LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 800
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Далка, аз не връщам. Поръчката ми се е загубила явно. Поръчах на 18 ноември, обаче не съм си получила дрешките до ден днешен.
Написах им писмо на английски, че искам да проверят какво става, а те ми пратиха да попълня една бланка - качила съм я тук:
http://docs.google.com/View?id=dqqc6f7_48fhrkd6vn

Ако разбираш в бланката къде има опция да си поискам дрехите вместо да ми пращат ваучер, ще съм ти благодарна  Hug


П.П. Ползвах упътването от този сайт (http://laredoutebg.page.tl/%26%231064%3B%26%231072%3B%26%231073% … %26%231080%3B.htm), но някои изречения не са преведени на български... Sad

# 721
  • Мнения: 2 336
кога започват намаленията или съм ги изпуснала?

# 722
  • Мнения: 126
Ментичка-като се има в предвид ,че намаленията им започват...честно да ти кажа едва ли ще ти пратят твоята си поръчка-не прочетох да има такав възможност Whistling
С ваучерите ще направиш повече покупки след броени дни...
Ще те помоля на ЛС-поне се знаеме с теб  bouquet-да ми пратиш номера на поръчката,повече по нея
Това,което мога да направя е да им се обадя в понеделник и да поговорим ,за възможностите около вече направената ти поръчка
Дано да ти помогна
Апропо-не знаех че малко човоче ще имаш вече  bouquetПоздравления

# 723
  • Мнения: 243
кога започват намаленията или съм ги изпуснала?

Намаленията започват на 06.01.2010г.(в сряда)!

# 724
Много се радвам и аз съм от тези дето се познават с пощальонката, но като се случи да я заместват е кошмар.Лелите са много тъпи и като не могат да четат на латиница.
Аз сега пуснах поръчка с 3 комплекта спално бельо,че да видим колко парички за митница ще платя.
Тези суми кудето ги искат в централна поща само разбрах, че са митница.

Здравей! От кога не си получавала колети в Стара Загора? Mr. Green
Там отдавна не се плаща в централна поща или е нещо ново? newsm78

# 725
# 726
Здравейте, мацки!
Моля, някой да ми каже нещо за плащането. Защото имам карта Visa electron - дебитна на Булбанк и сиситемата ме отхвърля. Опитах вече 4 пъти. И не става. Имам си регистрация 11 артикула имам. И не можах да си махна доставката. Само я намалих на 5 Е.

# 727
  • Мнения: 5 598
леле,откъде я изрови тая старата тема-има съвсем нова,в нея опиши точно как те отхвърля системата.за кодове има отделна тема,на това намаление-кодове бол Peace

# 728
На 4-та стъпка като натисна червения (розов) бутон и притъмни екарана. После ми излиза прозорец с червен надпис, и пише, че има проблем с картата

Общи условия

Активация на акаунт