Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 075
  • 67
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
****************************************** рекламна публикация ******************************************


Уважаеми дами, имаме удоволствието да Ви представим „Дермалифт” !


Продукт, който съдържа необходимия  брой  основни съставки за подхранването на Вашата кожа (хиалуронова киселина, колаген, ретинол, витамин Е, алое вера), така че тя да се чувства свежа, хидратирана и защитена от влиянието на вредните фактори (замърсен въздух, UV – лъчи, алкохол, цигари, стрес, недоспиване и др.). ”Дермалифт”съдейства за редуциране на бръчките и стриите!

Приложение:

»   за редуциране бръчките на лицето;

»   за хидратирана, еластична и здрава кожа;

»  за редуциране на стрии;

»   за защита на кожата от агресивните фактори на външната среда (прах, замърсяване, вятър, алкохол, тютюнопушене и др.);

»   за забавяне на процеса на фотостареене на кожата (излагане на прекомерна слънчева светлина);

»   за намаляване на вредното въздействие върху кожата от интензивния начин на живот (стрес, недоспиване, дълги пътувания и др.);

»   за ограничаване резултатите от стареенето на кожата (с напредване на възрастта - намалените нива на естрогените при жените водят до редуциране количествата на хиалуронова киселина и колаген, с последствие суха, дехидратирана, с намалена еластичност кожа);

»   за жени, полагащи постоянна грижа за кожата си;

»   за запазване и удължаване ефекта на извършени козметични процедури.
 

Начин на приложение: по 1 или 2 капсули на ден след хранене. Препоръчително е първия месец да се приемат по 2 капсули на ден (1 сутрин и 1 вечер).

Период на прием: препоръчителният минимален период на прием е 3 месеца. Ежедневното приемане на ”Дермалифт” Ви гарантира здрава, свежа и хидратирана кожа.

Странични ефекти: Не са известни. Не оказва влияние върху теглото.

Противопоказания: При свръхчувствителност към някои от съставките. Да не се използва от бременни и кърмещи жени.



„Дермалифт” е натурален продукт с висококачествени активни съставки.
Красотата отвътре  - навън

Редовният прием на всяка една капсула „Дермалифт” гарантира достигането и проникването на активните вещества до дермата и епидермиса, ключови за състоянието на Вашата кожа. „Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа. „Дермалифт” дава възможност по най-естествения начин – чрез храненето - да се хидратира както кожата на лицето, така и на цялото тяло.

Уважаеми дами, възможно е „Дермалифт” да не е наличен в някои аптеки, затова може да помолите фармацевта да го поръча от складовете за лекарства и козметика (Либра, Хигия, Стинг, Софарма). Също така за Ваше улеснение е създадена възможност за поръчка онлайн. ( Поръчката се осъществява чрез партньорите от silabg.com от сайта www.dermaliftbg.com –поръчай онлайн).

Напомняме Ви, че с регистрацията в „Клуб Дермалифт” Вие ще ползвате специални ценови промоции на „Дермалифт”.
Дермалифт” може да се използва от всички жени, които полагат редовни грижи за кожата си, желаят да изпитват наслада от живота, да бъдат самоуверени и пълни с енергия.

Една капсула „Дермалифт” = свежа, хидратирана и здрава кожа = красива, уверена и щастлива жена!

При възникнали въпроси, може да ги зададете на телефон 02/ 963 33 59 или да пишете на info@dermaliftbg.com



производител: PG Naturpharma GmbH - Germany вносител: Натурфарма - България ЕООД

 

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 17:01 от zaheto

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте,
казвам се Димитър Димитров и съм маркетинг мениджър на „Натурфарма България” ЕООД, фирмата вносител на „Дермалифт”.
Първо искам да благодаря за стотиците мейлове и запитвания за нашият продукт. В интерес на истината не очаквахме толкова голям интерес за толкова кратко време, за което още веднъж Ви благодаря.  
Искам да Ви отговоря тук на някои от най – често задаваните въпроси.
1.   „Дермалифт”  се приема по 1 капсула на ден след хранене. Желателно е първият месец да се приемат по 2 капсули (1 сутрин и 1 вечер, пак след хранене) и след това само по 1 на ден.
2.   Препоръчителният минимален период на прием е 3 месеца.Като после може да направите 1 месец почивка. Разбира се може да приемате „Дермалифт” постоянно без прекъсване.
3.   Искам да приемете моите извинения, че „Дермалифт” не е наличен в част от аптеките. Причината е , че сега стартирахме рекламната кампания във Forum Bg-mamma и досега не е имало такова търсене на продукта. Складовете за лекарства и козметика (Стинг, Либра,Софарма,Хигия – от където пазаруват аптеките) са заредени с „Дермалифт” . За това помолете фармацевта да го зареди от тях и да Ви го достави („Дермалифт” на Натурфарма). Имаме и  вариант  за онлайн поръчка от сайта ни, чрез нашите партньори от sila.bg. Още веднъж приемете нашите извинения, в момента разработваме кампания с която да се реваншираме за неудобството от трудното намиране на нашият продукт.

Нека да ви напомня, че на сайта  www.dermaliftbg.com имате възможност да се регистрирате в „Клуб Дермалифт”, което ще Ви даде правото на редица префенциални условия и изненади!

Оставам на Ваше разположение ! При възникнали въпроси моля, да ми пишете на info@dermaliftbg.com или на d.dimitrov@naturpharmabg.com.

Пожелавам Ви спокойна събота и неделя!

Димитър Димитров
маркетинг мениджър
„Натурфарма България” ЕООД

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 16:37 от dermalift

# 2
  • Мнения: 77
аз имам едно въпросче: как дермалифт редуцира стриите и горе-долу след колко време се вижда резултат?

# 3
  • Мнения: 9
И аз имам въпрос - в каква форма са хиалуроновата киселина и колагенът в дермалифт? Имам предвид, че съм чела, че имат много голяма молекула, която трябва да бъде раздробена, за да може да премине през капилярите и да си свърши работата (или нещо подобно беше, не съм много сигурна какво съм разбрала и как го обяснявам... Blush).

# 4
  • Мнения: 1
Няма отново да питам как вкарването на готова колагенова молекула ще помогне,защото е известно, че май не отива да се лепи просто на кожата.  Аз ще попитам - този колаген животински дериват ли е?

# 5
  • Мнения: 1
Тука само въпроси така че и аз да се включа  Laughing
каква е цената и къде можем да го намерим
става ли за под 18?

# 6
  • Мнения: 1 479
Да,само,че не видяхме:В лабораторията на коя дьржава е произведен този продукт?И каква е цената на 1бр. капсула,че да си направм сметката:Потребители и Фармацевти.

# 7
  • Мнения: 0
Прочетох за продукта и се заинтересувах наистина. Само ,че като видях цената ентусиазмът ми леко се изпари-близо 40 лв. за опаковка от 30 капсули. Ето за това се рекламира така усилено.

# 8
  • Мнения: 26
тя рекламката е хубава,ама как да бъда сигурна,че като дам толкова пари дълбоките стрии ще се заличат Rolling Eyes  има ли някаква гаранция Thinking

# 9
  • Мнения: 0
искам да попитам до колко време някъде се вижда резултат при заличаването на стриите? И ако може да  бъдат представени някакви снимки преди приемането на продукта и след това (да може да имам някаква представа за ефекта от тези капсули). Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 132
Това същата фирма, която произвежда Вижънгард ли е?

# 11
  • Мнения: 0
Според мен това за заличаването на стриите с някакви капсули е невъзможно. Не съм чула още някой да е пил някакви хапчета и да му изчезнат стриите.До сега не е открит някакъв метод, даже и с пластична операция не става май. Напоследък казват,че с мезотерапия изчезват, но и това не е съвсем сигурно. Мисля, че всичко е само реклама.

# 12
  • Мнения: 1 070
Той господин Димитров се е регнал да си напише рекламата,но явно не смята за нужно да отговори на нашите въпроси.Но сигурното е едно-няма до сега такъв вариант стриите да изчезват от хапчета,ама нека той да се обоснове и да го докаже.
Че "в интерес на истината" както казва той (супер изтъркан лаф с цел привидна интелигентност) да не лъжат народа и само да им вземат парите.Излиза,че първият месец ще ни излиза по 80 лв,а всеки месец по 40 лв и така минимум 3 месеца.Ако това заличава стрии ще струва много повече!А и парите му са много за да си правим просто експерименти.

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте дами! 

Тъй като Г-н Димитров не отговаря тук, си позволих, да му напиша писмо с въпросите, които сте поставили.
Надявам се да отговори тук или на писмото ми!

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте уважаеми дами,
започвам да отговарям на Вашите въпроси зададени към мен:
1.
Не съм се регистрирал само за да правя реклама на „Дермалифт”. Забавянето в отговорите дойде от моето отсъствие , за което вината е изцяло моя и моля да приемете моите извинения! Написах коментар, за да започнем диалог с Вас, нашите потенциалните потребители на „Дермалифт”, за да можем да чуем и да отговорим на Вашите притеснения и въпроси. Не сме се скрили само зад рекламата и да не оставим никаква възможност за комуникация с нас, желаем една открита дискусия в която наистина да научите за качествата на нашият продукт!
2 .
Относно действието на  „Дермалифт” :
Стриите са неприятно следствие от увреждане на нишките на съединителната тъкан поради атрофия или загуба на колаген, което намалява еластичността на кожата. С цел предотвратяване и намаляване на стрии, трябва да се има за цел да се насърчи производството на нов колаген в допълнение към запазване на нивата на здравия колаген в кожата.  Разрушаването и  загубата на колаген води също така и до появата на бръчки. Чрез вътрешният прием на съставките в  „Дермалифт” те достигат до дермата, тя се състои от фибробласти, чиято функция е да синтезират колаген и еластин (влакна, които осигуряват здравината и еластичността на кожата). При приема на „Дермалифт” Вие подхранвате Вашата кожа с колаген (50 мг. в една капсула) и също така стимулирате производството му.
Съставките в „Дермалифт”,  които стимулират производството на колаген са:
-  Хиалуронова киселина – след прием и проникване в кожата, тя активизира фибробластите към производство на колаген и еластин.   
-  Ретинол – „помага” на кожните клетки да регенерират, способства за възстановяване на епидермиса и стимулира образуването на колаген.
Освен от разтягане на кожата при бременност или от промени в телесното тегло, има и други фактори допринасят за разрушаването на колагена. Това са свободните радикали и излагането на слънчева светлина (особенно UVA и UVB лъчите предизвикват много щети на колагена в кожата ). От съставките в „Дермалифт”, Витамин Е защитава кожата от вредното влияние на светлината върху организма, като неутрализира възникващите под действието на ултравиолетовите лъчи огромен брой свободни радикали.  Функция за защита от свободните радикали има и ретинола. Появата на стрии може да се предизвика също така и от прекомерното наличие на кортикостероиди в кожата.
От 25 годишна възраст производството на колаген намаля, като до 45 годишна възраст колагенните нива може да са паднали с 30%. В хода на стареенето колагеновите влакна изтъняват и стават по рехави. Техните производители – фибробластите намаляват своята продукция и водят до отпускане на кожата и появявата на бръчки.
Хиалуроновата киселина в „Дермалифт”задържа влагата в кожата, а колагена я уплътнява. Тези два фактора спомагат кожата Ви да е хидратирана, здрава и стегната.
„Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа.

 За качествата на ”Дермалифт” ще Ви напиша резултатите които получихме след като 7 месеца преди да започнем тази рекламна кампания,  продукта беше даден на дерматолози, пластични хирурзи, козметични салони и клиенти да го ползват . А те бяха следните :
-   след  2 седмичен прием се наблюдава хидратация и свежест на кожата ;
-   към края на вторият месец и началото на третият се наблюдава изглаждане на дехидратационните линии в областта на околоочният контур и мимическите бръчки;
-   при момичета със стрии по бедрата, повлияването става след 3 месечен прием;
-   имаме и резултати на жени , които констатират повлияване на над 17 годишни стрии след 5 месечен прием;
-   „Дермалифт” удължава ефекта на филъри, лифтинг и ботокс;
-    след 2 месечен прием „Дермалифт”подобрява и изглажда стари цикатриси (белези), като намалява обема им.

3.
Относно въпросите за хиалуроновата киселина и колаген.
Големината на молекулата на колагена е под 2000 далтона, а на хиалуроновата киселина 5000 далтона, напълно усвоими от човешкият организъм.
Колагена  е от морска стрида.
4.
Относно годините за прием.
„Дермалифт” е бил изписан от дерматолози и приет от момичета на 16 години със стрии в областта на    бедрата. След 3 месечен прием те са били повлияни. Но препоръчителните показания са за над 18 години.”Дермалифт” не се препоръчва да се използва от бременни и кърмещи жени.
5.
Относно цената.
За разлика от конкуренцията, цената на „Дермалифт” е най- добрата на пазара. Не го пиша шаблонно, а наистина е така и може да сравните.  Крайната цена се формира по следнията начин: ние продаваме продукта на складовете за лекарства и козметика , а те към аптеките (складовете и аптеките си слагат съответната надценка). За съжаление цената в аптеките варира от 35  до 43 лева (зависи от % сложена надценка), тази крайна цена ние не можем да контролираме и поради тази причина създадохме „Клуб Дермалифт” (при регистрация цената там е преференциална за членовете му, регистрацията става през www.dermaliftbg.com).  Онлайн закупуването бе създадено с цел улесняване намирането  на „Дермалифт”, тъй като повечето аптеки не бяха заредени ( рекламната кампания тепърва стартира, а аптеките зареждат продукти за които има  вече създадено търсене). Пак ще се повторя, но искам да Ви информирам, че складовете за лекарства и козметика са заредени с „Дермалифт”, за това може да поръчате на фармацевта да го поръча и зареди от тях (още веднъж се извиняваме за създаденото неудобство). Цената на една капсула, зависи от продажната цена в аптеката.
6.
Относно компанията
За доверието в нашата компания,  единственото доказателство са нашите клиенти. „Натурфарма България” ЕООД съществува от 13 години на българският пазар. Представители сме на реномирани немски и италиански фармацевтични компании (PG-Naturpharma GmbH , Sigma tau pharmaceuticals.inc, , Cenropa pharma, Euritalia s.r.l, Farma Derma s.r.l). За миналата година сме една от малкото фармацевтични компании с ръст в бранша. Винаги сме се водили от това да внасяме качествени продукти, които да помагат на нашите потребители. В повечето от категориите на продуктите сме на едни от водещите позиции. И разбирате, че ако лъжехме клиентите си, просто нямаше да оцелеем на пазара. Разполагане с представителства в Сърбия и Румъния.
„Дермалифт” се произвежда в Германия от PG- Naturpharma.
Имаше и въпрос дали сме същата фирма, която внася „Вижънгард”, да ние го  дистрибутираме на българският пазар.


Благодаря за въпросите!
Оставам на разположение и очаквам Вашите коментари от постигнатите резултати, за което предварително благодаря!

Искам само да Ви напомня,че може да участвате в нашият конкурс за рекламно лице на „Дермалифт- МОЯТА КРАСОТА”(www.dermaliftbg.com секция „Конкурс”).

Димитър Димитров
маркетинг мениджър
Натурфарма България ЕООД

# 15
  • Мнения: 4
Стриите се повлияват,но как точно. Нали не изчезват, защото това е невъзможно! Не се заблуждавайте, няма как да стане.

# 16
  • Мнения: 1
И аз се интересувам как вляе в-у стриите  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 685
 PeaceПривет момичета и г-н Димитър Димитров     bouquet

Искам да ви питам почна ли някой вече да пие капсулките/защото аз да от вчера/ ,за да можем да споделяме мнения за резултата и се питам дали да го правим тук закованата тема или да си отворим нова такава-за пиещите и фенове на Дермалифт и продуктите на Натурфарма изобщо?

Аз  започнах Дермалифт без колебание,защото имам опит с доста от другите им продукти-със сигурност с доказан ефект-сега в момента даже пия и Лутеин-а им,който е с достатъчно голямо съдържание на Бетакаротен и освен добро влияние върху очите ми помага за придобиване и поддържане на хубав издрав тен.А с една колежка си разделяме опаковка от Л-карнитин-а им -задължителен за мен преди всяка фитнес тренировка.Мога и още доста личен опит да споделя за доста други техни продукти,които са минали"през мен" и  пътя по който съм им се доверила през годините.

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 13:34 от teo_71

# 18
  • Мнения: 77
PeaceПривет момичета и г-н Димитър Димитров    bouquet

Искам да ви питам почна ли някой вече да пие капсулките/защото аз да от вчера/ ,за да можем да споделяме мнения за резултата и се питам дали да го правим тук закованата тема или да си отворим нова такава-за пиещите и фенове на Дермалифт и продуктите на Натурфарма изобщо?

Аз  започнах Дермалифт без колебание,защото имам опит с доста от другите им продукти-със сигурност с доказан ефект-сега в момента даже пия и Лутеин-а им,който е с достатъчно голямо съдържание на Бетакаротен и освен добро влияние върху очите ми помага за придобиване и поддържане на хубав издрав тен.А с една колежка си разделяме опаковка от Л-карнитин-а им -задължителен за мен преди всяка фитнес тренировка.Мога и още доста личен опит да споделя за доста други техни продукти,които са минали"през мен" и  пътя по който съм им се доверила през годините.

аз съм заинтересувана да споделиш за всичките им продукти които си ползвала и които си заслужават.и аз съм се замислила да си взема капсулките  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 685
 PeaceАми на първо четене-освен Дермалифт,Л-карнитин и лутеин,който пия за n-то лято вече-в момента майка ми и баба ми са 'заредени'с гинко билоба-та,която е 100мг-ва, гинкогард,който е комбиниран и добре балансиран препарат и естествено Ко-ензим-също в оптимални милиграми.

# 20
  • Мнения: 37
 newsm78 Здравейте, аз също бих пробвала заради стриите, но много ме съмнява.. на практика токакво пр тези капсули- ще запълнят вече разкъсаните структури ли  newsm78 И вредни ли са за черния дроб, тъй като на скоро прекарах вирусен хепатит

# 21
  • Мнения: 4
Днес гледах по Нова тел как действа мезотерапията. Някакъв доктор демонстрира инжектиране с въглероден двуокис подкожно. Имало голям ефект върху стриите,целулита и бръчките. А дали тези капсули действат така?

# 22
  • Мнения: 0
Уважаема eti_88 поради  прекараният вирусен хепатит, Ви съветваме да не използвате "Дермалифт". Сега доста време трябва  да не натоварвате Вашият черен дроб. Нашият съвет е да използвате крем против стрии, но нищо перорално, също и да избягвате прекомерното излагане на слънце! Желаем Ви бързо възстановяване.

# 23
  • Мнения: 2
И аз гледах лудия доктор при Гала, който прави лица, крака и кореми на поразия. А понеже бащата е пластичен хирург, питах го дали е толкова успешна тази мезотерапия и за колко време ... Отговорът беше: "...за един ден има ефект". На мен това ми стига, явно още няма такова чудо, което да отстранява, възстановява или заличава стрии. Другото е луд бизнес  Whistling

# 24
  • Мнения: 3
Ще направя проверка на Натурфарма, май така се казваше фирмата вносител. Стриите са си сериозен проблем и си трябва сериозен подход

# 25
  • Мнения: 5
има ли значение от колко време са стриите за ефекта от третирането?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, на мен  дермалифт ми го препоръча една дерматоложка, защото кожата ми напследък имаше дехидратиран вид, въпреки добрата козметика, която използвам, пия го от 2 месеца, нямам стрии и не мога да кажа за стриите, но при мен има ефект по отношение на косата - расте по-бързо и по-здрава и на кожата - по-мека е и има повече блясък. Доволна съм засега, като приключа 3 месечния курс ще пиша пак. Joy

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Относно продукта Дермалифт мога да ви кажа,че аз лично го приемах в рамките на 6 месеца като започвайки не вярвах,че ще се постигнат подобни резултати,на които се насладих в последствие.На 38 години съм и след двете бременности ,тъйкато кожата ми не е елестична получих стрии по корема,заради които дълги години носих дълбоки бански и ги криех като дефект.Вземайки Дермалифт визирах основно вниманието си върху това ,какъв ще е резултата в областа около очите,където се появяват и първите бръчки,но съпруга ми бе този,който първи забеляза промяната на кожата ми на корема.Първите добри и видими резултати при мен лично се получиха в края на втория месец от приема на продукта.Скъпи дами за красотата се иска търпение и грижа и затова искрено ви препоръчвам приема на този невероятен за мен продукт Дермалифт!Ползвала съм много и то на добри и маркови фирми различни кремове,но такъв резултат така и не бях получила.Сега имам приятелки ,които не са виждали корема ми с неговия проблем,но веднага забелязаха промяната на лицето ми и ме питат какви процедури съм правила ,а единственото което е нужно да се направи е да си вземеш сутрин след кафето една капсула Дермалифт и ви гарантирам не след дълго време добри резултати и добро самочувствие!Успех и търпение!

# 28
  • Мнения: 10
Здравейте на всички!Относно продукта Дермалифт мога да ви кажа,че аз лично го приемах в рамките на 6 месеца като започвайки не вярвах,че ще се постигнат подобни резултати,на които се насладих в последствие.На 38 години съм и след двете бременности ,тъйкато кожата ми не е елестична получих стрии по корема,заради които дълги години носих дълбоки бански и ги криех като дефект.Вземайки Дермалифт визирах основно вниманието си върху това ,какъв ще е резултата в областа около очите,където се появяват и първите бръчки,но съпруга ми бе този,който първи забеляза промяната на кожата ми на корема.Първите добри и видими резултати при мен лично се получиха в края на втория месец от приема на продукта.Скъпи дами за красотата се иска търпение и грижа и затова искрено ви препоръчвам приема на този невероятен за мен продукт Дермалифт!Ползвала съм много и то на добри и маркови фирми различни кремове,но такъв резултат така и не бях получила.Сега имам приятелки ,които не са виждали корема ми с неговия проблем,но веднага забелязаха промяната на лицето ми и ме питат какви процедури съм правила ,а единственото което е нужно да се направи е да си вземеш сутрин след кафето една капсула Дермалифт и ви гарантирам не след дълго време добри резултати и добро самочувствие!Успех и търпение!
Би ли обяснила по-подробно какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици.Как повлия на кожата като цяло.Много ще съм благодарна,ако  ми отговориш.Първия месец по две капсули ли пиеше на ден?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
sweetty  аз ще тиу отговоря а въпорситев, като човек, който е минал курса с дермалифт
какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици. - да, бръчиците се изгладиха около очите и около устата
Как повлия на кожата като цяло кожата изглежда влажна, опъната и нахранена
Първия месец по две капсули ли пиеше на ден? да

# 30
  • Мнения: 10
sweetty  аз ще тиу отговоря а въпорситев, като човек, който е минал курса с дермалифт
какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици. - да, бръчиците се изгладиха около очите и около устата
Как повлия на кожата като цяло кожата изглежда влажна, опъната и нахранена
Първия месец по две капсули ли пиеше на ден? да

Много благодаря за отговора.Поръчвам го и започвам да го пия,че тези бръчици направо ме влудяват.Вече,даже не се усмихвам заради тях.Дано наистина да помогне.

# 31
  • Мнения: 1 324
А запазват ли се резултатите след като се преустанови приема?
Аз пробвах хиалуроновата киселина Хиавита и имаше видим ефект върху лицето ми само след 3 седмици. Но като спрях приема не след дълго нямаше и помен от него.

# 32
  • Мнения: 10
И аз исках да попитам същото,дали след като се спре ефекта няма да е обратен,т.е.,ако организма е свикнал да приема нещо по изкуствен начин,дали след като се спре кожата няма да се сдуха още повече?И още един въпрос влияе ли на окосмяването?Някой беше писал,че косата расте по-бързо,а дали няма това да стане и с други косъмчета на някой нежелани места?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Х.к има в нашия организъм, тя ако не ме лъже паметта е точно смазочната течност на хрущялите. с напредването на възрастта тази течност изчезва. Аз много съм чела и съм се интересувала по темата. Леко ще се отклоня, но майка ми е луда на тема хубава кожа и знам поне 300 рецепти за кремове, сапуни и маски за лице, чете нон стоп, гледа постоянно руски прдавания ( за рускините хубавата кожа е закон) , та относно питането ви дали резултатът е вечен форевър янг  Laughing два пъти в годината курс е достатъчен за задържане на резултата и  намаляване процеса на стареене. Животът върви в една посока, смешно и несериозно е да си мислим, че ако на 28г започна да пия ХК то на 60 ще изглеждам като на 28 Simple Smile Просто кожата ми ще изглежда добре, жива, нахранена, еластична. Целта е да забавим порцеса на стареене, изсъхване  на кожата .
Вижте, цената е перфектна, а и сега са пуснали промоция цената на една опаковка получаваш две, което е супер изгодно.

# 34
  • Мнения: 10
Как да се възползваме от тази промоция? Регистрирах се в клуб Дермалифт,ноабсолютно нищо не ми излиза.

# 35
# 36
  • Мнения: 139
Аз да попитам, моята дерматоложка ми преръча "Дермалифт" да пия, за стриите след раждане. И тъй като имам корекция на бюста и за белезите на гърдите. Искам да попитам дали става точно за такъв тип корекции? А и видях, че мога да се регистрирам онлайн в дермалифт клуб. Това само за жени, които пият капсулите или за който иска? Мерси предварително!

# 37
  • Мнения: 1 324
Х.к има в нашия организъм, тя ако не ме лъже паметта е точно смазочната течност на хрущялите. с напредването на възрастта тази течност изчезва. Аз много съм чела и съм се интересувала по темата. Леко ще се отклоня, но майка ми е луда на тема хубава кожа и знам поне 300 рецепти за кремове, сапуни и маски за лице, чете нон стоп, гледа постоянно руски прдавания ( за рускините хубавата кожа е закон) , та относно питането ви дали резултатът е вечен форевър янг  Laughing два пъти в годината курс е достатъчен за задържане на резултата и  намаляване процеса на стареене. Животът върви в една посока, смешно и несериозно е да си мислим, че ако на 28г започна да пия ХК то на 60 ще изглеждам като на 28 Simple Smile Просто кожата ми ще изглежда добре, жива, нахранена, еластична. Целта е да забавим порцеса на стареене, изсъхване  на кожата .
Вижте, цената е перфектна, а и сега са пуснали промоция цената на една опаковка получаваш две, което е супер изгодно.

Несериозно е да си помислиш, че бихме могли да мислим това, което пишеш, че е несериозно да си мислим  Laughing
Въпросът е намалява ли се изобщо процесът на стареене. С хиалуроновата киселина, за която писах реално състоянието на кожата не се подобрява. Ефектът е чисто маскировъчен. Има едно задържане на вода в тъканите, от там подуване и опъване на кожата, което изчезва заедно с хапченцата. Ставите са друго нещо. При тях крайната цел е повече течност, за да се улесни механичното им действие като се намали триенето им. Докато при кожата трябва да се предизвика реакция, синтези на разните му колагени, еластини и тем подобни. Едното хидратиране не стига, макар и то да не е малко. Та ако тия месеци, през които вземах хк кожата ми си е произвеждала колаген и еластин, то би трябвало поне известно време да си задържи вида, а не да се върне в изходно положение за отрицателно време.

Моля, не приемайте коментара ми за заяждане. Целта ми е да обменяме личен изстрадан опит, за да достигнем до истината. Останалото е  blahblah

# 38
  • Мнения: 1 020
А ОК ли е за кърмещи?

# 39
  • Мнения: 10
Още един въпрос,на който моля някой пил хапчетата да отговори!Четох за едни други хапчета с ХК,няма да споменавам името,че след приемането им устните увеличавали леко своя обем,дали и Дермалифт има това действие?Много моля за искрени отговори.

# 40
  • Мнения: 56
Здравейте, пия Дермалифт от 1 месец.От тук научих за промоцията, тоест за 34 лв. получих 2 опаковки.Започнах да го пия главно заради кожата,която обаче е доста проблемна и чувствителна.След един месец употреба мога да кажа, че кожата ми е по свежа някак си се изчисти, иначе за стриите не мога да кажа все още, предполагам че трябва по продължителна употреба.За бръчки съшо не мога да кажа дали има ефект,защото все още нямам такива. Simple Smile. За тези които поръчват от Интернет, аз им писах и ни вест ни кост, и днес гледам на вратата бележка че пратката е пристигнала, добре че не отидох да си купя от аптеката.

# 41
  • Мнения: 139
Благодаря на Дермалифт. Днес получих 2 опаковки със Сити Експрес. Ще кажа дали има резултати за моите белези от операция, за бръчки и аз не мога да кажа, защото още нямам. Но за другото ще ви информирам Peace

# 42
  • Мнения: 63
И аз се регистрирах.След 48ч получих поръчката и допълнителните опаковки.Ще пиша какъв е ефекта.

# 43
  • Мнения: 0
не се притеснявайте, грижата за красотата и турските сериали сега са актуални  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Напълно сме съгласни с Вас! Грижата за красотата е актуална винаги!
Надяваме се нашият продукт да привлече вниманието Ви.

Изворът на истинската красота се намира в отношението на човека към самия себе си. Titus Lenk

# 45
  • Мнения: 2 883
Запис да следя, конкретно за проблема със стриите, и разрешим ли е той с тези таблетки?
  bouquet

# 46
  • Мнения: 10
Хайде мацки,чакаме отзиви за резултатите!

# 47
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Според вас подходящ ли е продукта за жени на 55г. Иска ми се да направя хубав подарък на майка ми, но и да има ефект от него. Тази промоция до кога ще е валидна? Аз в момента кърмя и се интересувам ако сега си закупя капсулите дали ще мога да ги използвам чак след няколко месеца - т.е какъв им е срокът на годност, за да се възползвам от промоцията. Благодаря.

# 48
  • Мнения: 1
дермалифт помага ли за атопичен дерматит newsm78

# 49
  • Мнения: 0
Увжаеми дами, ето и отговорите на въпросите:
1 - "Дермалифт" е напълно подходящ за жени на 55 г.
2-  промоцията ще е валидна до 30 септември 2010 (регистрирайте се в "Клуб Дермалифт" на www.dermaliftbg.com или на www.clubdermalift.com)
3- "Дермалифт" не се препоръчва на бременни и кърмещи жени
4 -срокът на годност на тази партида  е до юни 2011 г.
 

относно атопичният дерматит:
1- "Дермалифт" не повлиява атопичният дерматит
2 - за атопичен дерматит имаме 2 специални продукта, вижте в  www.naturpharmabg.com  - Гландол  и Glandol creme

Благодарим за въпросите!

# 50
  • варна
  • Мнения: 7
интересува ме дали влияе някак на килограмите

# 51
  • Мнения: 0
Приема на "Дермалифт" не оказва влияние върху теглото!

# 52
  • Мнения: 0
А колко % колаген съдържа този продукт дермалифт? И как колагена всъщност може да влияе от вътре на вън?!?

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, ето и отговорите на Вашите въпроси:
1. Колаген ходролизат -50  мг. (изключително лесно усвоима форма на колагена от организма)
2. Редовният прием на всяка една капсула „Дермалифт”, гарантира достигането и проникването на активните вещества до дермата и епидермиса, ключови за състоянието на Вашата кожа. „Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа. Чрез кремовете или други процедури се влияе единствено върху повърхностният слой на кожата – епидермиса, но важна за състоянието на кожата е дермата. . Чрез вътрешният прием на съставките в  „Дермалифт” те достигат до дермата, тя се състои от фибробласти, чиято функция е да синтезират колаген и еластин (влакна, които осигуряват здравината и еластичността на кожата). При приема на „Дермалифт” Вие подхранвате Вашата кожа с колаген (50 мг. в една капсула) и също така стимулирате производството му. Хиалуроновата киселина също активизира фибробластите към производството на колаген и еластин. От 25 годишна възраст производството на колаген намаля, като до 45 годишна възраст колагенните нива може да са паднали с 30%.За това е необходимо да се намери начин за подхранването на организма и кожата с колаген.

# 54
  • Мнения: 520
Хайде мацки,чакаме отзиви за резултатите!


И на мен би ми било интересно да чуя отзиви за продукта!

# 55
  • Мнения: 63
а някой може ли да ме насочи за някоя ефикасно средство протиж петна от пъпки тъмни кафеникави и тъй като кожата ми е много чуствително не мога и да си мечтая за пилинг, или нещо подобно.Преди години още в побертета отидах на козметик заради три пъпки и до момента не мога се отърва от този ад , а колкото повече ходих по дерматолози и т.н. толкова повече се засилваше действието им сега са затихнали тук там да излезе някоя, но ако не я пипна няма последици. Но ми останаха много петна на места кожата на лицето ми е с дупчици. Нямам мазна кожа, напротив суха ми е.  И имам още еди жупрос някой ползвал ли е за лице тази пилинг ръкавичката от 100% естествена коприна "Silk Virgin", има ли някакъв ефект и действие моля пишете ми ! Cry

# 56
  • Мнения: 451
Дермалифт пих един месец,естественно е,че чак видим/магически резултат за един месец не може да се очаква,но при мен нямаше никаква промяна,най-малкото да се избистри тена на лицето,кожата да стане по-свежа. За бръчки и петна да очаквам резултат,би било прекалено оптимистично.Това е най-безмисленната инвистиция,която съм правила за себе си!

# 57
  • Мнения: 0
Минималният период на прием на "Дермалифт" е поне 3 месеца! В зависимост от нуждата и количествата на хиалуронова киселина и колаген в кожата Ви, резултатите времево са различни. В по-предишни коментари сме написали, че първият месец е желателно да се приемат по 2 капсули на ден. Бързите резултати зависят от структурата и състоянието на кожата Ви. Най –общо казано при прием на хиалуронова киселина през устата -70% се усвоява от кожата, 20% от очите, 10% в меките тъкани и 10% в костите. На кожата е необходимо време да се „захрани” със съставките, които да стимулират фибробластите към производството на колаген и еластин (влакна които осигуряват здравината и еластичността на кожата). Също е и необходимо време, кожата Ви да се подхрани с Витамин Е и Ретинол, които се борят със свободните радикали (една от основната причина за стареенето на кожата).

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 22:24 от dermalift

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте!Започнах да пия Дермалифт от една седмица,по принцип съм с проблемна кожа и стрии от раждането.Пия по 2 на ден.За сега сякаш виждам промяна в кожата си,става по гладка и се избистря тена ми.Моята основна цел са стриите,които са на корема ми и са много грозни..... SadИскам да попитам,мога ли да комбинирам употребата му с Редуктил?

# 59
  • Мнения: 3
Приемам дермалифт 2х1 вече месец. Надявам се на добър резултат след няколко месеца. Процентите за усвояване ми се струва, че станаха 110. Thinking

# 60
  • Мнения: 0
Здравейте,
няма индикации за противопоказания на прием на "Дермалифт" и "Редуктил", но тъй като "Редуктил"  притежава централен механизъм на действие Ви препоръчваме да редувате 2-та продукта. Относно стриите е препоръчително по-дълъг период на прием - 5-6 месеца, а това което първоначално  наблюдавате е от изглаждащият и антипигментен ефект на "Дермалифт"!
Прощавайте за грешката - 60% от хиалуроновата киселина се усвоява от кожата!

Тъй като приключва рекламната ни кампания  във форума, ще продължаваме да следим темата и да отговаряме на въпросите Ви. Благодарим са писмата и коментарите тук! За постигнатите резултати и въпроси може да пишете също и на info@dermaliftbg.com както и в блога на "Дермалифт" (влиза се от сайта- www.dermaliftbg.com).
Убедихме се във силата и възможностите на този форум.За нас бе наистина огромно удоволствие да комуникираме с Вас и оставаме на разположение!  bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Благодаря за бързият Ви отговор,надявам се да не е късно все още и да ми отговорите на още един въпрос:Аз съм решила да пия продукта поне 5 месеца,само не знам дали след третият месец трябва да направя почивка или не е необходимо?Надявам се да имате възможност за отговор.Благодаря!

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте,
не се притеснявайте всеки ден ще следим темата тук и ще отговаряме на въпросите Ви.
Няма проблем, може да направите 1 месец почивка след 5-те месеца прием.

Спокоен и красив ден!

# 63
  • Мнения: 62
Не откривам в сайта на Дермалифт опция за поръчка. Има ли все още промоция и как да си поръчам продукта мече се регистрирах

# 64
# 65
  • Мнения: 0
Здравейте,

Интересува ме "стари" стрии дали се повлияват от лечението? Имам такива от тийнейджърските ми години и бих се радвала да се разделя с тях веднъж завинаги. Благодаря предварително.  Grinning

# 66
  • Мнения: 0
Имаме резултати на потребителки със стрии отпреди няколко години, но при тях употребата на "Дермалифт" е била  по продължителна и постоянна - около 6 месеца (като първият месец са приемали по 2 капсули на ден).
Също е желателно приема на "Дермалифт" да е съчетан и с  подходящи  козметични процедури за намяляване  на стриите.Част
от  процедурите имат за  цел да се стимулира производството на колаген и еластин.  Най- бърз резултат  може да има ако лечението се  започне  навреме до около 3  месеца от появяването на стриите. За стари стрии е доста по продължително и постоянно!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте, дами. Бих искала да чуя вашите отзиви за този продукт. Аз пия Д-р Нийм Комплекс, който ми беше изписан от професор по Аюрведична медицина, който беше у нас. Комплексът е съставен от различни билки и има подобни ефекти на дермалифт - подмладяващ ефект (стимулира продукцията на колаген), чисти кожата от акне и хомогенизира тена като изсветлява петната. При мен има много добър ефект относно първите два ефекта - кожата ми се изчисти от разни несъвършенства, чиста е и много свежа, със здрав, хубав цвят (който никога по-рано не съм имала). Нямам ефект все още обаче върху петната, които ми останаха от бременността. Моля, ако някой от вас има наблюдения за антипигментния ефект от дермалифт да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт