Отговори
# 150
  • Мнения: 60
За парите, получени от екипа на "Спаси, дари на...":

Радостине, след като сам предлагаш, започни да превеждаш всеки месец определена сума на някое от децата, за които има активна кампания на сайта ни. Банковите сметки ще намериш или като цъкнеш върху снимката на детето, или от дясно на заглавната страница, в синьо каре.
Можеш да ни уведомяваш след направен превод, а ние, когато го видим отразен в банковите извлечения, ще пишем тук.
И така, докато върнеш цялата сума.

# 151
Незнам какво да кажа друго за постъпката на Радостин.Мисля, че всичко е вече казано.Аз съм отвратена.Не желая да чета повече писанията на това момче.И аз като всички вас повярвах в искреността му.Едно е сигурно - той е доста хитър, изобретателен и добър артист.Успя да заблуди всички тук и незнам още къде.Да каже поне до кои организации и пращтал е-mail за да бъдат предупредени.Мисля, че поне това ни дължи.
Спирам да се интересувам от него.

За Руми

Браво на теб Руми.Реагира адекватно на създалата се ситуция.Мисля, че Радостин трябва да отговаря за постъпките си.Пълнолетен е.Ако остане безнаказан ще реши, че всичко е позволено.

Сумата, която преведох за Радостин бих желала да я прехвърлиш по сметката на ЗЖ, както да им занесеш лично или да изпратиш някой  да вземе дрехите, които изпратих.

# 152
  • Мнения: 10
Ако не беше звъннала Октоподката, хич нямаше да се занимавам повече с това. Лично аз не вярвам и на дума от казаното, но това няма значение. Парите са на екипа, а не мои.

След бърза консултация преценихме, че ако Радостин изобщо ще връща нещо, да го направи по сметките на деца от нашия сайт.  Както знаете, имената на дарителите се публикуват редовно, тъй че и вие ще видите дали това е станало. Поемам ангажимент да публикувам в тази тема информация по въпроса.

# 153
  • Мнения: 3 634
От личната ми поща:
Благодарим Ви за писмото!
Вашето писмо го получихме в друга наша поща, но се отнасяше за същото лице, което е поискало помощ и от нас Фондация  БРАДЪРХУД ЧЕРИТИ ГРУП - БЪЛГАРИЯ.

Препращаме Ви го като прикачен файл.


Прикаченият файл е познатото ни вече писмо.


За съжаление парите от ЧЕЗ също няма да могат да бъдат възстановени. Остават подадената вече жалба в общината и другата утре в прокуратурата. Повечето НПО са информирани, но ще продължавам да разпращам мейли до края на седмицата.

Всичко, което е постъпило до момента в сметката (около 150лв) ще преведа след празниците в сметката за ЗЖ. Също така ще закарам дрехите от dariay.

Наталия е говорила със социалната работничка и по-късно ще се включи, за да допълни картината.

Бих желала да напиша нещо в заключение и след това темата да се заключи.  Peace

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 17:44 от Октопод с рокля

# 154
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Радостин - жалко само, че ти никога няма да разбереш какви усилия положи Руми за теб ( тя, освен това е майка и ходи на работа по цял ден . И аз, през призмата на работодател може да ти кажа как изглежда човек в очите на останалите служители, когато в работно време човек се занивава с нещо друго.... в случая с теб ) Жалко, че няма да можеш да надникнеш в сърцата на всички хора, който са отделили от залъка на семействата си , защото са повярвали в теб. И как искрено са се притеснявали за теб и са мислели за самотата ти по Великден. И после как тези сърца са се свили в малко юмруче, когато са разбрали за лъжите.
Има и добри хора, Радостин. Ти го видя. Но ти не си от тях.

( спирам да пиша по темата )

Безплатен съвет към Радостин. Право се кандидатства с литература и история, нали ? За историята не знам , но в литературата много държат на правилен изказ и разните там граматически глупости. Наблегни на последното.

# 155
  • Мнения: 7
Преди да се стига до полиция и адвокати искам да ви кажа че едно дете на 18 години не би направило нещо лошо,мисля че  едно осемнадесет годишно момче или момиче не би сторило зло на никого защото са все още деца....За каквото и да ги е по харчил тези пари вие не можеге да ги въренте..Аз лично съм колокото него на 18 набор 91 и е имало  случай в който баща ми е бил в командировка и сме нямали с майка ми какво да ядем и съм взимала пари от баба ми по най-подлия начин но просто нямах друг избор,а и не ми пукаше особено защото и аз като него съм изгубила най-скъпото сестра ми и не ме интересуват постъпките ми...Това че сте дали някаква сума за едно момче без родители,не трябва да ви кара да съжелявате-...Поставете се на негово място зали му е приятно като гледа коментарите ви,защото на мен лично не ми е приятно..Не съжелявайте за нищо което сте сторили радвайте се че сте помогнали независимо какво е станало с парите..Педставете си че някое от вашите деца е на неговото място и си няма никого и потърси помощ от хората,тогава дали щяхте да мислите така...така си е,за децата си сигорно град градите за което на обвиянавам никой но не е хубаво за 600 лева и друхи там бельо да се стига до полиция и съд...А ако наистина ги е похарчил за наркотици вие милички не сте виновни за това,радвайте сте че сте помогнали а той ще съжелява сам един ден за това че се е тровил ..... Rolling Eyes Не знам какво друго да ви кажа,щом директорката е казала че е добро момче значи е,едва ли ще ви е излъгала...Бих искала да си поговоря с това момче ако чете в момента... 

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 22:28 от виолета1991

# 156
  • Мнения: 9 973
виолета1991,Радостин
Аз на 18г. умирах от глад.Теглих кредит от 2.500лв.Работих и връщах.Оплесках нещата,забравих за кредита...Минаха 4г.-намерих мъж. Родих 2 деца,дойде и призовката от ДСИ.Платих си двойно с разноски по делото и т.н.-излезе ми над 4000лв. Сама съм работила,сама съм си плащала!!!!!Яка гърбина се иска,работа има навсякъде!

# 157
  • Мнения: 957
Tова ли са Радостин и приятелката му Силвия?

# 158
  • Мнения: 3 634
виолета1991, ти ли ми писа на скайп?
Каква е целта на намесата ти в темата на този етап? От позицията на каква си позволяваш да коментираш кой какво прави?
Би ли се скрила в дупката, от която изпълзя и да потърсиш там малко пунктоационни знаци? Благодаря!

*Neytiri*, това е Радостин, но не знам дали това е гаджето му.

Чакам Нат да добави инфото от социалната и заключвам. Намесата на нови червени защитници само ми дразни погледа, а цялата тема е като трън в Благотворителния.

# 159
  • Мнения: 957
Цитат
Преди да се стига до полиция и адвокати искам да ви кажа че едно дете на 18 години не би направило нещо лошо,мисля че  едно осемнадесет годишно момче или момиче не би сторило зло на никого защото са все още деца....За каквото и да ги е по харчил тези пари вие не можеге да ги въренте..Аз лично съм колокото него на 18 набор 91 и е имало  случай в който баща ми е бил в командировка и сме нямали с майка ми какво да ядем и съм взимала пари от баба ми по най-подлия начин но просто нямах друг избор,а и не ми пукаше особено защото и аз като него съм изгубила най-скъпото сестра ми и не ме интересуват постъпките ми...Това че сте дали някаква сума за едно момче без родители,не трябва да ви кара да съжелявате-...Поставете се на негово място зали му е приятно като гледа коментарите ви,защото на мен лично не ми е приятно..Не съжелявайте за нищо което сте сторили радвайте се че сте помогнали независимо какво е станало с парите..Педставете си че някое от вашите деца е на неговото място и си няма никого и потърси помощ от хората,тогава дали щяхте да мислите така...така си е,за децата си сигорно град градите за което на обвиянавам никой но не е хубаво за 600 лева и друхи там бельо да се стига до полиция и съд...А ако наистина ги е похарчил за наркотици вие милички не сте виновни за това,радвайте сте че сте помогнали а той ще съжелява сам един ден за това че се е тровил ..... Rolling Eyes Не знам какво друго да ви кажа,щом директорката е казала че е добро момче значи е,едва ли ще ви е излъгала...Бих искала да си поговоря с
Слушай девойче мило!Спести си милите думи,свържете се по скайп и си разменяйте съвети колкото си искате.
600лева не били нищо????????????????!!!!!!!!!!!!!!!Има хора за които и 50 са цяло състояние!!!!
Има хора които нямат хляб да сложат на масата си!
А той моли за пари и ги харчи по кафенетата с приятелката си и я води на хубави места! Shocked
Вие май не осъзнавате какво значи да си крайно нуждаещ се!Какво значи да си гладен!
Имал нужда!?
И аз имам нужда да отида до Малдивите.
А що се отнася до 18 годишните,не може да ги наричаш безобидни деца при положение,че има много на тази възраст с висящи дела,дори и УБИЙСТВА!!!!
Днес той лъже,а утре какво би направил????

# 160
  • Мнения: 403
Преди да се стига до полиция и адвокати искам да ви кажа че едно дете на 18 години не би направило нещо лошо,мисля че  едно осемнадесет годишно момче или момиче не би сторило зло на никого защото са все още деца....За каквото и да ги е по харчил тези пари вие не можеге да ги въренте..Аз лично съм колокото него на 18 набор 91 и е имало  случай в който баща ми е бил в командировка и сме нямали с майка ми какво да ядем и съм взимала пари от баба ми по най-подлия начин но просто нямах друг избор,а и не ми пукаше особено защото и аз като него съм изгубила най-скъпото сестра ми и не ме интересуват постъпките ми...Това че сте дали някаква сума за едно момче без родители,не трябва да ви кара да съжелявате-...Поставете се на негово място зали му е приятно като гледа коментарите ви,защото на мен лично не ми е приятно..Не съжелявайте за нищо което сте сторили радвайте се че сте помогнали независимо какво е станало с парите..Педставете си че някое от вашите деца е на неговото място и си няма никого и потърси помощ от хората,тогава дали щяхте да мислите така...така си е,за децата си сигорно град градите за което на обвиянавам никой но не е хубаво за 600 лева и друхи там бельо да се стига до полиция и съд...А ако наистина ги е похарчил за наркотици вие милички не сте виновни за това,радвайте сте че сте помогнали а той ще съжелява сам един ден за това че се е тровил ..... Rolling Eyes Не знам какво друго да ви кажа,щом директорката е казала че е добро момче значи е,едва ли ще ви е излъгала...Бих искала да си поговоря с това момче ако чете в момента...Да ме намери на скайп sladko_bebs93 blagodarq vi za vnimanieto!   bouquet
    виолета1991
Лична титла:    Абитуриентка-Манекенка Stuck Out Tongue
Публикации:    6 (1,500 на ден)
Ранг:    Новак
Дата на регистрация:    Събота, 27 Март 2010, 10:11
Последно Активен:    Сряда, 31 Март 2010, 18:56   Я хайде моля те без такива защитници .Нагледали сме се на такива като теб ,които влизат и почват да адвокатсват на някого.И това което пишеш че си вземала от баба си ,да не си мислиш че е похвално ?! На кое да се радват бе момиче хората които са му помогнали тук...А ? На кое ?На кое да се радват ,че са отделили от средствата които са можели да дадат за своите деца ,вместо да ги дават на човек който не цени помоща ,който е видял добри хора и е почнал най-нагло да злоупотребява с доверието и да харчи от дадените му пари...Хайде моля ти се...Няма да продължавам,че ще отнеса БАН

# 161
  • Мнения: 957
Октоподче,понеже съм нова с даренията.Парите които щях да пратя за Радостин,искам да ги изпратя за Защитеното жилище от подписа ти.Дали ще отидат по предназначение?

# 162
  • Мнения: 3 634
Октоподче,понеже съм нова с даренията.Парите които щях да пратя за Радостин,искам да ги изпратя за Защитеното жилище от подписа ти.Дали ще отидат по предназначение?

Убедена съм, защото познавам хората, които стоят зад този проект. Ако все пак имаш съмнения може да ги изпратиш на мен, а аз ще напазарувам хранителни продукти за младежите и ще ти изпратя документ.  Hug

# 163
  • Мнения: 957
Октоподче,понеже съм нова с даренията.Парите които щях да пратя за Радостин,искам да ги изпратя за Защитеното жилище от подписа ти.Дали ще отидат по предназначение?

Убедена съм, защото познавам хората, които стоят зад този проект. Ако все пак имаш съмнения може да ги изпратиш на мен, а аз ще напазарувам хранителни продукти за младежите и ще ти изпратя документ.  Hug

О.к може би на теб ще ги изпратя.  bouquet

Октоподче безкрайно съм щастлива,че има хора като теб Hug  bouquet

# 164
  • Мнения: 3 634
Октоподче безкрайно съм щастлива,че има хора като теб Hug  bouquet[/b][/color]

Ние сме в симбиоза с такива като теб!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт