Asi / Гордата Аси - 4 тема

  • 47 125
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 332
Вас ви лови шефа, а мен учениците. Познайте какъв срам беше, като ме изловиха да се хиля като луда и да се взирам в снимките на Муратчо. И за да не е спам - коя беше тази Зейнеп.Май и аз броя само миглите на Демир Sunglasses

MATA KOSMATA, много си лоша..каква е тази снимки с този игрив поглед. Почти набор си, няма ли да ми отпуснеш някоя 5-минутка. Всичко давам за този поглед.

# 721
  • Мнения: 295
Мата, абсолютно признавам всички твои качества и предимства. Две мнения няма, но да ти кажа чистосърдечно тоя дето го предлагаш го не щъ....., така че моля те разпусни малко сърцето си и ни отпусни да се пооблажим и ние! МОЛЯ ТЕ...... Praynig

# 722
  • Мнения: 371
Страхотни сте! Посмях се от сърце Joy  Колко много сме кандидатките, а той е един ooooh!  Само, че е  за нея Cry

# 723
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Аз пък ще си чакам чинно реда за Мурат,нищо че съм по-назад в опашката.Няма да се изтърка я?
То и на още една съм се наредила,за Кръстоносеца,ама так съм по-напред Mr. Green

# 724
# 725
  • Мнения: 332
Краси, аз вече съм му като сестра. Изучавам всеки детайл от физиката му. Да ти кажа-като гледам като е прегърнал жена си, друго яче гледа, не както гледа Туба. Този поглед - незнам как да го тълкувам, прилича ми на безразличие. Той е семеен от преди да снима с Туба нали? Това е обяснението според мен. Ох, дано Бурчин не чете форума.

# 726
  • Мнения: 295
По- добре да чете! Да си намери някой да й превежда, за да се разкара по- бързо! И без това като я гледам - нема да му мисли много, ще се фръцне и чао! А нас това ни устройва Heart Eyes
Краси с тези снимчици ми оправяш настроението Hug

# 727
  • Мнения: 371
Мисля, че с е задомил по време на снимките на филма.



През 2007 година стартира сериала Аси , където перфектно изпълнява ролята на главния герой- Демир. Всички фенове – на сериала , и негови и на партньорката му в сериала – Аси( Туба) – искат и се надяват любовта на техните герои да продължи и в реалния живот. Мурат , за разлика от Туба , не допуска намеса в личния си живот. Самият той е доста затворен в себе си, дори срамежлив, но устоява на папарашки домогвания и в свои интервюта отхвърля всякакви въпроси за личния семеен живот с Бурцин , а така също и за връзка с Туба. След приключването на 1 сезон на Аси , през лятото той се жени за Бурчин  , и  стартирането на 2 сезон е било под въпрос – Мурат не е искал да продължат снимките в Антакия – далече от своята жена. Целият снимачен и актьорски екип  живеят в хотел в Антакия – компромиса е – Мурат живее в наета къща , заедно с жена си. Започват слухове – зрителите не харесват Бурчин, която присъства и на снимачната площадка, а изказвания на неговата тъща относно ролята му на Демир , оюе повече разпалва въображението на неговите фенове – в интернет пространството се показват различни статистики и анкети- коя е по-хубава и по-подходяща съпруга  за Мурат  - Туба или Бурчин. Дори предлагат евентуален развод , така както направи Хали Ергенч !Но Мурат е категоричен в изказването си – той е влюбен в своята Бурчин!

# 728
  • Мнения: 188
Аз пък все си мисля /и се надявам/че това м/у тях нее само игра.Не може да гледа така Аси колкото и добър актьор дае.Има химия м/у тях.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 431
MATA KOSMATA, много си лоша..каква е тази снимки с този игрив поглед. Почти набор си, няма ли да ми отпуснеш някоя 5-минутка. Всичко давам за този поглед.

А точно този не давам, знаеш ли колко зор видях докато го намеря?!

Мата, абсолютно признавам всички твои качества и предимства. Две мнения няма, но да ти кажа чистосърдечно тоя дето го предлагаш го не щъ....., така че моля те разпусни малко сърцето си и ни отпусни да се пооблажим и ние! МОЛЯ ТЕ...... Praynig

Ивче че нали ви пуснах на всяка по един преди малко? А този само ви припомням га се захласвахте по него. Може и да не са всички ама бая народ от темата за Сълзи над Босфора засичам и тук...

Но понеже съм душичка айде от мен да мине давам ви го за 5 минути и то полегнал..... Мое да съм го изтощила ма не съм го погълнала като оная боа Бурчин...

# 730
  • Мнения: 332
е как няма да е под въпрос стартирането на втория сезон. Той така я гледа и така въздиша, че трябва да си пън за да не разбереш, че явно има нещо. Пък нека си е срамежлив. Представи си само да са в хотел двамата. То видяхме снощи какво може да стане. Как да не живее в къща с Бурчин, като ще вдигне бялото знаме и ще се предаде. Опитвам се да си представя ако дойде в бг-то, тя трябва на каишка да го въже, че ще и го изтръгнем от ръцете. Ние не сме толкова целомъдрени като туркините. Само ако ме знае какви хубави неща му мисля и ще скочи от моста в Антакия в река Аси.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 431
Бе халосваме се ние нищо лошо, обаче я погледнета на тази снимка какво спокойствие излъчват и двамата. И каква нежност. Каквото и да си говорим обичат се и си личи, а явно е и умен мъж след като държи личния си живот скрит.

# 732
  • Мнения: 295
Мата знаех си, че няма и капка егоизъм в теб...........Снимката е страхотна Heart Eyes

Малииииииииииииииии Мурад/Демир . . . Само да го гепна, дънките ш му сцепна..... Joy Joy Joy Joy Blush

# 733
  • Мнения: 332
открийте разликите, освен, че са рошавки:
и

а тук...малиииииииии

после цигарите били вредни и причинявали инфаркт. Е, как да не причиняват, то да нямам слонско сърце

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 15:14 от vania_61

# 734
  • София
  • Мнения: 2 431
Мали ела мъжо и  виж какви ги върша!!!!!!!!!!!!!!




Ама как да ги не върша?!

Общи условия

Активация на акаунт