Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 081
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 883
Запис да следя, конкретно за проблема със стриите, и разрешим ли е той с тези таблетки?
  bouquet

# 46
  • Мнения: 10
Хайде мацки,чакаме отзиви за резултатите!

# 47
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Според вас подходящ ли е продукта за жени на 55г. Иска ми се да направя хубав подарък на майка ми, но и да има ефект от него. Тази промоция до кога ще е валидна? Аз в момента кърмя и се интересувам ако сега си закупя капсулите дали ще мога да ги използвам чак след няколко месеца - т.е какъв им е срокът на годност, за да се възползвам от промоцията. Благодаря.

# 48
  • Мнения: 1
дермалифт помага ли за атопичен дерматит newsm78

# 49
  • Мнения: 0
Увжаеми дами, ето и отговорите на въпросите:
1 - "Дермалифт" е напълно подходящ за жени на 55 г.
2-  промоцията ще е валидна до 30 септември 2010 (регистрирайте се в "Клуб Дермалифт" на www.dermaliftbg.com или на www.clubdermalift.com)
3- "Дермалифт" не се препоръчва на бременни и кърмещи жени
4 -срокът на годност на тази партида  е до юни 2011 г.
 

относно атопичният дерматит:
1- "Дермалифт" не повлиява атопичният дерматит
2 - за атопичен дерматит имаме 2 специални продукта, вижте в  www.naturpharmabg.com  - Гландол  и Glandol creme

Благодарим за въпросите!

# 50
  • варна
  • Мнения: 7
интересува ме дали влияе някак на килограмите

# 51
  • Мнения: 0
Приема на "Дермалифт" не оказва влияние върху теглото!

# 52
  • Мнения: 0
А колко % колаген съдържа този продукт дермалифт? И как колагена всъщност може да влияе от вътре на вън?!?

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, ето и отговорите на Вашите въпроси:
1. Колаген ходролизат -50  мг. (изключително лесно усвоима форма на колагена от организма)
2. Редовният прием на всяка една капсула „Дермалифт”, гарантира достигането и проникването на активните вещества до дермата и епидермиса, ключови за състоянието на Вашата кожа. „Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа. Чрез кремовете или други процедури се влияе единствено върху повърхностният слой на кожата – епидермиса, но важна за състоянието на кожата е дермата. . Чрез вътрешният прием на съставките в  „Дермалифт” те достигат до дермата, тя се състои от фибробласти, чиято функция е да синтезират колаген и еластин (влакна, които осигуряват здравината и еластичността на кожата). При приема на „Дермалифт” Вие подхранвате Вашата кожа с колаген (50 мг. в една капсула) и също така стимулирате производството му. Хиалуроновата киселина също активизира фибробластите към производството на колаген и еластин. От 25 годишна възраст производството на колаген намаля, като до 45 годишна възраст колагенните нива може да са паднали с 30%.За това е необходимо да се намери начин за подхранването на организма и кожата с колаген.

# 54
  • Мнения: 520
Хайде мацки,чакаме отзиви за резултатите!


И на мен би ми било интересно да чуя отзиви за продукта!

# 55
  • Мнения: 63
а някой може ли да ме насочи за някоя ефикасно средство протиж петна от пъпки тъмни кафеникави и тъй като кожата ми е много чуствително не мога и да си мечтая за пилинг, или нещо подобно.Преди години още в побертета отидах на козметик заради три пъпки и до момента не мога се отърва от този ад , а колкото повече ходих по дерматолози и т.н. толкова повече се засилваше действието им сега са затихнали тук там да излезе някоя, но ако не я пипна няма последици. Но ми останаха много петна на места кожата на лицето ми е с дупчици. Нямам мазна кожа, напротив суха ми е.  И имам още еди жупрос някой ползвал ли е за лице тази пилинг ръкавичката от 100% естествена коприна "Silk Virgin", има ли някакъв ефект и действие моля пишете ми ! Cry

# 56
  • Мнения: 451
Дермалифт пих един месец,естественно е,че чак видим/магически резултат за един месец не може да се очаква,но при мен нямаше никаква промяна,най-малкото да се избистри тена на лицето,кожата да стане по-свежа. За бръчки и петна да очаквам резултат,би било прекалено оптимистично.Това е най-безмисленната инвистиция,която съм правила за себе си!

# 57
  • Мнения: 0
Минималният период на прием на "Дермалифт" е поне 3 месеца! В зависимост от нуждата и количествата на хиалуронова киселина и колаген в кожата Ви, резултатите времево са различни. В по-предишни коментари сме написали, че първият месец е желателно да се приемат по 2 капсули на ден. Бързите резултати зависят от структурата и състоянието на кожата Ви. Най –общо казано при прием на хиалуронова киселина през устата -70% се усвоява от кожата, 20% от очите, 10% в меките тъкани и 10% в костите. На кожата е необходимо време да се „захрани” със съставките, които да стимулират фибробластите към производството на колаген и еластин (влакна които осигуряват здравината и еластичността на кожата). Също е и необходимо време, кожата Ви да се подхрани с Витамин Е и Ретинол, които се борят със свободните радикали (една от основната причина за стареенето на кожата).

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 22:24 от dermalift

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте!Започнах да пия Дермалифт от една седмица,по принцип съм с проблемна кожа и стрии от раждането.Пия по 2 на ден.За сега сякаш виждам промяна в кожата си,става по гладка и се избистря тена ми.Моята основна цел са стриите,които са на корема ми и са много грозни..... SadИскам да попитам,мога ли да комбинирам употребата му с Редуктил?

# 59
  • Мнения: 3
Приемам дермалифт 2х1 вече месец. Надявам се на добър резултат след няколко месеца. Процентите за усвояване ми се струва, че станаха 110. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт