazy Тиквичките се водят БЕЗскорбялни - челa,чела, та чак недочела. Ето ви източника ми - просто само мога да се извиня за смута  Grinning

http://razd-hranene.hit.bg/Skorbqla.htm


и приятен диетичен обяд на всички Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 12:39 от Цветче

# 49
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте дружина и да ни е честита новата тема и пожелавам на всички ни да имаме много свалени килца в нея   bouquet
Днес ми е плодов ден, но аз както винаги ще ям салатка на обяд... А утре ми е вторият воден ден  Praynig Praynig Praynig И много се надява в четвътртък да видя под 70кг  Praynig Praynig Praynig
Успешен ден на всички  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 3 066

Привет,днес съм на варива и менюто следното
З-банан и чай от лайка и мента с лимон
О-супа от соя зърна,мънг боб,моркови,гъби, домати и джоджен; салата от авокадо,домат и песто дресинг с малко зехтин
СЗ-праскова
В-Газпачо студена сурова супа; салата от аудуки боб с кълнове от соя
Нещо се поолях за първи път от месец и не направих 1ият воден както се следва и не съм се теглила,но ще видим какво става след неделното теглене!Успех с минусите!

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 12:27 от tanyatais

# 51
  • Мнения: 126
 
 Аз днес съм на въглехидрати.На обяд планирам спагети, на вечеря сладолед или брауниса на Пети.Закуската ще е диня
Би ли споделила рецептата за брауниса на Пети ,че ми стана интересно но не я откривам нещо. Embarassed  chef

# 52
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 480
 
 Аз днес съм на въглехидрати.На обяд планирам спагети, на вечеря сладолед или брауниса на Пети.Закуската ще е диня
Би ли споделила рецептата за брауниса на Пети ,че ми стана интересно но не я откривам нещо. Embarassed  chef

заповядай http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg47428.html#msg47428

# 53
  • Мнения: 126
 
 Аз днес съм на въглехидрати.На обяд планирам спагети, на вечеря сладолед или брауниса на Пети.Закуската ще е диня
Би ли споделила рецептата за брауниса на Пети ,че ми стана интересно но не я откривам нещо. Embarassed  chef

заповядай http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg47428.html#msg47428
newsm03Благодаря!

# 54
  • Мнения: 3 453

 Аз днес съм на въглехидрати.На обяд планирам спагети, на вечеря сладолед или брауниса на Пети.Закуската ще е диня
Би ли споделила рецептата за брауниса на Пети ,че ми стана интересно но не я откривам нещо. Embarassed  chef

заповядай http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg47428.html#msg47428
newsm03Благодаря!

  Добави си и портокалови захаросани корички, орехи и стафиди.Става нещо уникално! Peace

 Относно меренето и аз съм решила да се меря на две четворки тоя път.Днес въпреки че ми е трети ден по навик се качих понеже видях че и малкия се мери сутринта Laughing на кантара и съм  -2кг.

# 55
  • Мнения: 699
Хоп и аз в новата тема. Не съм се качвала на кантара тези дни защото е ясно че ще е в +. Днес плодове, за сега пъпеш , преди малко праскови и една шепа лешници/сурови/.
Вчера голям апетит ме гони- то не би сладолед , не би чудо. Ядох като за световно, все режимно ама в огромни количества. Друг път ще стискам зъби за да не се повтори.

# 56
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета!Браво на всички с минуси! Днес съм плодова но стана малко зеленчуков ден. Хапнах малко доматки. Нищо не ми се хапва в тия жеги.Момичета аз мисля, че тиквички може всеки ден без плодовия. Много прегръдки от мен на всички!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте, мацки Hug

Днес съм на:
З - резен диня;
О - ето тези картофки: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514595.0 ;
В - мисля салата от царевица, домат и настърган морков Peace

За утре и аз съм решила да правя брауниса на Пети Wink

# 58
  • Мнения: 126
Аз си правих вече два пъти когато ми беше въглехидратния ето това-много ми хареса!!! smile3502 smile3521 newsm44
Рецептата е на Labrex (тук от Готварския форум-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg15365684#msg15365684

# 59
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Днес съм на плодчета Laughing
Закусих фреш портокал,сега си хапвам ябълка и чакам динята да се изстуди за по-късно Wink
Вечерята ще е домат и краставица.
Ох,голяма жега,устата ми все е пресъхнала,пия вода и все не ми стига Laughing

Общи условия

Активация на акаунт