Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 914
  • 517
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13
Не бива така презрително да се отнасяте към пръднята.
Тя е занимавала умовете на такива гении като Салвадор Дали, който дори и е посветил цяло произведение - "Изкуството на пръднята" Joy

# 31
  • Мнения: 2 448
Вчера прочетох това и бях  Sick. Коментарът, че на всеки се е случвало , още повече ме отврати, защото надявам се никога да не ми се случи подобно нещо.

# 32
  • Мнения: 723
Ох, това ми е болна тема направо.  Аз вече го карам да излезе на балкона като му дойде момента. Преди навсякъде го правеше и след това се заливаше от смях. В леглото - ама така, че го 'впръсквал навътре в леглото, за да не мирише'..  Е, тея не ми минават вече и съм му казала, че или ще пие лекарства за намаляване на газовете (рекламират някакво такова по телевизията) или ще излиза на балкона всеки път.......    темата е убиец обаче   Joy  Joy

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
защо се гласува само с 1 глас?

Богатството на нашия език:
" ...тръцка, пръцка, пърди, фъска..."

 Joy

# 34
  • Мнения: 20
и двамката си пръцкаме,да не кажа пърдиме Laughing.....е казах го...... Whistling
ама кучето като се изпусне,и двамата хфърчим нанякаде и се заливаме от смях Sick Joy Joy Joy че и по терлици най-често ги пуска...усещаме се ,когато се обгазим хубаво
 newsm62 newsm62 toothтемичката е фешан Flutter Mr. Green

# 35
  • Мнения: 187
Вчера прочетох това и бях  Sick. Коментарът, че на всеки се е случвало , още повече ме отврати, защото надявам се никога да не ми се случи подобно нещо.
Sick Sick  е много гнусно това
ина4е за да не е спам-за 3 години брак,не се е слу4вало да го прави пред мен,съвсем 4естно  Peace

# 36
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
 Joy rotfImao
Пръдлъовци и пръдли lalalala
Моят пък не пърди... smile3534 smile3533 newsm48

# 37
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Хайде не с лошо де, темата е създадена с цел забавление. Няма за цел да направи статистическо проучване... Ако не можеш нито да го оцениш, нито да се забавляваш, най-добре недей писа Simple Smile Още в заглавието си личи, че темата е за Нейно Величество Пръднята, като ти идва в повече, защо изобщо четеш?
А, не е с лошо. Учудих се, защото не може да живееш с някого известно време и поне веднъж той да не се "изпусне". Пък и си спомних един колега, дето нарочно ядеше все пръдливи храни и после държеше непременно да демонстрира яки децибели и побъркващи аромати пред всички нас. Та се и понадигаше за по-голям ефект.  Sick Та понеже по неволя са ми навирали носа, отначало се издразних, защото съм побеснявала покрай оня пръдльо.
Иначе у дома бойни салюти не съм чувала, явно си го прави по терлички и гледа да няма хора наоколо.

# 38
  • Мнения: 980
Имам един лаф, който предпазва страстни жени, готови да захвърлят мъж и семейство заради новия, горещо обичан мъж..та колкото и да е голяма любовта рано или късно обожаемия пръдва звучно и всичко пак почва по старому.
Моля да се приеме откъм веселата страна !  Naughty Joy Joy

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Насълзих се от смях Joy Joy Joy hahaha

Изобщо толкова ми е смешно пърденето, че от смях не намирам сили да се възмутя Laughing

# 40
  • Мнения: 11 915
Не мога да повярвам, че пиша в тази тема, но го правя по два повода.
първият- моето дете е на 4г. и понякога му се случва. След това почва да се хили.Как да му обясня, че това не е редно или се прави дискретно и далече от други хора.И редно ли е да му  правя забележки, няма ли с това да му навредя на здравето?

Другият въпрос е свързан с пърия, но и просто ме гложди любопитство.Вярно ли е, че има държави/Европейски, цивилизовани/ в които тази дейност е съвсем в реда на нещата, дори на семинари и симпозиуми си го позволяват хората.Не било полезно въздържанието, та затова и никой не се въздържал.Просто съм го чувала, винаги ми е било странно дали е истина, а съм го чувала от различни места, но единият ,който ми ги е разказвал тези "подбробности" беше и голям шегобиец.За Германия иде реч.
Вярно ли е?

# 41
  • Мнения: X
Вярно е, във Франция пърдят и се оригат на поразия.  Joy Вредно е да задържаш, но няма и защо да го правиш -  то си е и човещинка. Аз не гледам лошо когато някой покрай мен се изпусне, приемам го с чувство за хумор Simple Smile

# 42
  • Мнения: 320
Не пръцка "умишлено" пред мен... ама се урива Confused и след това казва:Знам аз съм простак,ама ако не се оригна ще пръдна hahaha
Това от статиятае гадничко..

# 43
  • Мнения: 672
За 14 г брак не ми се е случвало подобно нещо. Отвратително е и изобщо не би ми било смешно. Децата си от малки възпитавам, че това не е прилично и се прави насаме, по възможност в тоалетната.

# 44
  • Мнения: 4 116
Страшна тема....  Laughing
На въпроса- почти не пръцка, ама се уригва след като пие газирано. И сам си вика- ПРОСТАК (имитирайки моя глас)
А ако аз му кажа след уригване, че е простак, ухилва се щастливо и казва - мерси  Laughing
Ако се  случи аз да пръцна  Blush в леглото например, репликата е - айде, пробихме матрака. Или ако не е в леглото - май ще вали, я как гърми....  hahaha
ПС.  За непръдливите - да не четат, за д ане се гнусят  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт