Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 076
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте,
няма индикации за противопоказания на прием на "Дермалифт" и "Редуктил", но тъй като "Редуктил"  притежава централен механизъм на действие Ви препоръчваме да редувате 2-та продукта. Относно стриите е препоръчително по-дълъг период на прием - 5-6 месеца, а това което първоначално  наблюдавате е от изглаждащият и антипигментен ефект на "Дермалифт"!
Прощавайте за грешката - 60% от хиалуроновата киселина се усвоява от кожата!

Тъй като приключва рекламната ни кампания  във форума, ще продължаваме да следим темата и да отговаряме на въпросите Ви. Благодарим са писмата и коментарите тук! За постигнатите резултати и въпроси може да пишете също и на info@dermaliftbg.com както и в блога на "Дермалифт" (влиза се от сайта- www.dermaliftbg.com).
Убедихме се във силата и възможностите на този форум.За нас бе наистина огромно удоволствие да комуникираме с Вас и оставаме на разположение!  bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Благодаря за бързият Ви отговор,надявам се да не е късно все още и да ми отговорите на още един въпрос:Аз съм решила да пия продукта поне 5 месеца,само не знам дали след третият месец трябва да направя почивка или не е необходимо?Надявам се да имате възможност за отговор.Благодаря!

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте,
не се притеснявайте всеки ден ще следим темата тук и ще отговаряме на въпросите Ви.
Няма проблем, може да направите 1 месец почивка след 5-те месеца прием.

Спокоен и красив ден!

# 63
  • Мнения: 62
Не откривам в сайта на Дермалифт опция за поръчка. Има ли все още промоция и как да си поръчам продукта мече се регистрирах

# 64
# 65
  • Мнения: 0
Здравейте,

Интересува ме "стари" стрии дали се повлияват от лечението? Имам такива от тийнейджърските ми години и бих се радвала да се разделя с тях веднъж завинаги. Благодаря предварително.  Grinning

# 66
  • Мнения: 0
Имаме резултати на потребителки със стрии отпреди няколко години, но при тях употребата на "Дермалифт" е била  по продължителна и постоянна - около 6 месеца (като първият месец са приемали по 2 капсули на ден).
Също е желателно приема на "Дермалифт" да е съчетан и с  подходящи  козметични процедури за намяляване  на стриите.Част
от  процедурите имат за  цел да се стимулира производството на колаген и еластин.  Най- бърз резултат  може да има ако лечението се  започне  навреме до около 3  месеца от появяването на стриите. За стари стрии е доста по продължително и постоянно!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте, дами. Бих искала да чуя вашите отзиви за този продукт. Аз пия Д-р Нийм Комплекс, който ми беше изписан от професор по Аюрведична медицина, който беше у нас. Комплексът е съставен от различни билки и има подобни ефекти на дермалифт - подмладяващ ефект (стимулира продукцията на колаген), чисти кожата от акне и хомогенизира тена като изсветлява петната. При мен има много добър ефект относно първите два ефекта - кожата ми се изчисти от разни несъвършенства, чиста е и много свежа, със здрав, хубав цвят (който никога по-рано не съм имала). Нямам ефект все още обаче върху петната, които ми останаха от бременността. Моля, ако някой от вас има наблюдения за антипигментния ефект от дермалифт да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт