Asi / Гордата Аси - 4 тема

  • 47 116
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
е как няма да е под въпрос стартирането на втория сезон. Той така я гледа и така въздиша, че трябва да си пън за да не разбереш, че явно има нещо. Пък нека си е срамежлив. Представи си само да са в хотел двамата. То видяхме снощи какво може да стане. Как да не живее в къща с Бурчин, като ще вдигне бялото знаме и ще се предаде. Опитвам се да си представя ако дойде в бг-то, тя трябва на каишка да го въже, че ще и го изтръгнем от ръцете. Ние не сме толкова целомъдрени като туркините. Само ако ме знае какви хубави неща му мисля и ще скочи от моста в Антакия в река Аси.
Съгласна съм с теб на 100%. Смятам, че наистина се е влюбил в Туба и за това Бурчин се е превърнала в Генерала. Интересно че никъде не срещнах изказвания на Туба по този въпрос....или аз не съм гледала добре

# 736
  • Мнения: 188
Милост нямате ли,кръвно  дигнах с тези снимки Ваня снимката е върха  bouquet

# 737
  • Мнения: 295
Мата дори и мъжа ти да не те разбере, аз те разбирам Hug

# 738
  • Мнения: 1
Разгледах пак страници назад във форума...по точно снимките с Бурчин. Наш Демирчо като че ли стои като паметник....изкуствено, няма го излъчването от филма..... newsm78

# 739
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, пускам нова тема, защото Mishel_ каза някой да пусне като види, че са 50 страниците. Wink

# 740
  • Мнения: 295
Хай Тинче!
Вече съм готова за скок!

# 741
  • Мнения: 295
Тинче, моля те сложи линк към новата тема, та и другите да скокват в нея

Тенк ююююююююююю  bouquet

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 2
Момичета вие ако сте на мястото на Бурцин не бихте ли направили същото?
Гледайки любимия да въздиша по друга аз лично не бих издържала- това за мен ,а както виждам и за вас не е само актьорска игра.
А това че въздишаме по Мурат/Демир ще е докато не се появи следващият.Преди въздишахме по Халит/Онур
Поне се нагледахме на хубави мъже и помечтахме
Аз не съм много активна в чата но истински ви се забавлявам,защото четейки вашите постове виждам че не съм само аз полудяла по този сериал и се успокоявам.
Освен това няма какво да напиша ,защото моите мисли са написани от вас.
Продължаваите да сте така активни ,забавни и влюбени.
Аз ще чета и когато имам повечко време ще се включвам
Благодаря на всички ,които качват клипчета и разказват подробности около сериала.

Общи условия

Активация на акаунт