Изпускат ли газове мъжете ви във ваше присъствие?

  • 69 911
  • 517
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 304
Хихи, голям купон тази тема Mr. Green Моят, ако щете вярвайте, за всичките години заедно да се е изпуснал 1-2 пъти в мое присъствие и то без да иска. Всъщност, май като се замисля, никога не съм случвала на пръдльовци. Едно бивше гадже от студентските години веднъж направо ме разби. Лежим си в леглото и по едно време той се опулва, сменя 5 цвята за 2 секунди и почва да вика "Бягай, излез бързо от стаята!!! Бързо, ти казвам!!!" Аз се ошашках, не бях чула нищо и не разбрах изобщо какъв е проблема, ама излязох, какво да правя... Идва той след малко, целия червен и на въпросителния ми поглед, обяснява. "Егати, за пръв път ми се случва да пръдна пред момиче, еми изгоних те, да те бях оставил докато се размирише ли?!"  Joy

# 46
  • Мнения: 215
Пърдиме си без проблем.Е,то в къщи ако не можеш,къде ли?
Моят мъж ако пръдне леко,вика след това малък болдуин.Известно време се чудих от къде идва това,но той ми обясни,че идвало от Алек Болдуин.Не ме питайте каква е връзката ,защото няма обяснение. Laughing

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
къде е ксения да обясни, че нейния мъж не пърди защото ам пръдне, ще последва развод ....

# 48
  • Мнения: 3 371
къде е ксения да обясни, че нейния мъж не пърди защото ам пръдне, ще последва развод ....
няма нужда ксения да го обяснява, ясно е, че всички попръцкват, ама хайде да не си ставаме чак пък толкова интимни и това да си споделяме. никой не е умрял от звука на една пръдня, но е белег на лошо възпитание да си пускаш газовете на всеслушание и да маааш гащи из къщи .
за по време на секс, нямам думи. и все пак, ако е случайно , някак ще го разбера, де. също и по време на сън.

# 49
  • Мнения: X
За оригването да си призная, случвало се е да се наливаме с газирано и да се състезаваме кой ще се оригне по-мощно.

Веднъж милото се изпърдя тихо под завивките, изобщо не усетих. В следващия миг започна да крещи "ЗАТИСКАЙ, ЗАТИСКАААААЙЙЙ!!!"  Joy Joy

# 50
  • Мнения: 2 466
Трета опция.

# 51
  • Мнения: 943
За 3 години заедно , два пъти се е изпуснал и то беше по-изненадан и от мен. Сдържа се човека  loveuuu

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Благодаря ви,  bouquet
отдавна не бях се смяла така на глас Joy За Англия знам от съпругът си, че си пускат душите във пъбовете. Хич не ми се вярваше, викам си той тоя моя само майтапи си прави и затова ме мотае така. Обаче излезе прав бе. А имах и случай във едно сладурско ресторантче се черпим тайфа мацки и на съседната маса един англичанин чете вестника си и се черпи и той със бира. Е не му млъкна задника през цялото време беее. Такова спокойствие не съм виждала, за него това си е било нормално newsm78 Ама и тогава се смеехме така както сега аз със вас. Благодаря ви още веднъж Hug

# 53
  • Мнения: 320
За 14 г брак не ми се е случвало подобно нещо. Отвратително е и изобщо не би ми било смешно. Децата си от малки възпитавам, че това не е прилично и се прави насаме, по възможност в тоалетната.

е то някой  път не пита..... . . Blush


*Jael*  -леле как ме разсмя - хиххихихихиих
 
 
 

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 15:36 от ПИПИТУ

# 54
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не бива така презрително да се отнасяте към пръднята.
Тя е занимавала умовете на такива гении като Салвадор Дали, който дори и е посветил цяло произведение - "Изкуството на пръднята" Joy


Мдааа. И на римския император Клавдий - чела съм го в автобиографията му. Един лекар му казал, че не бива да се стиска, защото това водело до стомашно-чревни проблеми. И човекът, за да не е сам, издал специален указ, че на масата на официална вечеря всички могат да си пръцкат, колкото им душа иска. А като си представиш само колко са яли, ум да ти зайде, като се опиташ да си представиш вонята на официалната вечеря. И тъй като почти всички са били гъзоблизци, трябва цяло състезание да е ставало - кой ще угоди на императора повече.

# 55
  • Мнения: 673
  Пета опция... Mr. Green. Само дето нямаме куче. Моя е  като компресор. Колата ни е на газ и понякога се майтапим, че ако си завре маркуча от резервоара в г.за можем да обиколим цяла България. Joy Joy Joy
 Може да е просташко , ама си е човещинка сега...

 Темата е страхотна!

# 56
  • Мнения: 4 116
Хахахаааа, Мимоза.....  hahaha
Имаше едно стихотворение преди за пръднята.... нещо от рода на - Пърдете, братя, да се напърдим.... брат ми го казваше, ама не го помня... толкова съм се смяла на него преди години.

# 57
  • Мнения: 215
Може би става въпрос за тази ода на пръднята



Пърдете, братя, без стеснение,
 не се измъчвайте от зор!
 Защо ви е ограничение
 там, дето нужен е простор?

 Защо ви трябва да се стискате,
 пръднете си със пълен глас,
 със тон и тембър, както искате,
 тенор, сопрано или бас?!

 Пърдете бавно във анданте,
 или в алегро в ритъм жив,
 ту нежно, мазно - тип "глисанте",
 ту рязко във речитатив!
 
 Пръднята, братя е изкуство,
 прекрасен музикален дар,
 кога пърдиш, пърди със чувство,
 с квалификация и чар!
 

 Пърденето е ценно качество
 и имай винаги предвид,
 че то е здраво доказателство,
 че нямаш ти апандисит.
 
 По принцип то е облегчение
 в хранителния ни режим,
 затуй без свян и притеснение
 пърдете братя, да се напърдим!
 
 Пръднатя, братя, дар божествен е,
 че само здравии гъз пърди,
 а щом е гръмка и тържествена
 тя никак, никак не смърди.
 
 Пръднята е физиология
 и рядък кавалерски жест,
 във нея няма демагогия,
 а доблест, рицарство и чест.
 
 Пръдни и ти веднъж в живота си,
 госпожо, без да се срамиш!
 Аз знам, че всяка нощ в леглото си
 ти без стеснение пърдиш...
 
 Пръдни и ти, приятел, здравата,
 пръдни със мен във ритъм жив,
 и виж, създали сме в държавата
 нов самодеен колектив!

 По повод горното стихотворение могат да се възмутят само лица, които не пърдят!!!

# 58
# 59
  • Мнения: 351
Ох,така не съм се смяла от доста време.. Laughing
Та по въпроса-бившият ми мъж го правеше и адски ме дразнеше!
А мъжът с когото живея сега не. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт