LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 842
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
 Честита нова година на всички! Спорна година и много успешни покупки!   bouquet
dala, благодаря за този линк http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-maille-velours.aspx?produc … &numberpage=1 , роклята е прекрасна! Ако имаш снимки на теб, моля да ни покажеш как стои.


# 691
  • Мнения: 46
Честита нова година Пожелавам на всички много здраве , щастие и пълни карти с парички , че да имаме повече покупки  Hug  bouquet Hug

Може ли да помоля за линк само към новата колекция  Praynig

Благодаря предварително   bouquet

# 692
  • Мнения: 4
Момичета имам въпрос.
След като си направих успешно поръчката и получих уведомителен мейл в който имам следното нещо
Frais 24h chez vous 
Това дали значи,че е доставка за 24 часа newsm78   

# 693
  • Мнения: 281
Момичета имам въпрос.
След като си направих успешно поръчката и получих уведомителен мейл в който имам следното нещо
Frais 24h chez vous 
Това дали значи,че е доставка за 24 часа newsm78   

Frais означава разноски, разходи.

# 694
  • Мнения: 27
Честита нова година момичета, много успешни покупки през 2010г.  Hug . Извинявам се за въпроса си предварително, но рових доста и не открих за това
http://www.laredoute.fr/vente-survetement.aspx?productid=3241463 … &numberpage=7
дали си отговаря на номера. Благодаря предварително

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
И аз да попитам дали това си отговаря на номера, знам че доста от вас го поръчаха:

# 696
Здравейте! Спорна година на всички!
А сега да питам с дебитна маестро карта мога ли да пазарувам, на Първа инвестиционна е?

ЧНГ, Есо!Ние пазаруваме с дебитна VISA на Първа ИБ, но и с Maestro може! Дебитната карта не ти разрешава да превърнеш паразуването в хазарт, затова съм я избрала, хехехе... иначе, лично за мен, е много опасно да пазарувам с кредитна карта Mr. Green
Успешни покупки!
Peace

# 697
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И аз да попитам дали това си отговаря на номера, знам че доста от вас го поръчаха:


Според мен си отговаря. Имаме го в розово. Peace

# 698
  • Мнения: 1 140
Здравейте! Спорна година на всички!
А сега да питам с дебитна маестро карта мога ли да пазарувам, на Първа инвестиционна е?

ЧНГ, Есо!Ние пазаруваме с дебитна VISA на Първа ИБ, но и с Maestro може! Дебитната карта не ти разрешава да превърнеш паразуването в хазарт, затова съм я избрала, хехехе... иначе, лично за мен, е много опасно да пазарувам с кредитна карта Mr. Green
Успешни покупки!
Peace

С Маестро не може, може с Виза, Мастер и Американ Експрес  Peace

Честита Новата 2010 година! Желая ви много сбъднати мечти!

# 699
  • Мнения: 534
Момичета, имате ли на представа, дали мъжките сака на всички марки са горе-долу с еднаква номерация...в смисъл номер 50 на една марка и номер 50 на друга дали са еднакви?
Днес получих поръчка от 12.12. и бях поръчала на мъжа ми ей това сако:
http://www.laredoute.fr/vente-veste-homme.aspx?productid=3241511 … ssrc=AvailProduct, № 50 и се оказа малко, та сега му харесах това:
http://www.laredoute.fr/vente-veste-micro-rayee.aspx?productid=3 … ssrc=AvailProduct и се чудя какъв номер да поръчам.

Благодаря за оказаното съдействие!

# 700
  • Мнения: 243
И аз да попитам дали това си отговаря на номера, знам че доста от вас го поръчаха:


Тук  има размери на някой от номерата и реални снимки на розовото и синьото. Според момичетата, който го бяха купили си отговаря на размера. Peace

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Благодаря ви много   bouquet
Сега гледам, че вече пише изчерпано, аз поръчах и пишеше че има, но май ще ми честитят новата година с някой ваучер  Confused

# 702
  • Мнения: 164
Здравейте може ли някои да преведе написаното по-долу.Писах на франзузите че от две поръчки имам две дебитни ноти които са равни като стойност на ваучер от друга поръчка .И с Гугъл преводача им писах дали не може да си проспаднат дебитните ноти от ваучера.Обаче нещо май не са ме разбрали .

Bonjour Mme Dudaklieva ILYANA,

Vous souhaitez que vos bons d'achats soient dйduits de votre commande du 18 dйcembre.

Je comprends votre demande.

Cependant cette dйduction est applicable au moment de la commande sur internet.

Vous vous interrogez а propos de l'utilisation de votre avoir.

Les avoirs et les bons d'achat portent un numйro а 9 chiffres.
Vous pouvez les utiliser pour payer une commande en ligne.
Lors du choix du paiement, il vous suffit de renseigner
le numйro а 9 chiffres de votre avoir.

Information importante:
- les avoirs et les bons d'achat ont une durйe de validitй d'un an
- le numйro d'un avoir est liй au numйro de compte du client
qui l'a reзu (numйro indiquй sur l'avoir).

# 703
  • София
  • Мнения: 2 296
Ето превода-
Здравейте г-жа Илияна Dudaklieva,

Искаш ли си бонове се приспадат от поръчката си на 18 декември.

Разбирам вашата заявка.

Все пак това приспадане е приложим при поръчване онлайн.

А ви се чудя за използване на вашия кредит.

Активите и ваучери са редица а 9 цифри.
Можете да ги използвате, за да плати за поръчка онлайн.
При избора на плащане, просто попълнете
а 9 на брой цифри от активи.

Важна информация:
- Активи и ваучери са валидни за една година
- Броят на даден актив е свързан с номера на сметката на клиента
, който е получил (номер на кредит).


Май наистина не са те разбрали и ти обясняват как се поръчва с ваучер. ooooh!

# 704
  • София
  • Мнения: 2 296

http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=d32fe6272375795a19


Получих поръчка  от 18.12,за поща,вместо поларчето-розовото якенце.Не е зле. Laughing
Тези  балеринка,за щерката,в лилаво,№34- -сладурски са.Отговарят си,според мен.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 15:18 от Evа

Общи условия

Активация на акаунт