Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 958
  • 517
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 289
Fortune не става въпрос да се следите в тоалетната непрекъснато, а просто ако ти се случи да те е срам или да те боли корем и да не го направиш - ето това не е нормално според мен

# 466
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 446
И аз се чудя защо чак е прочиствана темата в последната страница само, като всичките страници смърдят направо  Rolling Eyes

Нали?!


Fortune не става въпрос да се следите в тоалетната непрекъснато, а просто ако ти се случи да те е срам или да те боли корем и да не го направиш - ето това не е нормално според мен

Бе, нормално или не, вече почти 20 години сме заедно, но никога не го е правил пред мен, нито аз пред него. Живи сме и двамата все още.

# 467
  • Мнения: 60
Естествено,живи хора сме.Нищо особено,нито срамно.
А тези, които се "стискат" поздравявам с творбата "Пърдиада" Sunglasses

Пърдете, братя, без стеснение,
не се измъчвайте от зор!
Защо ви е ограничение
там, дето нужен е простор?!


Защо ви трябва да се стискате,
пръднете си със пълен глас,
със тон и тембър, както искате -
тенор, сопрано или бас?!


Пърдете бавно във анданте
или в алегро, в ритъм жив,
ту нежно, мазно - тип “глисанте”,
ту рязко - във речитатив!


Пръднята, братя, е изкуство,
прекрасен музикален дар,
кога пърдиш, перди със чувство,
с квалификация и чар!


Пърденето е ценно качество
и имай винаги предвид,
че то е здраво доказателство,
че нямаш ти апендицит!


По принцип то е облекчение
в хранителния ни режим.
Затуй - без срам и притеснение -
пърдете да се напърдим!


Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди.
А щом е гръмка и тържествена,
тя никак, никак не смърди!!


Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест.
Във нея няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест!

Пръдни и ти веднъж в живота си
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш!


Пръдни и ти, приятел, здравата!
Пръдни със мен във ритъм жив!
И виж - създали сме в държавата
нов самодеен колектив!

# 468
  • Мнения: 755
Fortune не става въпрос да се следите в тоалетната непрекъснато, а просто ако ти се случи да те е срам или да те боли корем и да не го направиш - ето това не е нормално според мен

Е, Тарталета ти е отговорила вече вместо мен. Laughing Не ми се е случвало до сега и не съм се стискала. Въбоще не ми се вижда нормално единият да се къпе, пък другият да издува бузи в напъни. Joy Laughing Но да прекратим, става миризливо вече. Peace

# 469
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
ПП На студеното не излиза облаче пара, така каза мъжът ми, пробвал. Обясни го заради дрехата, както когато имаш шал на устата и тогава дъхът ти не се вижда. Ако пръднеш на голо дупе обаче... Mr. Green

 Joy Joy Joy

Логично е на голо дупе да се види. Интересно обаче дали въздушната струйка ще бъде оцветена в различен цвят. newsm78

# 470
  • Мнения: 146
Той го прави често и ме вбесява за това аз му го връщам  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 471
  • Мнения: 1 174
ПП На студеното не излиза облаче пара, така каза мъжът ми, пробвал. Обясни го заради дрехата, както когато имаш шал на устата и тогава дъхът ти не се вижда. Ако пръднеш на голо дупе обаче... Mr. Green

 Joy Joy Joy

Логично е на голо дупе да се види. Интересно обаче дали въздушната струйка ще бъде оцветена в различен цвят. newsm78

Е що пък друг цвят, бе  newsm78 Някакво белезникаво облаче ще да е, мисля  Thinking

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ох, сега се чувствам толкова отпусната след като се смях с глас на отговорите в темата!  Joy
Да, озвучаваме си къщата, понякога дори я и вмирисваме. Като се запознахме с мъжа ми, в началото ми беше много странно и неприятно, че си позволява такива "волности", но свикнах. Като забременях, имаше един период, в който без да искам яко се изпусках. Той беше възмутен - мъж можело, но за жена - не. И аз от яд напук взех да си пърдя пред него. И така до сега - добър дует сме, а откакто се роди малката - и трио. Но той все още се възмущава - само той можело. 
И на моя мъж известно време мобилния му звъня с "мелодийка" пръдня.
Между другото това изобщо не е балкански манталитет. Напротив! Точно на Запад хората си пърдят спокойно и на обществени места и го приемат за нещо нормално.

# 473
# 474
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 446
Точно на Запад хората си пърдят спокойно и на обществени места и го приемат за нещо нормално.

Дааа, със сигурност  Whistling  ooooh!

# 475
  • Мнения: 21 557
Между другото това изобщо не е балкански манталитет. Напротив! Точно на Запад хората си пърдят спокойно и на обществени места и го приемат за нещо нормално.

   Стига бе... къде видя такова нещо, където съм ходила, никъде не е нормално да пърдиш на обществено място.

# 476
  • Мнения: 3 371
и в пърденето на запад са с едни гърди по-напред от нас.

даже там някак като пръднат и на рози ухае.

пс. само съм чувала, че в турция било нормално и дори честители освобождаването на стомашния дискомфорт.

# 477
  • Мнения: 21 557
и в пърденето на запад са с едни гърди по-напред от нас.

даже там някак като пръднат и на рози ухае.

пс. само съм чувала, че в турция било нормално и дори честители освобождаването на стомашния дискомфорт.

   Joy къде? на някой строеж в Анадола може, ама в Университета на Анкара няма такова нещо...

# 478
  • Мнения: 3 371
в университета предполагам, че попръдват изискано  newsm78.
така де, и асан е човек, и той душа/пардон, дупе Blush/ носи.

# 479
  • Мнения: 7 947
Че е въпрос на възпитание да не се изпускаш пред хора - е ясно, но същ остава ясно, че е въпрос на възпитание и това докъде можеш да стигнеш в писането на подобни гадости на последнит естраници  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт