LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 844
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета, къде да гледам дрехите за бременни?

# 706
# 707
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Много ти благодаря.   bouquet

# 708
  • Мнения: 2 336
Привет!Интересува ме тишърите, анцузите и другите спортни дрехи адидас на  като пише №42 на  №42 от другата номерация ли отговаря

# 709
  • София
  • Мнения: 2 296
Привет!Интересува ме тишърите, анцузите и другите спортни дрехи адидас на  като пише №42 на  №42 от другата номерация ли отговаря
Коя е  другата?

# 710
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!ЖЕЛАЯ МНОГО ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!
Някой може ли да ми каже в Стара Загора колетите дали ще си ги получа в моя пощенски клон /който съм посочила при поръчката/ или в централна поща, а също така дали ще плащам нещо допълнително?

# 711
  • Мнения: 4
Здрасти веднага ти давам отговор.
Ако колета е до 2 кг. се получава в кварталния клон,ако е над 2 кг. в централна поща.И там вече се плаща,но как се калкулира това което се плаща не мога да ти кажа.
И един съвет ако приемеш след около 2 седмици от пускане на поръчката ходи да си ръчкаш лелите в клона или в централна че са едни заспи.На мен ми се наложи сама да влвзна да им докажа че плика с надпис La Redoute е точно за мен.

# 712
  • Мнения: 2 336
Привет!Интересува ме тишърите, анцузите и другите спортни дрехи адидас на  като пише №42 на  №42 от другата номерация ли отговаря
Коя е  другата?
под друга имам предвид, блузите и дънките примерно, които не са в сектора "талисиме"/дано правилно да го изписвам/.

# 713
  • Мнения: 17
МЕРСИ МНОГО DIMA,:hug:, АЗ СЪМ ОТ СЕВЕРА И С ПОЩАЛЬОНКАТА СЕ ЗНАЕМ ПО ФИЗИОНОМИИ, ДАЖЕ МИ ИМА ТЕЛЕФОНА И МИ ПРЕЗВЪНЯВА КАТО ИМАМ КОЛЕТ Grinning

# 714
  • Мнения: 4
Много се радвам и аз съм от тези дето се познават с пощальонката, но като се случи да я заместват е кошмар.Лелите са много тъпи и като не могат да четат на латиница.
Аз сега пуснах поръчка с 3 комплекта спално бельо,че да видим колко парички за митница ще платя.
Тези суми кудето ги искат в централна поща само разбрах, че са митница.

# 715
  • Мнения: 17
аз имам 5 поръчки, от 26 -4 и от 29.декември-1, леки са нещата но използвах кодове с подарък и ако подаръците идват заедно със съответната поръчка не зная newsm78

# 716
  • Мнения: 284
Много се радвам и аз съм от тези дето се познават с пощальонката, но като се случи да я заместват е кошмар.Лелите са много тъпи и като не могат да четат на латиница.
Аз сега пуснах поръчка с 3 комплекта спално бельо,че да видим колко парички за митница ще платя.
Тези суми кудето ги искат в централна поща само разбрах, че са митница.
В централна поща вече не се плаща такса  Peace,поне преди 10тина дни не се плащаше Wink

# 717
  • T"A
  • Мнения: 2 515

След като изпратиш бланката,чакаш,за да видиш какво ще ти отговорят.Ако всичко е наред,ще ти пратят ваучер или чек със сумата.Досега не съм срещала случай,в който да пращат повторно нещата,може да е имало,но единичен.Ако искаш същите стоки,можеш пак да си ги поръчаш,стига да не са изчерпани и да те устройват цените.

Аз от доста време не съм поръчвала,дано пуснат нещо изгодно на тия намаления.




Ами, моята поръчка беше за дрехи за бременни - ако трябва пак да поръчвам, ще стане време да раждам...   Confused
 smile3547
Има няколко неща в бланката - може би някой знае как да се попълнятPraynig
Става дума за частта Je certifie n'avoir pas recu les articles reclaimes - доколкото разбирам в тази част се пише как искам да ми възстановят разхода, т.е. не е достатъчно да попълня датата на поръчката и стойността и  Thinking Някой може ли да каже какви са ми опциите?

После, в Образеца на бланка за изгубена поръчка липсва още един превод - на частта Voici mes instructions (=моите инструкции?)
Je desire recovoir les articles suivants не означава ли, че искам да ми възстановят поръчаните стоки?  (т.е. да ми ги изпратят отново?)

# 718
  • Мнения: 126
Ментичка  Hug не съм връщала -много съжелвам ,че не мога да ти бъда от полза


Еве- писах ти ЛС
 Снимали са и страниците-намалени са дори Паж Вер,При Мини...Всичко!
и са пратили и новия каталог-пролет лято.В средата на каталога са прложили и брошурки с кодовете,които снимах преди дни...
Искам тук да питам Някой поръчва ли от Мати?
Защото там от днес  започна намалението на златните неща-с 40процента и много кодове,които още намаляват Peaceвърху змния каталог

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 20:56 от dala

# 719
  • Мнения: 196
Скоро някой  получавал ли е техника , една приятелка е харесала тази кафе машина http://www.laredoute.fr/vente-cafetiere-senseo-argent-nacre.aspx … &numberpage=2   newsm78 или по -добре да не рискувам.

Общи условия

Активация на акаунт