LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 885
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 62
И аз да се разпиша - днес получих известие от пощата за поръчката ми от 18.12 Simple Smile , а я очаквах поне към 5-6 януари Joy
Исках и да ви попитам момичета : Дали има проблем ако акаунта е на едно име , а картата , с която се плаща е на друго  newsm78

# 616
  • Мнения: 685
Не, няма проблем, но с тази карта ще можеш да платиш после само на още 1 акаунт, освен ако не го направиш през ПейПал.

# 617
  • София
  • Мнения: 62
Мерси за бързия отговор anny_    bouquet Аз се притеснявам ,защото вече съм направила няколко поръчки от този акаунт(с моя карта) , но нямам възможност да използвам същата  отново ,та ме беше страх да не се обърка нещо - че иди после се разбирай с франсетата  Joy

# 618
  • Мнения: 4 214
Нещо не работи сайта. Вече приемат Paypal ли?

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 9 772
Нещо не работи сайта. Вече приемат Paypal ли?

Приемат, да Peace
И на мен не ми се отваря сайта, пише че нещо работят по него.

# 620
  • София
  • Мнения: 62
Никак не се учудвам Simple Smile аз всяка нощ към 2 се сещам д а гледам нещо в сайта и горе -долу по това време го слагат в т.нар " maintenance  mode "   bouquet

# 621
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Никак не се учудвам Simple Smile аз всяка нощ към 2 се сещам д а гледам нещо в сайта и горе -долу по това време го слагат в т.нар " maintenance  mode "   bouquet

Потвърждавам  Peace И аз го забелязвам.

 Confused:
Аз отново влизам с въпрос за недоставената ми поръчка. Моля, ако не е тук мястот да пиша за това, насочете ме към правилнат тема  Hug

Писаха ми, че са ми изпратили поръчката на 19 ноември и ме помолиха да попълня тази бланка: http://docs.google.com/View?id=dqqc6f7_48fhrkd6vn (пишете ми дали се отваря линкът!)

Нищо не разбирам от нея  Sad Не разбирам и как да им я изпратя, след като я получих от тях във формат на картинка...  newsm78 Мислих си да я изпринтя и да я пратя по имейл, но нещо не се сещам на кой адрес точно  ooooh! И не ми се иска да си пиша номера на кредитната карта...  Thinking

Ох, много съм объркана, а и ми е толкова мъчно, че няма да си получа дрешките Sad

# 622
  • София
  • Мнения: 1 181
Бланката не е трудна за попълване,виж на първа страница при Шаблони на писма при проблеми с поръчките  Peace
Никъде не трябва да пишеш номера на кредитната си карта.
Бланката може да се попълни с пейнт,аз съм я пращала сканирана.На мен лично ми писаха,че не приемат този формуляр по имейл,а само по факс или изпратен по пощата.Но при някои без проблем минава,така че пробвай.
Адреса също е в първия пост на темата,но по-добре изпрати попълнената бланка като отговор към имейла,от който ти е пратена   Peace

# 623
  • София
  • Мнения: 36 136
Малко помощ Simple Smile
http://femme.epreview.pictime.fr/?omniturecode=001RR8824
как да си поръчам от този каталог?
Не мога да го открия в сайта

Simple Smile  Разбрах как става!!!
А дали ще има намаления на артикули от този каталог? / визирам намаленията след 06.01/?

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 09:04 от denis_d

# 624
  • Мнения: 583
Малко помощ Simple Smile
http://femme.epreview.pictime.fr/?omniturecode=001RR8824
как да си поръчам от този каталог?
Не мога да го открия в сайта

Simple Smile  Разбрах как става!!!
А дали ще има намаления на артикули от този каталог? / визирам намаленията след 06.01/?
Това е каталог на новата колекция, може да го разгледаш, да гласуваш за 10 артикула и ще ти пратят оферта. Продуктите от нея ще ги пуснат постепенно в сайта и ще можеш да поръчаш  Peace

# 625
  • Варна
  • Мнения: 99
картата е ОББ-кредитна, може да е нещо във връзка с обслужването на картата в края на годината, сега се сетих Hug, около 20лв , ще звънна в банката за всеки случай в удобно време, че вече нещо не ми пращат и разпечатки
Ако не ме лъже паметта, тази карта има 24 лв годишна такса за обслужване ...

# 626
  • Мнения: 53
Да, има нещо такова. На моя мъж, който е със същата карта му вземат веднъж в годината 24лв - някаква застраховка на картата било. На него обаче лятото му ги удържат, явно зависи картата кога е изкарана.

# 627
  • Мнения: 77
Весела Коледа със закъснение! Живи и здрави да сте всички и все така отзивчиви и добри!
Ние бяхме при майка ми, а там компютър -нет. Вчера взех поръчка от 03.12. За тази година приключих! Чакам намаленията! Ху бав ден!

# 628
  • София
  • Мнения: 36 136
Това е каталог на новата колекция,...
10x Grinning

# 629
  • Мнения: 874
Най-накрая  получих пратката от 07,12-прословутите шанхайски чаршафи,които обаче не ми харесаха въобще и за които платих в пощата още 2,30 за опаковане-колета е бил преопакован на митница.И като за капак вместо така желаната дудунка получих работна куртка-бежов сахариен  Sick Но,здраве да е !Да се надяваме през Новата година на повече кодчета и по-хубави подаръци  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт