Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 078
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
sweetty  аз ще тиу отговоря а въпорситев, като човек, който е минал курса с дермалифт
какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици. - да, бръчиците се изгладиха около очите и около устата
Как повлия на кожата като цяло кожата изглежда влажна, опъната и нахранена
Първия месец по две капсули ли пиеше на ден? да

Много благодаря за отговора.Поръчвам го и започвам да го пия,че тези бръчици направо ме влудяват.Вече,даже не се усмихвам заради тях.Дано наистина да помогне.

# 31
  • Мнения: 1 324
А запазват ли се резултатите след като се преустанови приема?
Аз пробвах хиалуроновата киселина Хиавита и имаше видим ефект върху лицето ми само след 3 седмици. Но като спрях приема не след дълго нямаше и помен от него.

# 32
  • Мнения: 10
И аз исках да попитам същото,дали след като се спре ефекта няма да е обратен,т.е.,ако организма е свикнал да приема нещо по изкуствен начин,дали след като се спре кожата няма да се сдуха още повече?И още един въпрос влияе ли на окосмяването?Някой беше писал,че косата расте по-бързо,а дали няма това да стане и с други косъмчета на някой нежелани места?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Х.к има в нашия организъм, тя ако не ме лъже паметта е точно смазочната течност на хрущялите. с напредването на възрастта тази течност изчезва. Аз много съм чела и съм се интересувала по темата. Леко ще се отклоня, но майка ми е луда на тема хубава кожа и знам поне 300 рецепти за кремове, сапуни и маски за лице, чете нон стоп, гледа постоянно руски прдавания ( за рускините хубавата кожа е закон) , та относно питането ви дали резултатът е вечен форевър янг  Laughing два пъти в годината курс е достатъчен за задържане на резултата и  намаляване процеса на стареене. Животът върви в една посока, смешно и несериозно е да си мислим, че ако на 28г започна да пия ХК то на 60 ще изглеждам като на 28 Simple Smile Просто кожата ми ще изглежда добре, жива, нахранена, еластична. Целта е да забавим порцеса на стареене, изсъхване  на кожата .
Вижте, цената е перфектна, а и сега са пуснали промоция цената на една опаковка получаваш две, което е супер изгодно.

# 34
  • Мнения: 10
Как да се възползваме от тази промоция? Регистрирах се в клуб Дермалифт,ноабсолютно нищо не ми излиза.

# 35
# 36
  • Мнения: 139
Аз да попитам, моята дерматоложка ми преръча "Дермалифт" да пия, за стриите след раждане. И тъй като имам корекция на бюста и за белезите на гърдите. Искам да попитам дали става точно за такъв тип корекции? А и видях, че мога да се регистрирам онлайн в дермалифт клуб. Това само за жени, които пият капсулите или за който иска? Мерси предварително!

# 37
  • Мнения: 1 324
Х.к има в нашия организъм, тя ако не ме лъже паметта е точно смазочната течност на хрущялите. с напредването на възрастта тази течност изчезва. Аз много съм чела и съм се интересувала по темата. Леко ще се отклоня, но майка ми е луда на тема хубава кожа и знам поне 300 рецепти за кремове, сапуни и маски за лице, чете нон стоп, гледа постоянно руски прдавания ( за рускините хубавата кожа е закон) , та относно питането ви дали резултатът е вечен форевър янг  Laughing два пъти в годината курс е достатъчен за задържане на резултата и  намаляване процеса на стареене. Животът върви в една посока, смешно и несериозно е да си мислим, че ако на 28г започна да пия ХК то на 60 ще изглеждам като на 28 Simple Smile Просто кожата ми ще изглежда добре, жива, нахранена, еластична. Целта е да забавим порцеса на стареене, изсъхване  на кожата .
Вижте, цената е перфектна, а и сега са пуснали промоция цената на една опаковка получаваш две, което е супер изгодно.

Несериозно е да си помислиш, че бихме могли да мислим това, което пишеш, че е несериозно да си мислим  Laughing
Въпросът е намалява ли се изобщо процесът на стареене. С хиалуроновата киселина, за която писах реално състоянието на кожата не се подобрява. Ефектът е чисто маскировъчен. Има едно задържане на вода в тъканите, от там подуване и опъване на кожата, което изчезва заедно с хапченцата. Ставите са друго нещо. При тях крайната цел е повече течност, за да се улесни механичното им действие като се намали триенето им. Докато при кожата трябва да се предизвика реакция, синтези на разните му колагени, еластини и тем подобни. Едното хидратиране не стига, макар и то да не е малко. Та ако тия месеци, през които вземах хк кожата ми си е произвеждала колаген и еластин, то би трябвало поне известно време да си задържи вида, а не да се върне в изходно положение за отрицателно време.

Моля, не приемайте коментара ми за заяждане. Целта ми е да обменяме личен изстрадан опит, за да достигнем до истината. Останалото е  blahblah

# 38
  • Мнения: 1 020
А ОК ли е за кърмещи?

# 39
  • Мнения: 10
Още един въпрос,на който моля някой пил хапчетата да отговори!Четох за едни други хапчета с ХК,няма да споменавам името,че след приемането им устните увеличавали леко своя обем,дали и Дермалифт има това действие?Много моля за искрени отговори.

# 40
  • Мнения: 56
Здравейте, пия Дермалифт от 1 месец.От тук научих за промоцията, тоест за 34 лв. получих 2 опаковки.Започнах да го пия главно заради кожата,която обаче е доста проблемна и чувствителна.След един месец употреба мога да кажа, че кожата ми е по свежа някак си се изчисти, иначе за стриите не мога да кажа все още, предполагам че трябва по продължителна употреба.За бръчки съшо не мога да кажа дали има ефект,защото все още нямам такива. Simple Smile. За тези които поръчват от Интернет, аз им писах и ни вест ни кост, и днес гледам на вратата бележка че пратката е пристигнала, добре че не отидох да си купя от аптеката.

# 41
  • Мнения: 139
Благодаря на Дермалифт. Днес получих 2 опаковки със Сити Експрес. Ще кажа дали има резултати за моите белези от операция, за бръчки и аз не мога да кажа, защото още нямам. Но за другото ще ви информирам Peace

# 42
  • Мнения: 63
И аз се регистрирах.След 48ч получих поръчката и допълнителните опаковки.Ще пиша какъв е ефекта.

# 43
  • Мнения: 0
не се притеснявайте, грижата за красотата и турските сериали сега са актуални  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Напълно сме съгласни с Вас! Грижата за красотата е актуална винаги!
Надяваме се нашият продукт да привлече вниманието Ви.

Изворът на истинската красота се намира в отношението на човека към самия себе си. Titus Lenk

Общи условия

Активация на акаунт