Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 902
  • 517
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Ще падна от смях!
Не не ми се е случвало още!Дано и да не ми се случва!Имаме все пак някакви задръжки!

# 16
  • Мнения: 6 155
Защо има само една опция за гласуване?  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 36
На мен пък отговорите от темата и от анкетата биха ми били много интересни.
Иначе от доктор знам, че е вредно да се сдържа порива за освобождаване на газове - води до рак на дебелото черво с времето.

# 18
  • Мнения: X
Защо има само една опция за гласуване?  Crossing Arms

Как само една опция?

# 19
  • Мнения: 6 155
Защо има само една опция за гласуване?  Crossing Arms

Как само една опция?
Извинявай, исках да кажа защо само за една от опциите може да се гласува. Simple Smile

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 918
Да, понякога, но ме предупреждава, ако ще е много гадна, и ме моли за позволение. В началото изобщо не смееше и сега ми се оплаква колко е страдал  Laughing. Но в повечето случаи не изпуска газовото пред мен, а аз пред него никога.

# 21
  • Мнения: 539
ами тръцка разбира се,а като го хване понякога,ама не може всеки път да излиза от стаята,защото има моменти в които само на вън ще си стои JoyА и аз го правя по терлици Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 186
Ще ме уморите с тия теми Joy
Моя ги пуска постоянно и където и да е ooooh!...изобщо нямам думи...мъжете са устроени май така,пръдльовци hahaha

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 #Shocked smile3544 rotfImao
И до такива теми ли стигнахте? Утре очаквам: "Бърше ли си задника, като ходи по голяма нужда?"  ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 885
Еее, кво И е на темата?
Grinning

Моят се въздрържа по принцип, но ако се случи, не го връщам в магазина  Laughing

# 25
  • Мнения: X
#Shocked smile3544 rotfImao
И до такива теми ли стигнахте? Утре очаквам: "Бърше ли си задника, като ходи по голяма нужда?"  ooooh!


Ееее, ти па!  Grinning Той това ако не прави!!!

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Именно щото го прави. Това е като някакво проучване в чест на нейно величество пръднята. Ама да тръгна да си навирам носа в чуждите пръдни ми идва в повече. Та чак и анкета.
Shatzi, Slavi_Yo, хвалипръцкова, Jasra, rossina (+ 2 Скрит/и) и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
 Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 13
хахахаха  е това е моята тема Joy

# 28
  • Мнения: X
Именно щото го прави. Това е като някакво проучване в чест на нейно величество пръднята. Ама да тръгна да си навирам носа в чуждите пръдни ми идва в повече. Та чак и анкета.

Хайде не с лошо де, темата е създадена с цел забавление. Няма за цел да направи статистическо проучване... Ако не можеш нито да го оцениш, нито да се забавляваш, най-добре недей писа Simple Smile Още в заглавието си личи, че темата е за Нейно Величество Пръднята, като ти идва в повече, защо изобщо четеш?

Моят любим пръцка като картечница. В началото на връзката ни много се притесняваше, като му казах, че няма от какво, започна кошмарът ми.  Grinning Фрррррт. На него му казвам, че жените не пръцкат - или се изпускам по терлички или тичам в тоалетната  Joy Joy

# 29
  • Мнения: 4 916
Значи хората и така се били забавлявали. Знаех си, че ще науча нещо интересно от този форум.

Общи условия

Активация на акаунт