Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 70 023
  • 517
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 281
Случва се, какво лошо има.
То и на мен да ми се случва, равнопоставеност има както се казва.
Сега ако някоя от вас  каже че на нея не ѝ се случва ...

# 451
  • Мнения: 65
Моя мъж наскоро замислено ме попита: "Според теб като е студено навън и като дишаш нали дъхът ти се вижда ? Та си мисля дали ако пръднеш на студа, ще излезе облаче пара отзад  Thinking"
Казах му да пробва, и да ми каже резултата  Joy hahaha Joy
Това ме навява на мисълта, ако плуваш в басейн, дали ще излизат балончета, като от устата. Или дали може да се загаси свещ ...  Thinking Laughing

# 452
  • Мнения: 755
Не. Поне не  hahahaпърди в мое присъствие.  Laughing
   Нито съм го чувала, нито съм подушвала. Mr. Green
   Егати миризливата тема. Laughing

# 453
  • София
  • Мнения: 2 217
Чудя се коя тема освен за пръднята е жива вече почти две години newsm78

# 454
  • Мнения: 322
Как коя? Темата за свекървите е винаги актуална  Mr. Green

# 455
  • Мнения: 275
Винаги гледа да го прави, когато не съм около него, но се е случвало да го чувам от другата стая.  Joy

# 456
  • Мнения: 7 947
И аз се чудя защо чак е прочиствана темата в последната страница само, като всичките страници смърдят направо  Rolling Eyes

# 457
  • Мнения: 1 174
Моя мъж наскоро замислено ме попита: "Според теб като е студено навън и като дишаш нали дъхът ти се вижда ? Та си мисля дали ако пръднеш на студа, ще излезе облаче пара отзад  Thinking"
Казах му да пробва, и да ми каже резултата  Joy hahaha Joy
Това ме навява на мисълта, ако плуваш в басейн, дали ще излизат балончета, като от устата. Или дали може да се загаси свещ ...  Thinking Laughing

Мисля, че ще излизат балончета, все пак е газ, но чак пък да гасиш свещ  Laughing
То даже ако пръднеш срещу горящ пламък, понеже в газовете има метан, може да се подпалят и вместо да загасиш свещта, да направиш пожар  Laughing

ПП На студеното не излиза облаче пара, така каза мъжът ми, пробвал. Обясни го заради дрехата, както когато имаш шал на устата и тогава дъхът ти не се вижда. Ако пръднеш на голо дупе обаче... Mr. Green

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Моя мъж наскоро замислено ме попита: "Според теб като е студено навън и като дишаш нали дъхът ти се вижда ? Та си мисля дали ако пръднеш на студа, ще излезе облаче пара отзад  Thinking"
Казах му да пробва, и да ми каже резултата  Joy hahaha Joy
Това ме навява на мисълта, ако плуваш в басейн, дали ще излизат балончета, като от устата. Или дали може да се загаси свещ ...  Thinking Laughing
Във вода излизат балончета, не сте гледали "Разбивачи на митове" редовно. Simple Smile

# 459
  • Мнения: 76
Моя мъж наскоро замислено ме попита: "Според теб като е студено навън и като дишаш нали дъхът ти се вижда ? Та си мисля дали ако пръднеш на студа, ще излезе облаче пара отзад  Thinking"
Казах му да пробва, и да ми каже резултата  Joy hahaha Joy
Това ме навява на мисълта, ако плуваш в басейн, дали ще излизат балончета, като от устата. Или дали може да се загаси свещ ...  Thinking Laughing

Еееее никога ли не си е правил "джакузиии"  Joy Joy Joy.Точно си излизат балончета,от къде знам,не казвам  Joy Joy Joy.Иначе ако е много дълга и мощна пръдня може и да успее да загаси свещ,но това съм го виждала само по филмите. Joy
А иначе и мъжа ми си пръцка,редовно и много силно,чак ме стряска  #Cussing out.Аз обаче не се осмелявам пред него.
Веднъж мой познат ми разправяше,че така пръднал лятото на отворен прозорец,че чак комшиите отдолу го чули и почнали да се смеят  hahaha
До колкото знам най-дългата пръдня в света е 3 мин.и 33 сек. bowuu

# 460
  • Мнения: X
До колкото знам най-дългата пръдня в света е 3 мин.и 33 сек. bowuu

Този бая боб ще да е ял... Grinning Grinning Grinning

# 461
  • Мнения: 289
ами това ти е най- близкия човек и ако те е срам, е ужасно 50 години да се стискате един друг, моя позната са така, въздържат се от какви ли не неща и е много напрегната обстановката, като цяло - не заради пръцкането де, а че явно не са си близки

# 462
  • Мнения: 76
Ами моя мъж хич не го е срам,пресрами се още на първите няколко седмици  ooooh!.Обаче аз,вече 4 години не смея, срам ме е.
Иначе той ми е разправял,че е имал гадже пред когото много го било срам и никога не тръцункал. Сутрин бързал да става да ходи в тоалетната,че щял да се пръсне и му било много некомфортно... #Crazy Laughing

# 463
  • Мнения: 76
ами това ти е най- близкия човек и ако те е срам, е ужасно 50 години да се стискате един друг, моя позната са така, въздържат се от какви ли не неща и е много напрегната обстановката, като цяло - не заради пръцкането де, а че явно не са си близки
А за рекорда си спомням,че преди това специално са яли всякакви газообразуващи храни и напитки. Sick

# 464
  • Мнения: 755
Това пък с въпросното пръцкане и стискането ми е направо непонятно. Как пък едва ли не постоянно на някой му се пърди / то пък бива разстроен стомах, ама чак пък...направо на надуване ми превес на първосигналната с-ма/ та се стискате. Какви са тези глупости.  Да, това е физиологична нужда, но дай сега да си пикаем и акаме заедно, защото си живеем заедно и да няма скрито покрито. Простотия, да близки сме, но чак пък да си знаем телесните сокове и газове ... аре нема нужда от толкоз смрад. Това като в една друга тема, където се изпокараха колко е важно да си близък с половинката и затова е нормално да акаш едва ли не докато мъжът ти се къпе. Ужас просто, колкото и да сме си близки трябва да има граници, другото вече граничи с някакъв садо-мазохизъм.
Може да съм консерва, ама подобни теми за нарушаване на личното пространство и то чрез физиологични нужди ми е много просташко. Stop Е, не искам да съм чак толкова близка с никого и не искам и мен да ме чувстват по този начин близка. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт