Отговори
# 15
  • Мнения: 2 136
Аз се чудя как само 2 страници за 2 часа, а то софиянки са на среща Simple Smile Весело изкарване.
И успех на очакващите второ класиране.

# 16
  • зад кестените
  • Мнения: 795
  bouquetБлагодаря за новата тема Hug!късмет утре на децата  и майките чакащи второ класиране  Hug Hug

# 17
  • Мнения: 8 808
Върнах се в старата тема да прочета какво честитите на Ванилия 75 и се присъединявам към поздравленията   bouquet Предполагам, че това е било първото желание на момичето и браво, че е успяла да постигне мечтата си Simple Smile Ще учи на центъра, много е приятен и този момент Wink

# 18
  • Мнения: 34
Еххх дано й стигне бала на малката за френската,много ще се радва...Успееех и на другите деца и техните мами,които чакат 2 класиране!

# 19
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Дъщеря ми е приета в 1АЕГ с френски и чакаме второ класиране, евентуално за паралелката с немски! Чакаме!

# 20
  • Мнения: 49
здравейте! не съм от София-Северна БГ.. младежът ми е приет във 2 АЕГ английски с немски, 5 желание, но не мислим да го записваме там...първите 4 бяха паралелките в 1 АЕГ.
бяхме решили да пишем само 4-те паралелки в 1АЕГ но не бях сигурна как стои въпроса с второ класиране ако не го приемат на 1-во..
трябваше да послушам чипоноска, която ми каза че участва директно във 2 класиране ако не го приемат...както и да е отидохме в гнездото и поисках съвет от една г-жа, тя не знаеше как стои въпроса и ме посъветва да пиша и др. у-ще за да се закачим, послушах я..ей тва закачане ми струваше разкарване до Сф за подаване на заявление за 2 клас...не че не си изкарахме добре, ама много дъжд ни валя цяяял ден..белкем ни върви по вода за 2 класиране Joy Joy

# 21
  • Мнения: 49
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Дъщеря ми е приета в 1АЕГ с френски и чакаме второ класиране, евентуално за паралелката с немски! Чакаме!
дано ни огрее на 2 класиране и двете  Hug

# 22
  • софия
  • Мнения: 70
Честито на Ванилия 75! Такова постижение си е за показване! Да е жива и здрава сладураната и да чуваме само такива неща за нея.
Наздраве на другите. Аз също съм пред разболяване и срещата ми беше противопоказна.

# 23
  • София
  • Мнения: 31
4*4 вие за къде чакате? Ние сме момиче с бал 34.036 Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 49
4*4 вие за къде чакате? Ние сме момиче с бал 34.036 Rolling Eyes
младеж 32,320 - 1 желание с немски, 2 руски, 3 испански, 4френски...0,07 не му стигат до минималния с френски..другите са с 0,5 по-високи..нещо почвам да се съмнявам, че въобще ще се класира newsm78

# 25
  • Мнения: 49
обаче не сме обсебени от идеята на всяка цена да учи в Сф..избрали сме само 1АЕГ...макар че по форумите има противориичиви мнения и за двете у-ща..знам че не е като едно време..но все пак с курсове не мисля че ще научи англ. който да му влезе в приложение по нататък... newsm78

# 26
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
младеж 32,320 - 1 желание с немски, 2 руски, 3 испански, 4френски...0,07 не му стигат до минималния с френски..другите са с 0,5 по-високи..нещо почвам да се съмнявам, че въобще ще се класира newsm78


ще се класира!

# 27
  • Мнения: 49
4*4 вие за къде чакате? Ние сме момиче с бал 34.036 Rolling Eyes
имате добър бал, желая успех на девойчето!

# 28
  • Мнения: 1 731
Стискам палци на чакащите утре второ класиране!Дано децатра ви са там ,където най-много искат. newsm10
Софиянки,чакаме снимки.
Аз все се чудя за какво ги гледате тия миналогодишни балове/ newsm78 Просто такъв процент вероятност има дето трудно може да се предположи .Тия предположения само притесняват ,друго не .Все пак си мисля ,че всичко ще е наред и всяко дете ще е там ,където го дърпа сърцето.  love001
Ванилия 75,честито.Все така успешна да е девойката ти. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 49
чипоноска, от твоите уста в божиите уши..  Praynig трябваше да те послушам и да не пиша тая 2 аег..ама адее
вчера като подадохме заявление г-жата ни пита защо искаме да избягаме от тях?!...и после аз се изцепих че ше се пробваме в 1-ва и тя ми каза че ше съжаляваме...сега взех да се притеснявам да не ни потурчи някъде заявленито #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт