Asi / Гордата Аси - 4 тема

  • 47 127
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 122

ББ Аслан го убива, а подозренията падат върху нашето момче точно на сватбата им, защото един Али който иска да се ожени за Аси подхвърля оръжието от убийството в дома на Демир, понеже е бесен на Демирчо че той взе Асито  Peace


ББ а Аслан ще влезе ли в затвора? ще разберат ли че е той ?

# 691
  • София
  • Мнения: 375

ББ Аслан го убива, а подозренията падат върху нашето момче точно на сватбата им, защото един Али който иска да се ожени за Аси подхвърля оръжието от убийството в дома на Демир, понеже е бесен на Демирчо че той взе Асито  Peace


ББ а Аслан ще влезе ли в затвора? ще разберат ли че е той ?

ББ Демир влиза в затвора за кратко, но Аслан не, мисля че Демир го прикрива и така никой не влиза в затвора за по-дълго време

# 692
  • Мнения: 122
Морганчето    bouquet
аз като казвам че е супермен  Joy

# 693
  • Мнения: 199
Благодаря предварително за разбирането! Joy Joy Joy Joy Joy
Хич не дей се надява!
Ето ви един каламбур от знайни и незнайни турски убавци!

# 694
  • Мнения: 295
пу долния в ляво за мене. не го знам кой е ама ме кефи Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 375
аз си заплювам долния вляво и на първия ред в средата  newsm03 newsm53

ще си ги редувам като по-глупава  hahaha hahaha hahaha

# 696
  • София
  • Мнения: 2 431
Благодаря за отговорите. Я вижте какво прочетох току що. Ако го знаете вече извинявам се.
*****Спечелилият многобройни почитатели с ролята си на влюбен мъж в сериала „Аси”, станалият идол за турските жени с въздействащите си погледи, привлекателен актьор Мурат Йълдъръм бе определен като мъжа, с когото мечтаят да вечерят турските жени в анкета на сайта http://www.ayakligazete.com.tr.  
Мурат Йълдъръм получи 30% от 36 760 гласа в продължилата 10 дни анкета.

Въпреки голямата си популярност, най-големият конкурент на първенеца Къванч Татлътуу зае второто място. Разбунилият духовете с горещите си сцени в сериала „Ашк-ъ Мемну” и напоследък станал любимец на тинейджърките блондин отстъпи първенството на колегата си брюнет с 19% от гласовете. Оказва се, че винаги и навсякъде заобиколеният от фенове Къванч Татлътуу не е обект на мечтите на турските жени в степента, която Мурат Йълдъръм успя да спечели само с ролите в сериалите, в които участва.****

# 697
  • Мнения: 295
 smile3533 сори ама този в ляво вече е запазен. Недей да се точиш!!!!. Избери си някой от другите.  Ти пък изобщо не щеш много, чак и да си ги врътка нашата иска. Алоуууууууу балоните........... Mr. Green

Турция може да каже последно сбогом на Мурад, той вече е резерве в БГ! и точка

# 698
  • София
  • Мнения: 375
smile3533 сори ама този в ляво вече е запазен. Недей да се точиш!!!!. Избери си някой от другите.  Ти пък изобщо не щеш много, чак и да си ги врътка нашата иска. Алоуууууууу балоните........... Mr. Green

хихихихихиих ми така е кой - за кво учил нали знаеш  Joy Joy Joy Joy

другите ги давам с две ръце - не могат ме впечатлят, виж каква скромност струи от мен само двама от толкова много мъже  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 699
  • Мнения: 199
аз си заплювам долния вляво и на първия ред в средата  newsm03 newsm53

ще си ги редувам като по-глупава  hahaha hahaha hahaha
Първия ред го редувай,ако щеш целия,ама за долу в ляво ме пишете и мен! hahaha

# 700
  • Мнения: 8

ББ Аслан го убива, а подозренията падат върху нашето момче точно на сватбата им, защото един Али който иска да се ожени за Аси подхвърля оръжието от убийството в дома на Демир, понеже е бесен на Демирчо че той взе Асито  Peace


ББ а Аслан ще влезе ли в затвора? ще разберат ли че е той ?

ББ Демир влиза в затвора за кратко, но Аслан не, мисля че Демир го прикрива и така никой не влиза в затвора за по-дълго време

Май си в грешка за Аслан newsm78
Не е той,друг е Peace

П.п. Ето я серията в която се разбира.Които не иска разбира да не отваря линка Wink
http://www.youtube.com/watch?v=6e5TuKxL5H0

# 701
  • Мнения: 1

Цитат
а тая бала  #Cussing out .... ма демир ме изкефи като избленува аси ..... Mr. Green
да седи далеч тая ... какво само се натиска  ooooh!
аз не схванах те познаваха ли се или във вчерашната серия се запознаха...говоря за Бала и Демир

# 702
  • Мнения: 295
аз си заплювам долния вляво и на първия ред в средата  newsm03 newsm53

ще си ги редувам като по-глупава  hahaha hahaha hahaha
Първия ред го редувай,ако щеш целия,ама за долу в ляво ме пишете и мен! hahaha

Опашката е сформирана и никой да не се прережда. Аз съм първа Naughty - после ще разказвам hug kiss

# 703
  • София
  • Мнения: 375
yolimadi ами аз мисля че е той....
може и да бъркам, кажи кой е ако знаеш  Hug  bouquet

# 704
  • Мнения: 295
ББ на Зейнеб брат й убива дядката

Общи условия

Активация на акаунт