Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 913
  • 517
  •   1
Отговори
# 510
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
 Joy Joy Joy

Няма да кажа една моя /буквално/ изцепка, че ме е срам. Не знам чии нежни уши подслушват тук.

Но пък с удоволствие ще разкажа една чужда Mr. Green
Сгодени приятели, пред сватба. Момичето в напреднала бременност. Момчето отива за втори път у бъдещата булка и нейните родители. Съответно стараещ се да се покаже в най-добра светлина. На тръгване кляка, за да завърже обувките на булката си /нали е бременна, не може да се превие/. И точно тогава: "Рррррр", ама мощно. Не съм била там да кажа кой как е реагирал Laughing

# 511
  • Мнения: X
Знаеш ли, в такива ситуации всички се държат като пръднали.

# 512
  • Мнения: 673
 Joy Joy
 Има нещо непреходно в тази тема...

# 513
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Култова тема  Joy Joy

# 514
  • Мнения: 60
А защо само мъжете дали изпускат газове.А жените изпускат ли се в присъствието на половинките си?
Ние у нас не робуваме на предразсъдъци и си пръцкаме на воля.Даже ни е забавно.Важното е,че сме на едно мнение по въпроса Sunglasses

# 515
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Те жените сами си казват, и без да ги питаш Grinning

Иначе и ние си пръцкаме на воля - винаги с финес Naughty

# 516
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Joy Joy
 Има нещо непреходно в тази тема...


Тази е от най- непреходните, наред с онази за пърдящата шунда! Фаворити са ми на всички времена  Laughing

# 517
  • Мнения: 76
Пърдяща шунда?  newsm78
Я обяснете?  Joy
Иначе моята дъщеря (на 2г.5 мес.) бие баща си по пърдене.  Joy Joy Joy Понякога нарочно се напъва и ги докарва до 5,6 пръцвания, а след това се насира от смях разбира се... Laughing Laughing Laughing Хубавото е,че го прави само вкъщи,на вън нещо се срамува... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт