Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 955
  • 517
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 60
Точно на Запад хората си пърдят спокойно и на обществени места и го приемат за нещо нормално.

Дааа, със сигурност  Whistling  ooooh!
Аз съм чувала за Исландия от достоверен източник.

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 364
viliko, отпусни се, мила - виж колко е забавно тук, не разваляй просташките ни изпълнения.  Laughing  hahaha
Не знам обаче в нашето съзнание е вкоренено, че "тези неща" са абсолютно неприемливи за вършене извън тоалетната, а още по-малко в присъствие на друг човек. Аз, например, съм имала съквартирантка, която се скъсваше да пръцка пред нас - бяхме три момичета в квартирата Shocked . Отвратително беше. И в същото време - в университета се имаше за високоинтелигентна и възпитана госпожица.  Confused
Но вкъщи пред най-близкия човек, особено когато имаш и здравословен проблем, какво толкова престъпно има да се изпуснеш?! Ако и той те предразполага.  Party   Joy
Аз знам за германци и англичани, че го приемат за нормално. Но не съм присъствала, за да го кажа от първо лице, затова се извинявам за подвеждащото мнение при предишното ми включване.

# 482
  • Мнения: 21 550
Не знам обаче в нашето съзнание е вкоренено, че "тези неща" са абсолютно неприемливи за вършене извън тоалетната, а още по-малко в присъствие на друг човек.

   Може би е вкоренено защото просто го изисква доброто възпитание? Включително и в Германия и Америка? То и там някои хора си оставят възпитанието навън, така че разлика кой знае каква няма.

# 483
  • Мнения: 378
Между другото това изобщо не е балкански манталитет. Напротив! Точно на Запад хората си пърдят спокойно и на обществени места и го приемат за нещо нормално.

   Стига бе... къде видя такова нещо, където съм ходила, никъде не е нормално да пърдиш на обществено място.
Ами аз лично познавах един американец, преподавател в университет, който си пърдеше ей така, насред работата и разговорите... млад мъж, красив, интелигентен. За мен като балканско чадо беше супер шокиращо, срамно, възмутително, гадно. Англичанинът само се оригваше (ние бяхме една международна група, всякакви имаше). Виж, французинът - тишина. Представителите на Изтока (Ориента) също спазваха благоприличие (т.е. това, което в моите представи е благоприличие). Така че и аз считам, че и в тази област, отново Западът е с едно рамо напред  Shocked

# 484
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз познавам австриец, преподавател в университет. Изключително интелигентен и невероятно принципен. Че и хубав мъж и от заможно семейство. Ама не са го научили на обноски като малък, язък!

# 485
  • Мнения: 21 550
Ами аз лично познавах един американец, преподавател в университет, който си пърдеше ей така, насред работата и разговорите... млад мъж, красив, интелигентен.

  Абе то простаци всякакви има, сега това значи ли, че в Америка е общоприето да си пърдиш без свян Joy

# 486
  • Мнения: 2 865
Извинявайте, обаче да се обгазяват околните с неприятни миризми не е прието никъде. Някой ако го прави му липсва възпитание, не е от националността. Айде в къщи както и да е, ама на обществено място или в офис е ужас (от опит - бивш колега българин).

# 487
  • Мнения: 1 288
Случвало ми се е да се изпусна и пред съквартирантки, и пред милото, да взема да се гръмна ли? Laughing

# 488
  • Мнения: 2 865
Случвало ми се е да се изпусна и пред съквартирантки, и пред милото, да взема да се гръмна ли? Laughing

Не естествено, на всички се случва къде случайно, къде от мързел Simple Smile.
Обаче като се наобядваш да започнеш да пърдиш в продължение на часове в офиса си и да не може да се влезе .... не е нормално...

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 364
Чак не ми се вярва, като ги разказвате тези работи. Не знам, ама не мога да си представя някой да си пърди в офиса миризливо и колегите да знаят и на него да не му пука... Айде ако е сам и работи цел ден сам, като е сигурен, че никой няма да влезе...  Rolling Eyes

# 490
  • Мнения: 21 550
   Ами човека сигурно си го прави вкъщи спокойно и на всеослушание Joy, може и той да е радетел на натурализма, или да е придобил тоя навик в чужди разкрепостени страни... Joy

# 491
  • Мнения: 1 288
   Ами човека сигурно си го прави вкъщи спокойно и на всеослушание Joy, може и той да е радетел на натурализма, или да е придобил тоя навик в чужди разкрепостени страни... Joy
Абе, като е радетел на натурализма, да тръгне гол, да спи в колиба и да яде корени.
Не е нормално наистина да обгазяваш останалите, само защото ти е кеф по байганьовски да си изпускаш мощно и напоително телесните миризми. Sick

# 492
  • Мнения: 46 553
...
Не е нормално наистина да ...

Нормално, ненормално. То не е и нормално да ни казва някой как да си живеем в собствения дом...

# 493
  • Мнения: 3 371
човече, ние май имахме предвид за нормално и ненормално това:

.... Айде в къщи както и да е, ама на обществено място или в офис е ужас ....

вкъщи - всеки манастир със свои правила Peace . на когото както му допада - пръцкане, стискане, негова воля Laughing

# 494
  • Мнения: 46 553
Говоря за темата като цяло, имаше даване на акъл кое е нормално вкъщи. Но явно за да се подсили ефекта се мина на изключенията, които не спазват дадена норма в обществото, нищо че нямат нищо общо с това, дето се пита  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт