Отговори
# 165
  • Мнения: 2 584
Преди да се стига до полиция и адвокати искам да ви кажа че едно дете на 18 години не би направило нещо лошо,мисля че  едно осемнадесет годишно момче или момиче не би сторило зло на никого защото са все още деца....За каквото и да ги е по харчил тези пари вие не можеге да ги въренте..Аз лично съм колокото него на 18 набор 91 и е имало  случай в който баща ми е бил в командировка и сме нямали с майка ми какво да ядем и съм взимала пари от баба ми по най-подлия начин но просто нямах друг избор,а и не ми пукаше особено защото и аз като него съм изгубила най-скъпото сестра ми и не ме интересуват постъпките ми...Това че сте дали някаква сума за едно момче без родители,не трябва да ви кара да съжелявате-...Поставете се на негово място зали му е приятно като гледа коментарите ви,защото на мен лично не ми е приятно..Не съжелявайте за нищо което сте сторили радвайте се че сте помогнали независимо какво е станало с парите..Педставете си че някое от вашите деца е на неговото място и си няма никого и потърси помощ от хората,тогава дали щяхте да мислите така...така си е,за децата си сигорно град градите за което на обвиянавам никой но не е хубаво за 600 лева и друхи там бельо да се стига до полиция и съд...А ако наистина ги е похарчил за наркотици вие милички не сте виновни за това,радвайте сте че сте помогнали а той ще съжелява сам един ден за това че се е тровил ..... Rolling Eyes Не знам какво друго да ви кажа,щом директорката е казала че е добро момче значи е,едва ли ще ви е излъгала...Бих искала да си поговоря с това момче ако чете в момента...Да ме намери на скайп sladko_bebs93 blagodarq vi za vnimanieto!   bouquet

това да не е приятелката на Радостин, секнаха киното и развлеченията

мило момиче синът ми също след по малко от месец ще стане на 18г. и няма да празнува по простата причина че наема,тока, училище ( пълен отличник е ) няма да има за празненство, работи вярно за 70лв. на месец ( събира ги в сметка защото иска да кандидатства догодина но в чужбина  и ако не успее да се класира и в третия кръг на олимпиада няма да може да получи стипендия) ходи на лекции към БАН, как не сме се сетили че има много по лесен начин да измъкнеш пари за кино, пицария..........................., жалко е че млад човек лъже и започва живота си с лъжа

# 166
  • Мнения: 860
Цитат
това да не е приятелката на Радостин, секнаха киното и развлеченията

Точно така Peace и моята първа мисъл беше тази. Гаждето - адвокат  #Crazy Моля не го съдете?! Той е дете....

Само прочети новините и ще видиш, че на 18 години момчета/момичета има с доста богата биография, която ние тук всички заедно няма как да сме сънували.



Само информативно:
zezata, Danu-Ani, Хенриета, anita_bs, radostin, BOSS SAMORAI (+ 3 Скрит/и) и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

# 167
  • Мнения: 3 634
Не е гадже на Радостин, не й обръщайте внимание. От постовете й в други теми е явно коя е и каква е. Все едно! Peace

# 168
  • Мнения: 403
Момичето е манекенка...то си пише Mr. Green

# 169
  • Мнения: 2 584
Момичето е манекенка...то си пише Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 170
  • Мнения: 7
Момичето е манекенка...то си пише Mr. Green
Не съм манекенка просто ичам възможност защото съм с такова тяло но целите ми са друти и не мислете че с него се познаваме просто ми омръзна де където стане беля или нещо друго да обвиянавт 15-16-17-18-19-20 годишните....Мога да ви кажа че в Бургас лично всички младежи от 14 до 19 годишна възрас са просто ангели бих казала...Не  знам в другите градове как е,а и не ме интерусува много...Ако набор 91 92 93 94 95 бяхмве някфи МУТРИ И МУТРЕСИ до сега в гимназиите щяхме да се отрепваме...И какво съм писала в другите форуми е истина наистина имам починала сестра и ако искате да кажете че нямам просто се лъжете.Наистина сестра ми се помина лека и пръст..И това от баба ми които ги взех тези пари мога да ви кажа че се извиних на баба после и тя ми прости от тогава стотинка не съм взела нито от нея нито от майка ми-...Отличничка съм,ще каднидаствам,работя и знам че ще успея в шибания живот напук на всичко и на всички...Майка ми се гордее с мен   txtloves  loveuuu smile3502 newsm74

# 171
  • Мнения: 9
Не съм се страхувам Руми от никаква прокуратура или каквото и да  е било
Колкото до парите -- Със саве дари-на съм се разбрал
В средата на месеца  ще преведа пари по сметка на някое дете в сайта ви
, но аз ще си избера кое
и ще видите , че ще го направя .
Така ще правя всеки месец докато не ви върна всичко .
Сгреших , но ЩЕ се опитам да поправя това , но и след като го направя
аз ще продължа да го правя
и след това
..
Вие ме наричайте както си поискате
, но не съм чак толкова лошо момче Sad
Всеки прави грешки
и може да бъдете сигурни , че не съм наркоман
не съм хазартна личност .. аз съм момче което  постъпи лошо , но на никого няма да му позволя
да ме псува на майка или да ме изкарва боклук
Попитах и Руми и екипа на Саве дари-на
парите мога да ги върна с времето
само ми дайте този шанс ..
Спрете да ме обсъждате всякаш съм заклал някого или съм убил някого
..
Направих грешка
и искам да поправя това ... Дайте ми шанс да го направя
безмислени постове  с псувни за мен или постоянни обсъждания
са безмислени .
Руми ти имаш право да ме съдиш и хората тук , но
'аз не съм лошо момче и когато съм ви потърсил не е било с цел да ви взема парите за да
отида на кино
и знаете ли какво
... Ако бях боклука който ме изкарвате нямаше да пиша тук нямаше да ти звъня и със сигурност
нямаше да си призная за тези пари , а дори и да го бях направил най-вероятно нямаше да ви кажа
за какво са отишли , но аз ви казах какво съм направил с тях
не съм излъгал и съм готов да си понеса последствията
Готов съм да дарявам за други деца за да върна всичко ,но съм готов и да го правя след това
.. Колкото до полицията , до съд или каквото и да е било
аз не се плаша от това
ако това искате направете го ...
не съм казал , че не съм постъпил лошо и не съм виновен..
Хора който не ме познават моля да не коментират за мен освен хората който имат участие в това
или хората който съм засегнал.
Всеки има права ... превиших мойте
 и ще си изкупя греха ...
И само ще констатирам това , че момичето не ми е гадже... 
И никой да не си позволява да ме нарича наркоман публично ... Ако поиска да го направи = първо да си позволи да поиска
от мен разрешение за направата на  тест доказващ неговото твърдение , за да не цитирам правилници от държавният закон ... Защото много хораа са обидени и разочаровани и имат право да ме съдят с каквото поискат , но има и хора който
нямат това право .. Аз ще върна тези пари на екипът да чичо Данчо и Деси  и ще продължа да го правя след това
, но не за да показвам на някой тук ,ч е не съм боклук ,  лъжец или манипулатор ... Наркоман или кой знае какво още .
А само и единствено за да поправя собствената си грешка от глупостта си .. Хубава вечер ти желая Руми ... Прочете си моля ти се първият смс който ти изпратих в деня в който се видяхме .. Такова е мнението ми за теб и днес .. И това , че си велика жена никога няма да го отреча........ Днес писах за теб в един форум .. търсещ достойните хора на България . И ти си достойна за златно сърце аз ти го казах и преди ... Хубава вечер ..  ..

# 172
  • Мнения: 2 584
Момичето е манекенка...то си пише Mr. Green
Не съм манекенка просто ичам възможност защото съм с такова тяло но целите ми са друти и не мислете че с него се познаваме просто ми омръзна де където стане беля или нещо друго да обвиянавт 15-16-17-18-19-20 годишните....Мога да ви кажа че в Бургас лично всички младежи от 14 до 19 годишна възрас са просто ангели бих казала...Не  знам в другите градове как е,а и не ме интерусува много...Ако набор 91 92 93 94 95 бяхмве някфи МУТРИ И МУТРЕСИ до сега в гимназиите щяхме да се отрепваме...И какво съм писала в другите форуми е истина наистина имам починала сестра и ако искате да кажете че нямам просто се лъжете.Наистина сестра ми се помина лека и пръст..И това от баба ми които ги взех тези пари мога да ви кажа че се извиних на баба после и тя ми прости от тогава стотинка не съм взела нито от нея нито от майка ми-...Отличничка съм,ще каднидаствам,работя и знам че ще успея в шибания живот напук на всичко и на всички...Майка ми се гордее с мен   txtloves  loveuuu smile3502 newsm74


о да, я някой да пусне бисерите от кандидат студен ските изпити и матури, извинявай но йодните изпарения май не ти понасят, и аз погледна публикациите ти.....................................

# 173
  • Мнения: 403
Радостин ,аз не прочетох никъде някой да те е псувал,ако греша поправи ме...Прочетох само разочарованието на хората от станалото.Аз четох само когато се пусна темата и до там...и знаеш ли защо ? Защото на много хора вече им мина желанието да помагат именно заради това което за жалост стана и сега.И както каза Лара Крофт ,форума преди години не е бил това което е днес ,не съм била регната тогава ,на като виждам сега какво е ..и повярвай ми лошо ми става ,когато някой си позволи да злоупотреби волно или неволно.

# 174
  • Мнения: 9
Не знам какво трябва да цитирам ..разочарованието го приемам
Това за наркоманството за
обиди от сорта на такива като тебе ( подчертавам) не са много приятни наистина
Аз съм на 18 и това какъв ще стана тепърва ще се разбере...
Това , че искам да уча си е факт и моля също никой да не слага
постове с мнения за то наистина ли му вярвате , че иска да учи в университет ...
Ако съм засегнал някого нека казва каквото поиска във връзка с грешката която направих
Няма да се крия като мишка .. Ако някой иска да каже нещо свързано с мен
моля директно  очи в очи да ми бъде казвано ..
Не чрез постове в глобалната мрежа .

особено от хора който не ме познават и нямат нищо общо със случая ..
Ще поправя грешката си  .

# 175
  • Мнения: 860
Не съм се страхувам Руми от никаква прокуратура или каквото и да  е било
Колкото до парите -- Със саве дари-на съм се разбрал
В средата на месеца  ще преведа пари по сметка на някое дете в сайта ви
, но аз ще си избера кое
и ще видите , че ще го направя .
Така ще правя всеки месец докато не ви върна всичко .
Сгреших , но ЩЕ се опитам да поправя това , но и след като го направя
аз ще продължа да го правя
и след това
..
Вие ме наричайте както си поискате
, но не съм чак толкова лошо момче Sad
Всеки прави грешки
и може да бъдете сигурни , че не съм наркоман
не съм хазартна личност .. аз съм момче което  постъпи лошо , но на никого няма да му позволя
да ме псува на майка или да ме изкарва боклук
Попитах и Руми и екипа на Саве дари-на
парите мога да ги върна с времето
само ми дайте този шанс ..
Спрете да ме обсъждате всякаш съм заклал някого или съм убил някого
..
Направих грешка
и искам да поправя това ... Дайте ми шанс да го направя
безмислени постове  с псувни за мен или постоянни обсъждания
са безмислени .
Руми ти имаш право да ме съдиш и хората тук , но
'аз не съм лошо момче и когато съм ви потърсил не е било с цел да ви взема парите за да
отида на кино
и знаете ли какво
... Ако бях боклука който ме изкарвате нямаше да пиша тук нямаше да ти звъня и със сигурност
нямаше да си призная за тези пари , а дори и да го бях направил най-вероятно нямаше да ви кажа
за какво са отишли , но аз ви казах какво съм направил с тях
не съм излъгал и съм готов да си понеса последствията
Готов съм да дарявам за други деца за да върна всичко ,но съм готов и да го правя след това
.. Колкото до полицията , до съд или каквото и да е било
аз не се плаша от това
ако това искате направете го ...
не съм казал , че не съм постъпил лошо и не съм виновен..
Хора който не ме познават моля да не коментират за мен освен хората който имат участие в това
или хората който съм засегнал.
Всеки има права ... превиших мойте
 и ще си изкупя греха ...
И само ще констатирам това , че момичето не ми е гадже... 
И никой да не си позволява да ме нарича наркоман публично ... Ако поиска да го направи = първо да си позволи да поиска
от мен разрешение за направата на  тест доказващ неговото твърдение , за да не цитирам правилници от държавният закон ...
Защото много хораа са обидени и разочаровани и имат право да ме съдят с каквото поискат , но има и хора който
нямат това право .. Аз ще върна тези пари на екипът да чичо Данчо и Деси  и ще продължа да го правя след това
, но не за да показвам на някой тук ,ч е не съм боклук ,  лъжец или манипулатор ... Наркоман или кой знае какво още .
А само и единствено за да поправя собствената си грешка от глупостта си .. Хубава вечер ти желая Руми ... Прочете си моля ти се първият смс който ти изпратих в деня в който се видяхме .. Такова е мнението ми за теб и днес .. И това , че си велика жена никога няма да го отреча........ Днес писах за теб в един форум .. търсещ достойните хора на България . И ти си достойна за златно сърце аз ти го казах и преди ... Хубава вечер ..  ..

Радостин ти колко кукувици имаш в главата си?  ooooh! Претендираш, че си умен, интелигентен, борец за добро бъдеще, млад човек с претенции......а тук така си зациклил, че не е истина ooooh! И стига с това оправдание, че не си наркоман и да си това вече не е важно. Защото просто ти изгуби важност.... за най-голямо съжаление. И ти едва ли знаеш какво значи думата - закон, правилник и цитат!? Не ми цитирай "държавния закон" моля ти се.  Stop И недей да пишеш, че някои те е псувал -това е лъжа! Нали се сещаш, че много ти станаха вече. Да не вземем ние да ти цитираме. Спри се вече, достатъчно се омаза в тази тема. Продължавай напред и ти пожелавам да стигнеш върха, и да не те видим в новините.

Мисля, че Октопод с рокля е време да сложи край на това.  Сега ще се появят още набор 91-95 и ще стане детска градина.

виолета1991 съжалявам за стеклите се тъжни обстоятелства в живота ти. Но тази тема не е за това. Просто намери правилната тема. Успех!

# 176
  • Мнения: 860
Не знам какво трябва да цитирам ..разочарованието го приемам
Това за наркоманството за
обиди от сорта на такива като тебе ( подчертавам) не са много приятни наистина
Аз съм на 18 и това какъв ще стана тепърва ще се разбере...
Това , че искам да уча си е факт и моля също никой да не слага
постове с мнения за то наистина ли му вярвате , че иска да учи в университет ...
Ако съм засегнал някого нека казва каквото поиска във връзка с грешката която направих
Няма да се крия като мишка .. Ако някой иска да каже нещо свързано с мен
моля директно  очи в очи да ми бъде казвано ..

Не чрез постове в глобалната мрежа .

особено от хора който не ме познават и нямат нищо общо със случая ..
Ще поправя грешката си  .

 smile3555  blahblah blahblah blahblah

# 177
  • Мнения: 9
Веднага мога да ви кажа какво означава думата закон
това са писаните или неписаните норми и правила за поведение  и живот в група
или общност

# 178
  • Мнения: 860
Веднага мога да ви кажа какво означава думата закон
това са писаните или неписаните норми и правила за поведение  и живот в група
или общност



 google

# 179
  • Мнения: 957
Цитат
обиди от сорта на такива като тебе ( подчертавам) не са много приятни наистина
Понеже аз употребих израза "такива като теб"мисля че осъзнаваш какво съм искала да кажа с това.
Такива като теб,хора които злоупотребяват с добрината на хората.Отречи,че не си злоупотребил Crossing Arms
За последен път пиша тук,нямам излишно време за губене.Достатъчно време ти отделихме на теб.
Има достатъчно крайно нуждаещи се които имат наистина нужда от помощ и внимание.
На теб и манекенката,пожелавам успех в живота.




п.с

сетих се още нещо,на моменти пишеше на латиница,сигурно имаш интернет в телефона си(не знам дали така се казва на български Blush Rolling Eyes) аз живея в Германия и тук дори бизнесмените нямат такъв Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт