Отговори
# 30
  • Мнения: 9
И ние чакаме второто класиране... Дори заради това не отидох на срещата - притеснено ми е, нещо не ми до купон все още. ooooh!
Дано успеем всички, които се надяваме на утрешния ден!

# 31
  • Мнения: 49
 Tiredлека нощ на всички и успех във 2 класиране..
утре пак на линия да споделяме резултати..дано ги публикуват в сайта

# 32
  • София
  • Мнения: 31
Някой има ли представа къде точно ще излязат резултатите?

# 33
  • Мнения: 224
Здравейте, мами.
Връщам се от срещата. Абдикирах първа, защото имах да свърша и още нещо. Другите сигурно още говорят.

Но там се чувствах прекрасно. Всъщност сега си казах, че на живо сте още по-готини, отколкото предполагах само докато четях тук. Благодаря ви.

Lyusi, Джиджи биджи, Already и всички останали, беше ми страшно приятно да поговорим.

А сега може ли да помоля за помощ. Когато се върнах, ме сюрпризираха, че вече нямаме лична лекарка. Неясно по каква причина. Дори не са ни уведомили. И сега не знам откъде ще взимам имунизационни бележки. Как да сменя личния лекар бързо при тази ситуация, и бихте ли препоръчали някого. Ако въпросът ми не е за тази тема, кажете къде да чета. Благодаря ви.

# 34
  • Мнения: 8 808
Някой има ли представа къде точно ще излязат резултатите?

Като на първо класиране Simple Smile Дано се приключи утре, че започнаха редовните изпити на кандидат - студентите и там само да следя. yes

# 35
  • Мнения: 306
Успех на всички, които чакаме и се надяваме на второ класиране! Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А сега може ли да помоля за помощ. Когато се върнах, ме сюрпризираха, че вече нямаме лична лекарка. Неясно по каква причина. Дори не са ни уведомили. И сега не знам откъде ще взимам имунизационни бележки. Как да сменя личния лекар бързо при тази ситуация, и бихте ли препоръчали някого. Ако въпросът ми не е за тази тема, кажете къде да чета. Благодаря ви.
Много кофти. за 1 ден си изпуснала пререгистрацията.
В такъв случай отиваш в софийската каса. Подаваш молба до директора, в свободен текст описваш причините и това е. до една седмица ще получиш писмен отговор и ще си избереш лекар веднага. Този лекар, на база картона ще издаде необходимите документи.

# 37
  • София
  • Мнения: 31
Лека и спокойна нощ на всички чакащи деца и мами!

# 38
  • Мнения: 23
Лека нощ на всички и късмет утре! Hug

# 39
  • Мнения: 398
Здравейте,момичета!     wavey  Мисля,мисля и не мога да се сетя моят син има ли изобщо картон и къде се намира?!!    Shocked Shocked   Лекарката в училище я нямало,а учителите не са и чували за картони.Обадих се на личната,а тя ме пита- "А,какъв картон? "   #Crazy    #Crazy  Рових и из вкъщи за всеки случай-няма тук картон!      33uu     И сега какво?! Thinking

# 40
  • Мнения: 11 607

Купуваш нов и го караш на ЛЛ да напише вътре нещо - здравен статус, ваксини........


Как ли е купонът?

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Одри,
купуваш от книжарницата един картон.
Носиш го на личната.
тя пише отгоре дубликат и попълва имунизациите.
Носиш го на училищната лекарка и приключваш проблема.

Между другото, избягвайте да давате личните амбулаторни карти и имунизационните паспорти на когото и да било.
Те седят във вас и се представят само за вписване на данни. Защото, ако случайно след време детето поиска да живее в чужбина и иска да си изважда там някакъв тип лична карта /в зависимост от държавата може да е постоянно пребиваване или друг статут/, в някои държави искат заверен преведен и легализиран документ от МЗ с извършените имунизации. Тогава само картонът  и имунизационният паспорт може да ви помогнат и ако ги нямата става не добре.

# 42
  • Мнения: 224
А сега може ли да помоля за помощ. Когато се върнах, ме сюрпризираха, че вече нямаме лична лекарка. Неясно по каква причина. Дори не са ни уведомили. И сега не знам откъде ще взимам имунизационни бележки. Как да сменя личния лекар бързо при тази ситуация, и бихте ли препоръчали някого. Ако въпросът ми не е за тази тема, кажете къде да чета. Благодаря ви.
Много кофти. за 1 ден си изпуснала пререгистрацията.
В такъв случай отиваш в софийската каса. Подаваш молба до директора, в свободен текст описваш причините и това е. до една седмица ще получиш писмен отговор и ще си избереш лекар веднага. Този лекар, на база картона ще издаде необходимите документи.

Благодаря, Чипоноска. Само кажи какво е това "софийската каса"

# 43
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А сега може ли да помоля за помощ. Когато се върнах, ме сюрпризираха, че вече нямаме лична лекарка. Неясно по каква причина. Дори не са ни уведомили. И сега не знам откъде ще взимам имунизационни бележки. Как да сменя личния лекар бързо при тази ситуация, и бихте ли препоръчали някого. Ако въпросът ми не е за тази тема, кажете къде да чета. Благодаря ви.
Много кофти. за 1 ден си изпуснала пререгистрацията.
В такъв случай отиваш в софийската каса. Подаваш молба до директора, в свободен текст описваш причините и това е. до една седмица ще получиш писмен отговор и ще си избереш лекар веднага. Този лекар, на база картона ще издаде необходимите документи.

Благодаря, Чипоноска. Само кажи какво е това "софийската каса"

ул. Енос 12-14. Пазарът Иван Вазов

# 44
  • Мнения: 224
Благодаря. А това някакво подразделение на НЗОК ли е?

Общи условия

Активация на акаунт